Arama sonuçlarınız

1. S

Td5 Spacer Tavsiyeleri

Herkese selamlar ; Bizim disco 2 td5 toplanırken sıra geldi spacer' a. Tavsiyeleriniz nelerdir ? 50 mm, 30 mm, 25 mm. ??? En az 265 taban lastik ile 50 mm. spacer için görüş belirtebilecek var mıdır ? Artıları ve eksileri nelerdir ? Görüş ve Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

2. S

Disco 2 Td5 - Lastik Tercihi Hk. Yardım

Herkese Selamlar ; 2001 Td5 Disco 2, 2" yükseltme aparatına sahibim. Jantlar 17" Çoğunlukla asfaltta kullanmak, bazen hafif off-road, toprak, patikada gezmek için lastik arayışındayım. Ebat ve lastik için tavsiyeleriniz nelerdir ? 245 veya 255 taban uygun mudur ? Yanakları 75 yapmak artı mı...
  3. S

Acil Yardıma İhtiyacım var. LR Disco 2 Arka Havalı Süspansiyon Sorunu

Herkese Selamlar ; 2001 Model LR Disco 2 sahibiyim. Araçta birkaç zamandır gösterge panalinde yukarı aşağı oklu ikaz ışığı yanıyor ve kontak kapatıp açınca ışık sönüyor idi. Bugun araçta ön fren balata değiştirmek için sadece önleri lifte kalırdım fakat araç liftten inince aracın arka...

4. S

Acil Yardıma İhtiyacım Var. LR Disco 2 Arka Süspansiyon Sorunu

Herkese Selamlar ; 2001 Model LR Disco 2 sahibiyim. Araçta birkaç zamandır gösterge panalinde yukarı aşağı oklu ikaz ışığı yanıyor ve kontak kapatıp açınca ışık sönüyor idi. Bugun araçta ön fren balata değiştirmek için sadece önleri lifte kalırdım fakat araç liftten inince aracın arka...
  5. S

YARDIM - Disco 2 Anahtar Kumanda Etmiyor - İzmirden Usta Arıyorum....

Herkese Selamlar ; Disco 2, Td5, 2001, 235.000 Km. Gece aracı park edip kumanda ile kilitliyorum. Ertesi sabah kumanda düğme ile kilidi açmıyor. Yedek anahtar da düğme ile kilidi açmıyor. Araç kumanda ile kilitlendiğinden anahta ile açar açmaz alarm çalmaya başlıyor ve alarm çalarken de...

6. S

Disco 2 mi satıyorum.... Sizce hangisini almalıyım ?

Herkese selamlar ; 2001 Disco 2, 235.000 km. satmayı düşünüyorum. ( Ağır off road hiç yapılmadı / az çamur az toprak arabası ) Hem biraz km. düşürmeye hemde biraz model yükseltmeye ihtiyacım var. Sizce hangisini almalıyım ? 2004 veya 2005 2.0 Td4 freelander mi yoksa daha 23.000 km. de 2008...

7. S

LR Discovery II Td5 Fren Problemi

Herkese selamlar; Konuyu okuyan herkesten eğer bilgileri ve/veya deneyimleri var ise yardımlarını rica ediyorum. 2001 model LR Discovery II Td5 sahibiyim. Araç 215.000 km. de dir. Bundan yakın zaman önce ara ara araçta kullanım esnasında ABS TC ve Sanırım Kontrollu İniş ışıkları bir anda...
  8. S

Disco 2 Uyarı Işıkları

2001 model Disco 2 sahibiyim. Oturduğum yer hafif yokuşlu bir semt. Araç ile ne zaman hafif bir yokuş aşağı yada yokuş yukarı yere gelsem sesli uyarı ile "TC " , " ABS " , ve yokuş aşağı inen araç ikonu olan uyarı ışıkları yanıyor ve bu ışıklar daha sonra hiç sönmüyor. Ancak aracı kapatıp...
  9. S

İşin Uzmanlarından Yardım Bekliyorum...LR Disco 2

Herkeze selamlar. Uzun zamandır kendime Disco 2 arıyorum çünkü izmirde pek piyasası olmayan bir araba. Sonunda bir tane buldum. Ağır off-road deneyimim hiç olmadı ve alıcağım araçlada ağır off-road yapmayı düşünmüyorum. Hafta içleri şehir içi kullanımı, bazı hafta sonları ise hafif arazide...

10. S

LR Discovery 2 TD5 ve V8 Yakıt Tüketimleri

Herkeze selamlar... Discovery Td5 ve V8 yakıt tüketimleri hakkında bilgiye ihtiyacım var. Özellikle Td5 in yakıt tüketiminin şehir içi koşullarda çok makul olduğunu duydum ancak kişiden kişye bu makul rakam değişebilir. Disco 2 Td5 ve V8 in şehir içi yakıt sarfiyatı ne kadardır ? Saygılarımla

11. S

2001 LR Discovery Td5 Yardım.

Herkeze selamlar... Uzun yıllardan beri LR discovery hayranlığım vardı. Sonunda işlerimizde iyi gitti ve bir disco 2 almaya karar verdim. İzmirde çok fazla piyasası olmayan bir araç. Bulduğum araç 2001 LR discovery 2 Td5. 180.000 km. de. Dışarıdan çok temiz bir araç olarak duruyor, araç hem...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri