Arama sonuçlarınız

1. dagci27

Jeep Grand Cherokee 5.2

Abi teşekkür ederim o aracı almaktan vazgeçtim zaten

2. dagci27

Jeep Grand Cherokee 5.2

Selamınaleyküm kardeşim senin adına çok sevindim jeep sahibi olmak için benim kadar beklememişsin. Ben 38 yaşındayım yıllardır hayalini kurduğum jeep i hafta sonu almaya gidiyorum Allahtan bir mani çıkmazsa. 1997 5.2 alacağım ancak direksiyon sagısı arzalı bu yüzden hız sabitleme çalışmıyor bu...
  3. dagci27

Ford Explorer 2000

Merhaba bende EXPLORER almayı düşünüyorum ben off-road'cı değilim genelde günlük ve şehir içi kullanıcısıyım ama yere yakın olmayı sevmem acaba buradan geçebilir miyim diye düşünmeyi sevmem orta seviye bir arazi kabiliyeti olsun hafta sonu kampa yada tırmanışa gittiğimde beni her yere götürsün...

4. dagci27

lada niva tavsiye

Ynt: Lada Niva Tavsiye Arkadaşlar merhaba Ben lada Niva almak istiyorum yani yerden yüksek olmayı seviyorum ve bütçem kısıtlı. Doğa sporcusu olduğum için böyle bir araç istiyorum fakat İlk ve Tek arabam olacağı için Sorun yaşar mıyım yada problem olur mu. Bu yüzden sizin tecrübelerinizden...
  5. dagci27

Lada Niva Almadan Önceki Sorularım

Ynt: Lada Niva Almadan Önceki Sorularım Merhaba Arkadaşlar Ben doğa sporlarıyla uğraşıyorum ve sık sık araziye çıkıyorum ve bu yüzden lada niva almayı düşünüyorum. Off road yapma gibi bir düşüncem yok ama her şartta beni taşıyacak bir araç istiyorum ve görünüm benim için önemli 225-75-15 yada...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri