Arama sonuçlarınız

1. uslsy

(satılık) 2002 2.7 Crd

Arkadaşlar çok sevdiğim @Erem abi minnoş arabasını satma kararı aldı. Araç şahane durumda. Bakımlı, üzerinde 5cm yükseltme var. Yepyeni Kumho A/T Lastikler ve tepedeki ışıkları ile süper gözüküyor. Temiz ve boyasız 2.7 CRD arayanlara tavsiye ederim. İlan link aşağıda ilgilenenlere duyurulur...

2. uslsy

Merhaba Ve Tanışma

Herkese merhaba.. Yaklaşık 1 senedir offroad bölümünde forumdayım fakat son aylarda bisiklete ağırlık vermemle birlikte buradaki bu başlığı daha yeni fark ediyorum. :) Genellikle haftaiçi 2 gün ve ctesileri sabah erken saatte Eymirde spor amaclı biniyorum. Otoyol dışındaki doğa tur gezilerine...
  3. uslsy

(p)ark Konumuna Alma Sorunu

Selam arkadaşlar. 2.7 crd aracımda aldığımdan beri (P)ark konumuna geçerken sorun yaşıyorum. Aracı durdurur durdurma hemen (P) ye alamıyorum. Geçmiyor (P) ye. Biraz (R) de bekledikten sonra (P) ye alabiliyorum. Bu bekleme süresi araç soğukken daha uzun sıcakken daha kısa oluyor ama %90...

4. uslsy

Wj - Kilitleme / Açma Sırasındaki Işıklar

Herkese selam. Wj yi kumanda yada anahtar ile kilitlediğimde / açtığımda araçta herhangi bir flaşör yakma, iç ışık yakma yada ses çıkarma olmuyor. Tepe ünitesinden olması gerektiğine dair "Yes" diyorum "No" diyorum yani bilgim dahilindeki tek yolu deniyorum ama hiçbir hareket olmuyor. Durum...
  5. uslsy

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

Herkese merhaba, özenle yaptığım disco 2 td5 imi sattıktan sonra aynı arazi kabiliyetini beklemediğim ama daha atik, konforlu ve td5e nazaran az ilgi isteyen 2.7 crd mi uzun araştırmalar sonrası geçen cuma itibari ile aldım. Araç minik birkaç kazaya karışmak dışında temiz geçmişli sorunsuz...

6. uslsy

Alım Için Önerileriniz Lütfen

Arkadaşlar merhaba bir Disco 2 TD5im vardı aracı çok isteyen bir arkadaşıma kendim de sıkıldığım için sattım. Şimdi yeni bir arayış içindeyim fakat disco gerçekten büyük bir araç satmış olmama rağmen etkisinden çıkamadım hala. Araç vakarken bu küçük filan diyorjm koca araçlara.. Bana arazi...

7. uslsy

Alıcıyım Tdi 90 Veya 110

Herkese merhaba. Discovery 2 aracımı sattım ve hayallerimdeki defender için yola koyuldum. Discolar hakkında ne kadar bilgim var ise defenderlar hakkında da o kadar bilgim yok. :) Araca ufak çaplı yatırım yapabilecek bütçem var. Keyifle binebilmek için minimum yatırım maliyeti ne tutar...
  8. uslsy

Yeni Körük Mü? Körük Iptali Mi?

Herkese selam arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce Disco 2 arayışında olduğumu yazmıştım. Alalı 2 haftaya yakın oldu. Çok şükür temiz bir araç bulabildim ufak tefek masraflı. Yakında sizlerle fotolarını da paylaşacağım. Şimdi size sormak istediğim bir konu var başlıktan da anladığınız gibi. Aracın...
  9. uslsy

Merhaba Ve Arayış

Herkese merhaba. Forumun tanışma bölümü var mı göremedim? Var ise oraya bir yazı yazmak isterim. İsmim Ömer. Ankaradayım ve bir D2 TD5 arayışındayım. :D Ayda bir kampa gidiyorum. Gittiğimiz yerlerde kamp kurmak istediğim tam da o tepeye bir türlü ulaşamıyorum. Önce Defender ile çıktım yola...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,159
Kaydolan Son Üyemiz
Fatih avcı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri