Arama sonuçlarınız

1. harung

4x4 Karavan

İyi akşamlar Motokaravan projem için 4x4 araç arıyorum Mercedes sprinter Crafter Fiat ducato Unimog Iveco gibi araç arıyorum Gezenbilir dostlarının bildiği varmı ?

2. harung

Satılık At Lastik

İYİ GÜNLER 4 ADET BF GOODRICH 235 85 16 defender 130 lastiklerimi satıyorum lastikler toplamda bin km civarın asfalt ve stabileze yol yapmıştır patlak ve yama yoktur takıldığından beri hiç sökülmemiştir satma sebebim mt alacağım için çamurda çalıştırmadık fiat 400 tl/adet
  3. harung

1995 Model 130 V8 20000 Süper Bir Araç

tüm gezenbilir dostların en içten teşekkürler

4. harung

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

hepimizin kullandığı arama motoru malum . lütfen bir tık yapın nerede bir türk bayrağı nerede bir türk çocuğu nerede bir ,nerede nerede yorum hepimizin
  5. harung

defender seçmek

iyi haftalar gezenbilir dostlarına bu kadar çok ayrıntı ya dikkat ettiğimiz için sanırım defender sahibi olamadık.defender almaya kara verdiğimde bu işin bu kadar zor olduğunu hiç düşünemedim doğrusu.sanıyorum çok iyi ve bakımlı araçlar sanal ortama düşmeden el değiştiriyor. malum sitedeki bir...

6. harung

bir defender sahibi olmak istiyorum

sayın gezenbilir dostları bir defender sahibi olmak için oldukça fazla zaman ve emek harcadım.doğru aracı bulabilmek için.çok yanıltıcı ilanlar ile de karşılaştım dostlar sayesinde çok da fazla bilgi sahibi oldum doğrusu. bugün malum sitede yuksek model ve orjinal tdi olduğunu düşündüğüm bir...

7. harung

defender araçlar hangi yıldan itibaren tdi olarak çıkmaya başladı

merhaba iyi günler , defender sahibi olmak için neredeyse gunumun yarım saati gidiyor. gezenbilirde olmasa doğru bilgiye ulaşabilecek yer yok . defender araçlarına tdi motor uygulaması hangi yıldan itibaren başladı acaba ???? bir çok araç var tdi yazıyor.
  8. harung

ustalardan bilgi rica ediyorum

merhaba iyi sağlıklı mutlu günler diliyorym defender alma sevdamızı noktalayamadık bir çok araca baktım ama olmadı maalesef ciddi bir zaman ve para emek kaybı aracın resimleri var gidiyorsun görmeye pazarlığa en az 5 sene önceki hali. sadece hafta sonları gezebileceğim bir defender arıyorum...
  9. harung

defender için bilgi rica ediyorum

gezenbilir üstadlara merhaba hobi amaçlı bir araç alıcam ama bir türlü karar veremedim daha doğrusu ilan ,ile araba yanına gidince faklılıklar oluyor kime güveneceğimizi anlayamadım .malum sitede bir ilan çık bugün araç bira derli toplu görünüyor modellide üstadlardan bilgi paylaşımı rica...

10. harung

mrcedes g/defender

herkese iyi sağlıklı bol kazançlı haftalar bir arazi aracı alma sevdasına tutulduk ama bir türlü tam aradığımız bir araç olmadı sadece hafta sonları gezi amaçlı dağda ormanda karda çamurda gezmek için ailece arkadaşlar ile en son defender ve mercedes g ye kadar indirdim seçenekleri SAĞOLSUN...

11. harung

bilgi paylaşımı rica ediyorum

tüm gezenbilir dostllarına merhaba bir kaç yıldan beri hemn kullanbileceğim defender arıyorum ama isted,ğim gibi bir araç bulamadım malum sitede pajero var ama bu araç ile ilgili hiç bir bilgim yok. arazi aracı alma nedenim ise hobi tamamen karda çamurda gezmek...
  12. harung

defender satış ihaleleri

merhaba ,herkese iyi günler. yakınlarda defender satışı yapıcak kurum varmı acaba bile varmı. paylaşabilirseniz minnettar olurum.defender sahibi olmak istiyorum.

13. harung

bilgi rica ediyorum

herkese iyi günler defender 90 almayı düşünüyorum sadece hobi amaçlı biliyorumki sitede bu konunun uzmanı bir çok arkadaşımız var rica etsem bilgilerinizi benimle paylaşabilirmisiniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri