accan kullanıcısının son içeriği

 1. A

  Erba 3.75 Karavan

  Teşekkürler. Gayet açıklayıcı olmuş. İnşallah gider ve inceleme şansı bulursunuz. Benzerlik ve farklılıkları paylaşırsınız.
 2. A

  Erba 3.75'im

  Güle güle kullanın, emek işi gerçekten. Kamera olayını tam çözemedim doğrusu. Caydırıcı mı gerçek mi? Ben de güvenlik olayını düşünüyorum ama kapı alarmı ve ek kilit dışında aklıma pek bişey gelmiyor. İçini daha çok çocuklar kullanacağından düşünmeden edemiyor insan!
 3. A

  Erba 3.75 Karavan

  Teşekkür ederim ilginize. Bu konuda baya bide döküman taradım merak etmeyin🙂 Keşke imkanım olsa yerinde inceleyebilsem. Ancak yakınımda inceleme fırsatım olsa güzel olurdu. Yakından görmek daha heyecan verici olsa gerek.
 4. A

  Erba 3.75

  Herkese merhaba. Erba'nın 3.75 modelini almak istiyorum ancak yakından inceleme fırsatım olmadı, olmuyor. Denizlide bu model karavan sahibi olan var mı? Varsa inceleme ve tanışma fırsatı sağlar mı?
 5. A

  Erba 3.75 Karavan

  Herkese merhaba. Aranıza yeni katılıyorum ancak uzunca bir süredir takip ediyor, bilgilerinizden faydalanıyorum. Ben de Erba nın 3.75 modelinden sipariş vermeyi düşünüyorum. Ancak daha önce hiç karavan deneyimim olmadığından içini ve özelliklerini merak ediyorum. Acaba Denizli şehrinde bu model...


Forum istatistikleri

Konular
100,178
Mesajlar
1,479,459
Kullanıcılar
168,085
Son üye
grkemsonmez

SON KONULAR

Üst