fatalrhymer kullanıcısının son içeriği

 1. fatalrhymer

  Çadır Polü Tamiri

  Tornacı uğraşmayabilir. Bir çakmak yardımıyla ısıtıp pense ile çekmeye çalışın.
 2. fatalrhymer

  Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

  Evet Kağan konu güncel.zaman zaman etkinliklerimiz oluyor.watsapp grubumuz var.irtibat için [email protected] adresinden iletişime geçebilirsin.
 3. fatalrhymer

  Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

  Merhaba arkadaşlar , konu gunceldir katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.
 4. fatalrhymer

  Gezenbilir 8. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (18 Haziran 2016)

  Merhabalar. Ben de katılmak istiyorum ..
 5. fatalrhymer

  Outdoorilan.com

  Hayirli olsun..
 6. fatalrhymer

  Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş

  Ynt: Ballıkayalar - Denizli Gölü Yürüyüş Bu güzel etkinlik için ben de sizlere çok teşekkür ederim arkadaşlar. Yorucu fakat çok keyifliydi. Yeni etkinliklerde tekrar beraber olmak dileğiyle.. ☺
 7. fatalrhymer

  Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar

  Ynt: Doğada Yaban Hayvanları İle Karşılaşmalar Uzun yıllardır kamp yapıyorum şimdiye kadar hiç hayvanlarla ilgili kötü bir olay yaşamadım.Bu olmaz anlamına gelmez elbette doğada olduğumuzda hayvanların yaşam alanında oluyoruz...Daha çok ne -doğada-neler yapmayı bilmekle alakalı diye...
 8. fatalrhymer

  Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında..

  Ynt: Kıbrıs 'ta Kamp Hakkında.. Merhaba arkadaşlar böyle bir konu açılmış olmasına sevindim.Mayıs ayında Kbrısa gitmeyi planlıyorum.Daha önce kıbrısta bir yıl kaldım askerlik için ama o zamanlar kamp merakım pek yoktu,zaten bunun için vaktim de yoktu.şimdi rahat rahat gezmek istiyorum.konaklama...
 9. fatalrhymer

  Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

  Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Tabiki,neden olması[email protected] dan bana ulaşabilirsiniz. iletişime geçip bir program yapabiliriz..
 10. fatalrhymer

  Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

  Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı Merhaba arkadaşlar,ben istanbuldan çetin istanbulda ikamet ediyorum.konuyu başlatan arkadaşımız Marmara bölgesinde aktivite yapamayacağını söylese de böyle bir grup oluşması halinde ben de keyifle katılabilirim.
 11. fatalrhymer

  Kamp Arkadaşı Arıyorum Ve Tek Kişilik Kamp İçin Tavsiyeler

  Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum Ve Tek Kişilik Kamp İçin Tavsiyeler Bu konu hakkında on derece makul ve mantıklı bir soru ve düşünce.yeni insanlar tanımak doğada olmak v.s güzel şeyler böyle bir yaklaşım doğru bir başlangıç mı(?)ben de bilemedim..
 12. fatalrhymer

  7. Gezenbilir Festivali 2014

  Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 takip
 13. fatalrhymer

  Kamp Hakkında

  Ynt: Kamp Hakkında Merhaba,Kamp için kesinlikle tavsiye etmem.Çok kalabalık,pis,ulaşımı sıkıntılı.Alışveriş için bi market var ve çok pahalı,tuvaletlerde çok sıra oluyor,gece hep gürültü olur.Denizi de tehlikeli ve yüzmeye müsait değil.
 14. fatalrhymer

  Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı

  Ynt: Ağustos Ayında Kamp-gezi Arkadaşı Merhaba,Açıkçası benim de kafamda henüz net bir yok rota olarak.Yalnız zaman olarak ağustosun ilk haftası olabilir.


Forum istatistikleri

Konular
100,035
Mesajlar
1,477,001
Kullanıcılar
167,904
Son üye
pc001

SON KONULAR

Üst