tayfuncem kullanıcısının son içeriği

 1. T

  Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

  Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) Çok güzel bir fikir,sahibini kutlarım. Umarım geleneksel hale gelir.
 2. T

  Kişisel Galeri (Cevdet)

  Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet) Gözünüze sağlık,Yedigöllere gidiş tarihinizi öğrenebilir miyim? Sanırım renklerin tam curcuna zamanıymış.
 3. T

  Panasonic Lumix TZ10

  Ynt: Fotoğraf Makinası Merhaba, Amatör doğa fotoğrafları için yeterli görünüyor. Bol fotoğraflı günler. Ana Özellikler Görüntü Sensör Tipi : CCD Çözünürlük : 12.1 Megapiksel Kamera Tipi : Kompakt Makine Optik Zoom : 12x Ağırlık : 0.22 kg Arayüz Arabirim Tipi : USB 2.0...
 4. T

  Kişisel galeri

  Merhabalar, Galeriye çeşitli konularda fotoğraflarımı yükledim. Yorumlarınızı bekliyorum,herkese bol fotoğraflı günler.
 5. T

  Erken Kredi Kapatma Cezası

  Ynt: Erken Kredi Kapatma Cezası Bankanın erken tahsil ettiği nakit parayı tekrar kredi olarak başka müşterelere sattığında ,tekrar faiz,komisyon,dosya masrafı vs.adlar altında gelirler elde ettiğini de unutmamalı.Bu da bir koyundan iki post çıkartmak olmuyor mu? Selamlar
 6. T

  Macro Lens Önerileriniz

  Ynt: Macro Lens Önerileriniz Merhaba, Sigma 70-300 kullanıyorum,tavsiye ederim.
 7. T

  Yaşam Savaşı

  Ynt: Yaşam Savaşı Paylaşım konusuna iyi bir örnek.Biraz daha yukarıdan bakılarak arka plandaki ağaç parçası kadraj dışında bırakılsa sanırım daha iyi olurdu. Güzel çalışma,tebrikler.
 8. T

  Orientiring Donanımı (Neler gerekli?)

  Ynt: Orientiring Donanımı (Neler gerekli?) Verdiğiniz kıymetli bilgiler için teşekkürler.Hepsinin çok çalışarak kazanıldığı anlaşılıyor.
 9. T

  Trenle Türkiye Turu

  Ynt: Trenle Türkiye Turu Paylaşım için teşekkürler.İzlemesi dahi keyif veriyor.
 10. T

  Adapazarı - Sapanca - Eskihisar (8 Mayıs 2011)

  Ynt: Adapazarı - Sapanca - Eskihisar (8 Mayıs 2011) Herkesin ellerine sağlık,tekrar görüşmek dileğiyle Dilek-Tamer
 11. T

  İnternetime Dokunma!

  Ynt: İnternetime Dokunma! Belki de suyun kaynaması gerek... Bilindiği gibi soğuk suyun aksine kurbağayı kaynar suya atarsanız zıplar çıkar.. ;)
 12. T

  Ticari Olmayan Reklam Afişleri !!!

  Ynt: Ticari Olmayan Reklam Afişleri !!! Maalesef çoğunluk doğal yaşamın,çevrenin önemini henüz kavrayamadı. Sanırım müsibete ihtiyaçları var. Aslında son yıllarda yeteri kadar müsibet de yaşandı ama..
 13. T

  Nükleer Enerji Eylemine Katılım

  Ynt: Nükleer Enerji Eylemine Katılım Bilindiği gibi bu işler sadece vatana-millete hayır olsun diye yapılmıyor. Böyle ihaleler açılacak ki gemicikler alınabilsin.
 14. T

  Tema Vakfı İmza Kampanyası

  Ynt: Tema Vakfı İmza Kampanyası Bundan bir sonuç çıkmaz dememek lazım. Bir tavır almak ,tepki göstermek lazım. Tepki göstermeyince işin başındaki doğru yaptığını sanıyor. Gerekirse yollara çıkmalı yoksa bizden sonrakilere kupkuru bir ülke bırakacağız. Sosyal sorumluluk zamanıdır.
 15. T

  Erken Kredi Kapatma Cezası

  Bankalardan alınan kredinin vadesinden önce kapatılmasında,bazı bankalar,erken kapatma cezası adı altında müşterilerden para tahsil ediyorlar.Dayanak olarak da kredi alımında okunmadan imzalanan sayfalarca uzunluktaki sözleşmenin bir yerine iliştirilen kabul ettiğinize dair bir madde...


Forum istatistikleri

Konular
99,766
Mesajlar
1,472,588
Kullanıcılar
167,487
Son üye
KHA

SON KONULAR

Üst