Arama sonuçlarınız

1. F

airbag lambası

Ynt: airbag lambası herhangi bir arıza olmaması durumunda yanmaz(10 yılı dolduran araçlarda da yanar.)belki basit soket arızasıdır.bu arada aracınız 35 plakamı

2. F

Ssangyong Actyon Sports Sustalı Anahtar

Ynt: Ssangyong Actyon Sports Sustalı Anahtar bende 3 ay önce bu değişimi yaptım çok memnunum yalnız internetten sipariş verdim burada ki anahtarcıya 15 liraya yaptırdım.herkese tavsiye ederim.link...
  3. F

Actyon Sports Kullanıcıları Listesi

yeni aracınız hayırlı olsun.emin olun çık memnun kalacaksınız.yardımcı olabileceğimiz her noktada elimizden geleni yaparız.aracın fiyatı nedir.tekrardan hoşgeldiniz

4. F

Ssang sohbet köşesi

Ynt: Ssang sohbet köşesi lastikten anlayan arkadaşlar benim aracta 225/75/16 lastik var ve yenilenme vakti geldi.acaba 245/70/16 taksam nasıl olur.kısa sürede karar verip almam gerek acele cevaplarınız bekliyorum
  5. F

satılık 245/70/16 cooper discoverer M+S kar lastiği + P38 jant

Ynt: satılık 245/70/16 cooper discoverer M+S kar lastiği + P38 jant sadece lastikler olursa bende düşünebilrim haberleriniz bekliyorum

6. F

bakımlarda yapılması gerekenler

geçen biryerlerde okudum enjektörlerin her 20000 de bir sökülüp yaglanıp takılması gerekiyormuş bir arıza durumunda enjektörlerin kaynayıp çıkmamasına engel olmak için.bu gerçekmidir.birde servislerin rutin bakımları dışında sizlerin tavsiyesileri varmı.artık 60000 bakımna girme vakti geliyor.bu...

7. F

DOUBLE DIN MULTİMEDYA

Ynt: DOUBLE DIN MULTİMEDYA teşekkür ederim beklemedeyim
  8. F

DOUBLE DIN MULTİMEDYA

Ynt: DOUBLE DIN MULTİMEDYA inanın çok teşekkür ederim.çok makbule gecti birde hangi kablo olduğunu hatırlasanız süper olacak.kumandadan gelen 3 ablodan sadece biri bağlanacak anladığım kadarıyla ama nereye bağlanacak.bağlanabilecek bir yerde görmedim.cevabını merakla bekliyorum.teşekkürler
  9. F

DOUBLE DIN MULTİMEDYA

Ynt: DOUBLE DIN MULTİMEDYA guard daha öncede yazdım ama görmedin galiba xeteci direksiyon kumandasına nasıl bağladınız araya bir aparat falan gerekiyormu.bendede aynısı var ama usta desteklemiyor dedi.

10. F

DOUBLE DIN MULTİMEDYA

Ynt: DOUBLE DIN MULTİMEDYA bende de aynı cihazdan var fakat montaj yapan adam bu alet direksiyondan kumandayı desteklemiyor dedi.sizin direksiyon kumandanın uyduguna eminseniz adama tekrar söktüreceğim

11. F

double din ekran sorunu

Ynt: double din ekran sorunu aslında marka falan yok çin malı double din.benim merak ettiğim bu aletin ekranı değişebilir mi veya dışarıdan müdahalede bulunarak ekran kalibre edilebilirmi.ben setup ve setting de kalibre etme bölümü bulamadım
  12. F

double din ekran sorunu

Ynt: double din ekran sorunu ama kalibrasyon ekranını bulamıyorum.setting kısmında kalibrasyon yok.ne yapacağımı bilmiyorum.daha 2 ay önce ikinci el almıştım canımı epey sıktı

13. F

double din ekran sorunu

kullanmakta olduğum çin malı double dinin ekranında dokunmatik bastığım noktanınn farklı yerini algılıyor.dolayısıyla settingi de kurcalayamıyorum.bu konuda nasıl bir çözüm olabilir.acaba ekranı ölmüş olabilir mi, yoksa sadece kalibrasyon sorunumudur.oturduğum yerde bu işlerden anlayacak bir...
  14. F

Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

ssangyong her modelini yenilemekte.kyron yerine rexton 2.0 motor ile haziranda gelecek,korando sport da ikinci partide 4*2 üst versiyonları gelecek ama 4*4 yakın zamanda görünmüyor.ben esas rextonu merak ediyorum.aracın fiyatı ötv güncellemesinden önce 114bindi.sonra 144bin oldu.eğer rexton2.0...
  15. F

Neden Ssangyong Seçtik - Seçtiniz?

bende arac manuele aldığımda epey bir kasıyor.devir çok yükseliyor.o nedenle ben tekrardan bu olayı yapmam en azından egzantrik zincirine zarar verir diye düşünüyorum

16. F

225/75/16 h serisi lastik arıyorum

Ynt: 225/75/16 h serisi lastik arıyorum lastiklerin söküldüğü km nedir acaba.birde kumho mu hankook mu acaba lastikler.en son rakam ne olur
  17. F

Ynt: 225/75/16 h serisi lastik arıyorum teşekkürler ama çin malı lastik düşünmüyorum.birde bence fiyatınızda biraz yüksek
  18. F

alınık 225/75/16 h serisi asfalt lastiği ve 6,2 double din

Ynt: alınık 225/75/16 h serisi asfalt lastiği ve 6,2 double din lastiklerin fiyatı için ne düşünüyorsunuz set halinde.

19. F

fazla kullanılmamış olması şartıyla uygun ikinci el lastik arıyorum
  20. F

alınık 225/75/16 h serisi asfalt lastiği ve 6,2 double din

225/75/16 h serisi diş durumu iyi olan az kullanılmış asfalt lastiği ve 6,2 double din multimedia arıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri