Arama sonuçlarınız

1. F

bakımlarda yapılması gerekenler

geçen biryerlerde okudum enjektörlerin her 20000 de bir sökülüp yaglanıp takılması gerekiyormuş bir arıza durumunda enjektörlerin kaynayıp çıkmamasına engel olmak için.bu gerçekmidir.birde servislerin rutin bakımları dışında sizlerin tavsiyesileri varmı.artık 60000 bakımna girme vakti geliyor.bu...

2. F

double din ekran sorunu

kullanmakta olduğum çin malı double dinin ekranında dokunmatik bastığım noktanınn farklı yerini algılıyor.dolayısıyla settingi de kurcalayamıyorum.bu konuda nasıl bir çözüm olabilir.acaba ekranı ölmüş olabilir mi, yoksa sadece kalibrasyon sorunumudur.oturduğum yerde bu işlerden anlayacak bir...
  3. F

225/75/16 h serisi lastik arıyorum

fazla kullanılmamış olması şartıyla uygun ikinci el lastik arıyorum

4. F

alınık 225/75/16 h serisi asfalt lastiği ve 6,2 double din

225/75/16 h serisi diş durumu iyi olan az kullanılmış asfalt lastiği ve 6,2 double din multimedia arıyorum.
  5. F

actyon sport navi

arkadaşlar araçıma multimedia bakarken denk geldim.sizlerden kullanan birileri olabileceği için sizlere sorayım istedim link:http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/fly-audio-ssangyong-actyon-navigasyon-multimedy-53711488 almaya değermi kullananlar memnunmu.

6. F

otomatik vites ve yakıt tasarrufu

acyton sport otomatik vites aracı manuele alıp kendimiz direksiyondan vites değiştirsek manuel kadar mı yakıt yakmış oluruz.malum otomatikler yaklaşık 1,5 litre fazla yakıyor.birde benim aracın vitesini manuel değiştirsen dahi beni pek takmıyor.olmayacak yerde vites büyütüyorum ama araç benim...

7. F

actyon sport için bazı fikirler

yaklaşık 1ay önce 2010 model 4*2 otomatik vites actyon sport araç aldım.şu an itibarıyla oldukça memnunum.sadece sol arka kapı içinden ve arka koltuğun arkasındaki galiba camdan ses geliyor.bu sorunlarıdailk müsait zamanda çözeceğim.kasko olayında ben dubai kaskodan 900 lira fiyat aldım.bilginiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,129
Kaydolan Son Üyemiz
tolgademirhan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri