Zorlu Arazilerin Yeni Kralı: “2017 Jeep Grand Cherokee Trailhawk”

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,136

ict3055

Zirve
Yer
Bolu
Zorlu arazilerin yeni krali 2017 jeep grand cherokee trailhawk

İkinci Dünya Savaşı’nda Ford tarafından üretilen yeni tarzda bir araç olmanın dışında, günümüzde büyük bir marka haline gelen Jeep; tasarladığı SUV model araçlarla konforu ve zorlu koşullarda seyahat etmeyi sevenlerin rüyası haline geldi. Jeep’in doğuşu ve merak uyandıran detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sağlamlığı ve manevra yeteneği ile arazilerin canına okuyan modelleriyle tanınan bu marka, otomotiv dünyasının en bilindik isimlerinden biri olmuştur. Hatta “Jeep” adı üretildiği ilk andan bu yana kadar bir terim veya tanım halini almıştır. Floyd Mayweather’in filosundaki en etkileyici araçlardan biri olan Avorza Jeep Wrangler gibi canavarlar üreterek, arazi araçlarının yapısına lüks tanımını da eklemiştir.

Şimdi ise bu jenerik marka; 2017 model olarak tasarladığı Trailhawk modeliyle bir kez daha sektörün en sağlam, en lüks ve en nitelikli SUV tarzı araçlar üreten markası olduğunu kanıtlamaya hazırlanıyor. Dilerseniz, 2017 Grand Cherokee aracının becerilerine birlikte göz atalım.

Fazlası için: Zorlu Arazilerin Yeni Kralı: “2017 Jeep Grand Cherokee Trailhawk” | Paratic

piyasadaki en güzel şekli olan SUV bu araç bana göre. biz de bu model ilk çıktığında, limited modelini aldık. 9000 km de ise sattık. 1 sene geçmemişti. multijet motor sesli çalışıyor, yük altında soğuk havada vuruntu yapıyordu. biz beğenmedik malesef. performansı gücü kadar değil ilginç şekilde. durum ekonomi odaklı şanzımandan kaynaklanıyor. fiat parmağını sokunca, jeep öldü. diamler günlerini özlüyorum.

Dostum grandcherokee mi bahsettiginiz arac ..... multijet motor gurultu??? Gucsuz filan yazmissiniz anlayamadım?
3.0 lt 250 bg 550 nm sahane motor sesi muhtesem tork ve guc. Daha iyisi 1 milyonluk araclarda...

Dostum grandcherokee mi bahsettiginiz arac ..... multijet motor gurultu??? Gucsuz filan yazmissiniz anlayamadım?
3.0 lt 250 bg 550 nm sahane motor sesi muhtesem tork ve guc. Daha iyisi 1 milyonluk araclarda...
evet WKII den bahsediyorum. Benim deneyimim bu yönde. marka fanatikliğine bence gerek yok. Bu araçtan inip hemen ardından ML350 ye binin, farkı görürsünüz. fiyatları ve motor güçleri yakın. Motor vuruntusu var, ayarsızmış gibi valf sesi yapıyor. kışın soğuk havada düşük devirde hafif rampada fark ediliyor. Servis bunun için bir işletim sistemi güncellemesi yapıyor ancak soruna çözüm olmuyor. ESP sistemi doğru çalışmıyor ve aracın arkasının kaymasına sebep oluyor buzlu zeminde. Bunun için bir TSB yayımlandı chrysler. Servise bunu ile kez ilettiğimde bana inanmamışlardı oysaki,sizin inanmadığınız gibi. Son olarak da ortadaki büyük kontrol ekranı donuyor bazen ve aracı kapatıp açmadan kullanılamıyor. Fiat işte ne diyeyim. Bu kasa ilk çıktığında yani WKii makyajsız versiyon, biliyorsunuz, geyik testini geçemedi. Aslında satılan güncel model aynı arabanın düzeltilmiş ve imajını da düzeltebilmek için ağır şekilde makyajlanmış halidir. Yazık oldu güzelim markaya. Sen kimsin diye düşünmeyin lütfen, çok uzun süredir chrysler ürünleri kullanıyoruz, tamamen şahsi deneyimim ve subjektif görüşlerimi içerir.

Eski bir jeep kullanıcısı olarak bu kasayı alacaksanız 6,4 Srt alıp keyfini süreceksiniz yoksa dizel bence keyif vermez..

Sony Xperia Z5

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR