Arama sonuçlarınız

1. zigana78

Batı Karadeniz Sahil Yolu Durumu.

Cide İnebolu sahil yolu 90 km. ancak bir km. 10 viraj geçiyorsunuz. Ayrıca yol çok dar karavan için uygun bir yol değil. Çok dikkatli gitmek gerekiyor. 5 saatte ancak varırsınız ineboluya diye düşünüyorum. Ancak muhteşem bir doğa ve deniz manzarasına sahip bir yol.

2. zigana78

Kastamonu Inebolu Ersizler Ve Karşıyaka Köyü Pazar Gezimiz

Tesekkurler SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. zigana78

Kim Nerede?

Safranbolu SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. zigana78

Kastamonu Inebolu Ersizler Ve Karşıyaka Köyü Pazar Gezimiz

Bugün ailemle birlikte sabah kahvaltıdan sonra Kastamonu'dan hareket ederek İnebolu istikametinde bulunan ersizler köyünde çay molası verdikten sonra, İnebolu'ya bağlı Karşıyaka köyünde bulunan aile dostlarımızı ziyarette bulunduk. Doğanın sonbahar renk cümbüşü başlamış, harika manzaralarla...
  5. zigana78

Satılık 2005 Model Terios 1.3 Sx

2005 model Terios 1.3 SX , 148.000 km. de. Değişeni hiç yok. Kazası yok, Tüplü BRC marka, klimalı, sadece üç parçada lokal boya var. Çok temiz. Kastamonu ilinde bulunmaktadır. Fiyatı 27.500 TL. 5054887765

6. zigana78

Ilgaz hacet dağı zirve

Hocam iki üç metre mesafeden çektim. Neredeyse üzerine basıyorduk. Hayvan yaralı idi. Hemen Milli Parklara haber verdim. Gelip gerekli incelemeyi yaptılar. Muhteşem bir andı.

7. zigana78

Kastamonu Doğa Gezginleri Doğa Yürüyüşü

ÇATÖREN KÖYÜ HACETTEPE ILGAZ MİLLİ PARKLAR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ Muhteşem bir doğaya sahip Ilgaz Hacettepe , bahar aylarında çiçekleriyle, kış aylarında enfes kar manzarası ile bizi karşılar. Yine keyifli bir yürüyüş sizleri bekliyor. Not: Katılımcıların kış donanımına sahip olması önemlidir...
  8. zigana78

Kastamonu'da Trekking Grubu Oluşturmak

Ynt: Kastamonu'da Trekking Grubu Oluşturmak Kastamonuda ikamet ediyorum. doğa severlerle treking grubunda buluşmak istiyorum. Gezenbilir grubu olarak faaliyetlerde buluşalım diyorum. Tel.: 5054887765
  9. zigana78

Bartın Karabük Yenice Grubu

Ynt: Bartın Karabük Yenice Grubu Treking ekibine beni dahil edebilirsiniz. Yürüyüşlerinize seve seve katılırım. Selamlar.

10. zigana78

Ilgaz hacet dağı zirve

Ynt: Ilgaz Hacet Dağı Zirve Faaliyetimiz 12.10.2014 tarihinde gerçekleşmiştir. Kastamonu'da güneşli bir sabaha kalkınca, dört kafadar herzaman merak ettiğimiz ılgaz büyük hacettepe çıkmaya karar verdir. Teriosumu yeni aldım. Hem aracımı denemek hemde bu muhteşem sonbahar mevsiminde ılgazın...

11. zigana78

Terios ile ilk gezinti Ilgaz Hacet (2587)

12. zigana78

Terios ile ilk gezinti Ilgaz Hacet (2587)

13. zigana78

Ilgaz hacet dağı zirve

/v2/14/10/13/d2b003eabe08dd33ea8bddc38e9841dd.jpg[/IMG]
  14. zigana78

Ilgaz hacet dağı zirve

/v2/14/10/13/d2b003eabe08dd33ea8bddc38e9841dd.jpg[/IMG]
  15. zigana78

Ayı Mantarı

Kastamonu Bölgesinde müthiş mantarlar çıkmaya başladı. Özellikle ayı mantarı olarak bilinen mantar da patlama söz konusu, yöre insanı topluyor ancak satmakta sıkıntı yaşıyorlar. Bu konuda mantar ihracı ile uğraşan bildiğiniz kişiler varsa, yöre insanına yardımcı olmak için bu bölgeye...

16. zigana78

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? Bugün 2005 model terios aldım. Benide listeye eklerseniz sevinirim. Kastamonu Merkez
  17. zigana78

Tek Ve Son Fiyat

Ynt: Tek Ve Son Fiyat güncel
  18. zigana78

Tek Ve Son Fiyat

Ynt: Tek Ve Son Fiyat olabilir fiyatı nedir

19. zigana78

Tek Ve Son Fiyat

Ynt: Tek Ve Son Fiyat resmin üzerine tıkladığınız zaman bütün fotoğrafları teker teker görebilirsiniz.
  20. zigana78

Tek Ve Son Fiyat

Ynt: Tek Ve Son Fiyat GÜNEL........

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666