Arama sonuçlarınız

1. concrete

Deri döşemeler hakkında

(www.otosanayiler.com dan alıntıdır.) http://otosanayiler.com/pratik-bilgiler.html Deri döşeme suni veya hakiki dana derilerinden otomobilin orjinallerine sadık kalarak yapılan bir kaplama sistemidir. Kullanılan deri çeşitleri Montana, Bufallo, Nappa, Dekota ve Suni deridir. Bufallo günümüz...

2. concrete

Egzoz sistemi modifikasyonu...

(www.otosanayiler.com dan alıntıdır.) http://otosanayiler.com/pratik-bilgiler.html Egzoz sistemi modifiyesinin mantığı motorun egzoz subaplarundan çıkan atık gazların dışarıya daha kolay atılmasını ve pistonların artık egzoz gazlarını o küçük borulardan ve susturuculardan dışarıya postalamak...
  3. concrete

www.otosanayiler.com Sanayi Sanayi dolaşmaya son !!!

Arkadaşlar, Artık araçlarımız ile ilgili sıkıntılarımızı ve meraklarımızı gidermek için oto sanayilerde dolaşıp zaman ve para harcamaya gerek kalmıyor. www.otosanayiler.com yayın hayatına başladı. http://www.facebook.com/#!/pages/otosanayilercom/208973745831946 Otomobillerinizle ilgili...

4. concrete

Power Boost for Diesel !!!

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=72027.new Tüm detaylar için; www.akislpg.com dan iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.
  5. concrete

Dizelde LPG !!!

Eveeeeetttt, Dizelde LPG olur mu? Olur. Dünyada dizel motorlarda 2 farklı yöntemle LPG dönüşümü yapılıyor. 1- Dizel motor bir distribütör ve bildiğimiz bujilerin eklenmesi ile tadil ediliyor. Sonra LPG dönüşümü yapılıyor. Bu sistemle tadil edilen motor artık mazotla çalışmıyor ve sadece LPG...

6. concrete

Motor tesisatı

Disco 1 aracımda ardı arkası kesilmeyen sıkıntıların sonucunda bugün işyerimde motor elektrik tesisatını tamamen söküp yeniden yapmaya karar verdik. İlk tespitler; - Aracın ana topraklamasını gevşek olduğunu gördük. - 3 ve 4 nolu benzin enjektörlerinin beyine giden sinyal kablolarının kısa...

7. concrete

Piyasadaki en iyi LPG Sistemi !!! En iyi işçilik !!!

İNKAGAS BMD; Aşağıdaki özelliklerin tamamına sahip tek marka. - Türkiye'de ki en kaliteli 2 markadan biri olan İNKAGAS BMD markasını, vasat ürünlerin de altında fiyatla sunan dönüşüm noktasıyız. - 2 ohm ile çalışan LPG enjektörünü kullanan 2 markadan biriyiz. - LPG enjektörlerimiz...
  8. concrete

LPG hakkında bilmek istedikleriniz.

Bu başlıkta, kullanıcıların LPG sistemleri ile ilgili olarak, kolay ulaşılabilir dokümanlarda bulamadıkları bilgileri toparlayarak paylaşmaya çalışacağım. Bu paylaşım yaşanılan/karşılaşılan olaylar ışığında periyodik olarak güncellenerek kapsamı artacak. LPG işinin içinde olan birisi olarak...
  9. concrete

İşte İmkan, Kendi İşini Kendin Yap !!!

Arkadaşlar, Ben bir kaç ay önce Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesinde işyeri sahibi oldum. Dolayısıyla kendiaracımla vakit geçirmek, elimden gelen işlerikendim yapmak için imkanım doğdu. Şimdi bu imkanı sizlerle paylaşmak istiyorum. Önceden iletişim kurmak ve 'gönlünden ne koparsa' mantığı ile...

10. concrete

Arazinin Uzmanı ASELSAN'da CB telsiz

ARAZİDE ASELSAN GÜVENCESİ Aselsan garantisi ile arazide iletişim ihtiyacımızı gidereceğiz. Firmamız Aselsan Cobra CB telsiz bölge bayisi olarak hizmetinizde www.akislpg.com Kampanyamız; Ürünümüzü alana standart montajımız ücretsizdir. Aselsan COBRA 19 DX IV EU HALK BANDI (CB) telsiz - 40...

11. concrete

LPG de inanılmaz kampanya. 750 tl ye İtalyan TOMASETTO

LPG Dönüşümünde Olay! İTALYAN TOMASETTO SIRALI LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMİNDE İNANILMAZ KAMPANYA 4 silindirli araçlar için; 90 HP YE KADAR 750 tl. KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA 10 AY VADE FİYATI 790 TL 120 HP YE KADAR...
  12. concrete

Farklı LPG Sistemlerinin Bileşenleri - Karşılaştırmalı

Regülatörler, Motor soğutma suyunu ve motora giden lpg yi alırlar ve sıcak su sayesinde lpg yi ısıtarak gas halde motora gitmesini sağlarlar. Önemli olan, motor devirdaimine engel olmadan suyu içeride çok dolaşması ve böylelikle lpg yi, ne kadar fazla ve hızlı geçerse geçsin gas hale...

13. concrete

LPG Tasarruf hesabı

İdeal bir LPG istemini, yine ideal bir işçilikle taktırdıysanız, hesaplar şu şekilde olmalı; B : Benzin lt fiyatı L : LPG litre fiyatı T : 100 kmde lt olarak benzin tüketimi) (B x T) - (L x T x 1,1) ------------------------------ X 100 (B x T) Bu formülü sadeleştirince; (B - 1,1 x...
  14. concrete

Akü takviyesi, JEL AKÜ, ama cebinize sığacak boyutta !!!

İnanılmaz bir ürün... ''Acil Durum Akü Takviyesi'' ''Emergency Jump Starter'' Sadece ceketinizin iç cebine sığacak boyutta tek kullanımlık akü takviyesi. Aracınızın en yeni demirbaşı... Kaputu bile açmıyorsunuz; çakmak çıkışından aracınızı çalıştırıyorsunuz. Amerika'dan ithal, çin malı...
  15. concrete

LPG Kit ve Ücretsiz Danışma - V8 için 4 Araçlık Kampanya

Maslak Atatürk Sanayi Sitesindeki işyerimizde İnka Gas ve Akış LPG güvenceki ile Güney Kore Malı, 4, 6 ve 8 silinidrli araçlarda denenerek üstün performansı görülmüş BMD marka LPG kit montajını yapıyoruz. Eski teknoloji olan bakır boru yerine termoplastik boru kullanarak yaptığımız montaj, tüm...

16. concrete

LPG Kit ve ücretsiz danışma - V8 için 4 araçlık kampanya

Maslak Atatürk Sanayi Sitesindeki işyerimizde İnka Gas ve Akış LPG güvenceki ile Güney Kore Malı, 4, 6 ve 8 silinidrli araçlarda denenerek üstün performansı görülmüş BMD marka LPG kit montajını yapıyoruz. Eski teknoloji olan bakır boru yerine termoplastik boru kullanarak yaptığımız montaj, tüm...
  17. concrete

AKIŞ LPG

Sevgili Dostlar, Gezenbilir ailesinin bir üyesi olarak sonunda Oto Sanayinin mutfağına katıldım. www.akislpg.com LPG ile ilgili her türlü işlemde yanınızdayız. Aklınızdaki soruların cevapları, yaşadığınız sıkıntıların tespiti konusunda gezenbilir üyelerine hiç bir bedel talep etmeksizin...
  18. concrete

Açılışımıza Davetlisiniz.

Sevgili dostlar, 04.12.2010 Cumartesi 14:00 - 17:00 arasında Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesindeki açılışımıza tüm dostları bekliyorum. www.akislpg.com Selamlar,

19. concrete

Acil 285/75-R16 kullanılmış M/T lastik arıyorum.

28.04.2010 a kadar iyi durumda, 2. el, makul bir lastik çıkarsa alacağım. Aracımın üzerindeki 31/10.5/16 silverstone çamur canavarı lastikler orta halli. Bu lastiklerle iyi durumda istediğim ölçüde bir m/t takası da yapabilirim.
  20. concrete

Orhan Uyanık'ı Kaybettik

İğneada Doğal Ekosistemi Koruma, Doğal Yaşamı Destekleme Derneği kurucu üyelerinden ve başkanlığını yapmış olan Orhan Uyanık'ı kaybettiğimizi öğrendim. Kendisi ile İzci Programı vasıtası ile yaptığımız İğneada gezimizde tanışmış ve hayran kalmıştım. Orhan Abi ile son ropörtajı yapan ekibin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR