defender 110

1. T.Niron

Online Satış Siteleri Defender Arama Kriterleri

Merhaba, Defender 110 almak istiyorum ama online satış siteleri dışında bakabileceğim bir yer var mı bilmiyorum. Baktığım online satış sitelerinde de hangi kriterlere bakmam gerektiğinden emin değilim. Özünde aşağıdaki görsel de "Defender 110 Station Wagon" olarak geçen modeli almak istiyorum...

2. B

Defender Şnorkel Otokar Orjinal Parça

Elimde land rover defender şnorkelo var parçalar sifir daha paketi acilmamis otokar orjinal parcalar ihtiyaci olan iletisime gecebilir uygun bi fiyata birakicam 05333108390
  3. ali fatih

Rhino Overland Marka Defender Karter Muhafaza

Arkadaşlar selam; Proje değişikliğinden bir süredir elimde tuttuğum Rhino Overland marka defender karter muhafazamı elden çıkartıyorum. Muhafaza Galvaniz çeliktir. Değil kullanmak geldiği an ki streçleri dahi açılmamıştır. İlgilenen olursa aşağıya linkini bırakıyorum. oradan bana...
  4. doruksimsek

Amerikan'dan Defender'a.

Selam arkadaşlar, Faal olarak bir 97 Grand Cherokee ZJ kullanıcısıyım, şu sıralar ilanda bir Defender dikkatimi çekti. Fotoğrafı ekliyorum, aracı tanıyan olursa da ayrı yorum yapabilirse sevinirim. Bir amerikan kullanıcısı olarak Defender'a geçmemin olumlu/olumsuz yönleri ne olur kullananlara...
  5. cicibebeci

Satılık Defender Full Aksesuarlı 90 Model

Merhaba, Çadır Kampı kurma girişimim sırasında ve sonrasında kullanmak üzere Defender almıştım. Ancak faaliyete geçemediğimiz için çok sevdiğim aracımı satmak durumundayım. Özellikleri aşağıda; Model 110 2.5 D Yıl 1990 Yakıt Dizel Vites Manuel KM 114.000 Kasa Tipi Pickup Motor Gücü 76 - 100...

6. demirbey90

Satılık 1985 Üstü 110 Kapalı Kasa Defender Arıyorum.

Öncelikle herkese selamlar, saygılar. Foruma yeni üye oldum. Fakat üye olmadan önce forumdaki yazışmaları okuma şansı buldum. Bu sebeple ister istemez bir meraka kapıldım ve niyetlendim. Satılık 1985 üzeri 110'luk kapalı kasa benzinli defender arıyorum. Motorunun, döşemelerinin, aksesuarlarının...
  7. EL_Guapo

50.000 Tl. Butceye Hangisi? Defender/cruiser/pajero/patrol/discovery/touareg

Merhabalar, İlk hedefimiz olan ailecek çıkılan kamp gezileri ve bu gezilerde ulaşılmak istenilen ücra köşelerdeki göller, şelaleler, yaylalara gidilen yollarda yasanacak hafif/orta maksatli off road icin bir arac almak istiyoruz. Ailemizde gunluk kullanim icin Clio'muz var. Almak istediğimiz...
  8. ramizramo

Bir Amatörün Gözünden Defender Alımı

Arkadaşlar merhaba, öncelikle burdaki sıcak tavırlarınız ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Şehir kullanıcısıyım ama aracıma cadırımı atıp kısa kamplar yapmayı seviyorum. Be sebepten elimdeki Reno Fluenze marka aracı satıp Linkteki gibi bir araç toplamak istiyorum, hem şehir hemde...
  9. MNZ

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Herkese iyi günler Antalya'da yaşıyoruz ve uzun zamandır Defender 110 alamyı düşünüyorduk ama internetteki fiyatları görünce resmen dudağımız uçukladı. Genel olarak Defender fiyatları bu şekildemi yoksa bu fiyatlar gerçektende abartılımı eğer bu şekildeyse eli ayağı düzgün bir Defender almak...
  10. K

Aklımda Kalan Sorular

Öncelikle merhaba yeniyim bir defender 110 toplamak istiyorum sıfırdan kayseri yakınında usta biri arıyorum işini gerçekten iyi yapan acaba tanıdınız varmı?? 2.ford transit motoru takabilir miyiz veya mitsubishi 4x4 motor takabilir miyiz

11. candogan_uz

Defender Alinir Mi

2 AYDIR DEFENDER ARAÇLARI ARAŞTIRMAKTA VE ALMAK İÇİN ÇABALAMAKTAYIM. KULLANICI ÜYELER TARAFINDAN ÖNERİLER YORUMLAR VEYA TELKİNLER KONUSUNDA BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
  12. tolgathered

110 Tenteli Tek Kapı Pick-up Arkasına Çocek Koltuğu Monte Önerisi

merhaba arkadaşlar ilk aracım olan 110 defender tenteli pick-upımız ile güzel ve meşakatli süreçlerimiz devam ediyor. jant konusunda burdan bulduğum arif çarpışantürkle yaşanan tatsızlık sonrasında aynı jantlara daha uygun fiyata ve yakın ilgiyle Delta lastikten sahip olduktan sonra aracı satın...
  13. H

1988 V184 Puma Land Rover Defender 110

1988 land rover defender 110. Araç ingiliz üretimidir. Üzerinde ruhsata işli v184 120 ps puma motor vardır. Rn380 şanzıman ve 1.41 arazi vitesi vardır. Araç mekanik olarak neredeyse sıfırlanmıştır. (Sıfır motor, sıfır pompa, yeni baskı balata bilya, yeni arazi şanzımanı, yeni ön diferansiyel...
  14. Baharat

İlk Defender' Im

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık birkaç yıldır bir tane pikap almayı düşünüyordum ve bu dogrultuda ilanlara bakıyordum, önceligim l200 mitsubishi almaktı ama geçen ay gördügüm kırmızı bir pikap dikkatimi çekti ve hemen sahibini aradım biraz bilgi aldım, çünkü hayatımda hiç defender kullamadım...
  15. Çılgın Balıkçı

93 Model Defender 110 Pick Up Hakkında Bilgi

Merhaba, 6 ay önce askeriyeden çıkmış, yeni toplanmış bir pick up buldum. Araç düz dizel. Sahibi aracı yeni toparladıklarını şanzıman ve difransiyelde herhangi bir ses olmadığını, motorun da sağlıklı çalıştığını söyledi. Araç fotoğraflardan gayet diri ve temiz duruyor. Yeni boyanmış. Beyaz...

16. hermestr2010

Defender Ile Ilk Off Road Gezim Ve Izlenimlerim

Merhaba arkadaşlar, ben de bir defender 110 300 tdi alıp bu hafta sonu ilk gezime çıktım. Arkadaşlarla önce Adrasan a sonra da oradan 16 km dağ yolu ile ulaşılabilen Sazak koyuna gittik. Araç asfaltta 80-90 km kontrollu gidiyor. 100-110 u da görebilirsiniz tekerleğinize göre, ama bana...
  17. hermestr2010

Defender 110 300 Tdi Mi, Discovery 2.5 Td5 Mi?

Merhaba Arkadaşlar, Uzun zamandır offroad ile ilgileniyorum ve bu siteyi severek takip ediyorum. Sizlerden çok değerli bilgiler edindim. Bir araç olarak ben de aktif olarak katılmak istiyorum. Aracı daha çok overland-kamping amaçlı kullanacağım. Günlük kullanım nadiren olacak. Extreme...
  18. mustafa_yildiz1234

Defendercİler 97 Model 110 Luk La 99 110luğun Herşeyİ Aynimi?

ÖZEL HAREKAT Kurum çıkması LR DEF. 110 LUK 17 BİN TL GAYRI FAAL DURUMDA DİĞERİDE 1999 MODEL 30 BİN İSTENİYOR BU İKİ ARAÇ ARASINDA FARK VARMI BİLGİSİ OLAN CEVAPLARSA MAKBULE GEÇER ŞİMDİDEN TEŞ. ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM ALMA AMACIM 2. ARAÇ ANCAK GÜNLÜK KISA MESAFEDE KULLANCAM YAZLARI...
  19. yasiko

Satilik Landrover Defender 110 Camper

LANDROVER DEFENDER 110 1992 MODEL 58000 km de 2495 cc BENZİN - LPG (RUHSATA İŞLENMİŞTİR) FULL 4X4 DİFRANSİYEL KİLİTLİ ARAÇ OTOMOBİL/ARAZİ TAŞITI VE 1+1 MOTOKARAVAN OLARAK RUHSATA İŞLENMİŞTİR. BU SEBEPTEN ÖTÜRÜ 2 YILDA BİR TÜV’E (MUAYENEYE) GİRMEKTE VE OTOMOBİL OLARAK ÜCRET...
  20. cemsam

Defender 110 2.5 Dizel

merhabalar 110 2.5d 93 üç model defender aldım çok fazla bilgim yok aldıktan sonra araştırmaya başladım bu araçlarla ilgilenen arkadaşlara ihtiyacım var.herkese saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri