kartalveat kullanıcısının son içeriği

 1. kartalveat

  İstanbul'daki Kamp & Karavan Fuarları

  Listeye göre katılım yapan karavan firmaları fazla değil gibi. Bu katılma göre 50 TL de fazla olmuş.
 2. kartalveat

  Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

  Yapacak zaman yada ekonomiyi bulamayanlara da hayal kurdurma konusunda oldukca etkili bu foruma hoş geldiğiniz.
 3. kartalveat

  Bir Kamp Aracı Olarak Duster 1.5 Dizel 4x4

  Sıcak yaz aylarında nasıl dayanırsınız bilmiyorum da ; araç sürerken hararet yükselmesi nedeniyle zorda kalırsanız kalorifer/klima sıcak modda yüksek fan hızında çalıştırmak araç hararetinin düşmesinde yardımcı olur.
 4. kartalveat

  Yerli Karavan Camı Konusu

  Madem kendi sorununuzu bir şekilde çözdünüz, sizin durumunuzda olan veya olacak kişilere niye kendi tecrübelerinizi buradan paylaşmadınız? Bilginizi paylaşarak eleştirdiğiniz insanlardan farkınızı ortaya koymuş olsaydınız keşke
 5. kartalveat

  750 Kg Altı, Sıfır Km, Yerli Çekme Karavanıma Kasko Sigortası Yaptırdım.

  Çekme karavanı olanlar için oldukca yararlı bilgiler vermişsiniz.
 6. kartalveat

  Solar Panelinin Güneşe Göre Doğru Yönü Varmı

  Hani "üçe beşe bakma al" demeleri gibi , bahsettiğiniz durumlarda panel ne verirse "Allah kabul etsin" demek lazım. Panel açısına uygun park edilme şansı yoksa; bulunduğunuz ortamın keyfini çıkarmak, enerji verimliliğim düştü diye hayıflanmaktan çok daha sakinleştirici etki yaratacaktır.
 7. kartalveat

  Caravelle Mi Transporter Mı ?

  Koltuk bağlantı yerlerini körlemediniz yada görünürlüğünü kapatmadınızsa o yönetmelik maddesi elinizde oldukca kural bilmez trafik polislerine karşı iş yapar. Koltuk sökmenize rağmen taşınan kişi sayısı , o anki mevcut koltuk adetinden fazla olursa cezadan kaçamazsınız.
 8. kartalveat

  Solar Panelinin Güneşe Göre Doğru Yönü Varmı

  Doğru tespit.
 9. kartalveat

  Solar Panelinin Güneşe Göre Doğru Yönü Varmı

  Neyi kast ettiğinizi anlamadım. Paneller aracın üstünde uzunlamasına yada enlemesine göre konumlandırmasını kast etmedinizse( ki bunda ürettiğim akım değerinde fark oluşmaz) aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz. Panelleriniz kamp için konakladığınızda aracınızın tavanı ile açılı hale...
 10. kartalveat

  Solar Panelinin Güneşe Göre Doğru Yönü Varmı

  Panel açısı hesabı: Türkiye‘de güneş paneli eğim açısı hesabı için aşağıdaki formülü kullanarak yaklaşık değer bulabilirsiniz. Panel Eğimi = Enlem x 0,87 + 3,1 Konumunuzun enlem değerini, google haritalardan bulabilirsiniz. Haritada bulunduğunuz noktayı seçin, Google size enlem ve boylam...
 11. kartalveat

  Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

  Tekrardan hoş gelediniz o halde. Sorunuzda tanışma kısmında yazarsan hem gözden kaçar hemde ileri ay veya günlerde işine yarayacak başka biri olursa faydalanması çok güç olur. İlgili ana konularında altında Yeni konu başlığı açsarsanız, cevap alma dönüşlerinde sizin için daha iyi olur.
 12. kartalveat

  Panelvanla Fren Yaparken..

  Or füçyus ta derki; "Yavaş giden gezginin yoluda ,ömrüde uzun olur."
 13. kartalveat

  Karavanda Kullandığınız Tv Sistemleri?

  Yukarıda Teoman beyin bahsettiği uygulama haricinde Telefonunuz şarj girişinin display port özelliği varsa aşağıdaki linki verdiğim Usb 3.1 Type-C To HDMI 4K 30Hz UHD Kablo alıp kablo üzerinden tv den izleyebilirsiniz.
 14. kartalveat

  Yat Tuvaletcilerine Hayırlı Olsun, Ilk Yasak Marmaris'ten

  Mesut bey,üşenmeyip sorun olabilecek bir meclis kararını sorgulayıp yanıt arama çabanızı takdirle karşılamak boynumuzun borcu oldu. Size verilen yanıt benim için hiçte şaşırtıcı olmadı . 1-Hangi siyasi parti olursa olsun,yönetimini üstlendiği halkın refah ve yaşam tarzına sürekli müdahale...


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,452
Mesajlar
1,492,822
Kayıtlı Üye Sayımız
169,820
Kaydolan Son Üyemiz
furkanman

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst