Arama sonuçlarınız

1. ozdener

Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Artık kesinleştiğine göre ben de tebrik edebilirim. Hayırlı olsun :) Yine film seyreder gibi yeni bir karavan yapımı izleyeceğiz sanırım. ;D

2. ozdener

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Herkese marhaba, Yıllık iznimi kullanıp, döndükten sonra yığılan yoğun işler yüzünden gezenbilir'i ihmal ettim. Ama hep aklımdaydı. 2 gündür biriken tüm yazıları okudum çok şükür.:) İznimde Kuşadası, Asos (kadırga koyu) ve Erikli'ye gittim...
  3. ozdener

Aizonai'de Apil'i Aramak...

Ynt: Aizonai'de Apil'i Aramak... Yazılarınızdaki özen ve güzel fotoğraflarınız ile desteklediğiniz paylaşım için çok teşekkürler... Sevgiler.

4. ozdener

National Geographic Channel'da Karavan Programı, Kaçırmayın!

Ynt: National Geographic Channel'da Karavan Programı, Kaçırmayın! Söylediğim gibi kanaldan istedim ve bir adet geldi. Eeee ne olacak şimdi? ??? Kopyalamayı ben halledemem ki. Yusuf, sana göndersem sen çoğaltır mısın? Belki daha başka isteyen de olur biraz bekleyelim isterseniz... Ya da...
  5. ozdener

Karavanla Gökçeada Turu (1-10 Temmuz 2009)

Ynt: Karavanla Gökçeada Turu (1-10 Temmuz 2009) Bence Gezenbilir yönetimi ilk önce senin aracına sticker yollamalı. (Ben aldım da arabama yapıştırdım bile. Çok güzel gerçekten) O kadar büyük katkın oldu ki forum'a... Tebrikler&Teşekkürler.

6. ozdener

National Geographic Channel'da Karavan Programı, Kaçırmayın!

Ynt: National Geographic Channel'da Karavan Programı, Kaçırmayın! Bu konu gözümden kaçmış... Yusuf kardeş yoğunluktan ilgilenemedi ya da tedarik edemedi diye düşünerek kanalı arayıp programın DVD'sini istedim. Mesleğim dolayısıyla tüm kanallarla ilişkilerim iyi olduğu için kırmadılar, hemen...

7. ozdener

Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale

Ynt: Erdek - Bursa - Konya - Mut - Silifke - Adana - Mersin - Antalya - Bodrum - İzmir - Çanakkale Abdi Bey, Keyifli yolculuğunuzun aynı şekilde devam etmesini dilerim. Yolunuz açık olsun. Eşinize sevgilerimi iletin lütfen.. Özden.
  8. ozdener

Benim Karavanım; VW T4 Camper - (afro)

Ynt: Benim Karavanım; VW T4 Camper - (afro) Çok güzel. :) Güle güle kullanın...
  9. ozdener

Töre'ye Kırkbeeeşş... Kalkıyoooorrr...

Ynt: Töre'ye Kırkbeeeşş... Kalkıyoooorrr... Sayın "Hiç", Ben de Sayın "Taiga" gibi bir ara uzun yazınızı görüp "bunu daha uygun bir zamanda sindire sindire okumalıyım" diyerek geçmiştim. Ancak bugün bitirebildim. Tabii arkasından da sevgili "Teos"un fotoğraflarını görünce "keşke bu...

10. ozdener

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) İşte şimdi işin en zevkli kısımları. KAMERAVAN'ın makyajı yapılıyor. ::) Gün geçtikte daha da güzelleşiyor. Tekrar tebrikler. Yolun açık olsun...

11. ozdener

Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper -

Ynt: Kendi Kamp Aracını Yapanlar; Kangoo Micro Camper - Cem Babadağ (orsaalabanda) Süper olmuş. Tebrik ederim. İyi günlerde kullanın. Yolunuz açık olsun...
  12. ozdener

Kendi Karavanını Kendin Yap; Çekme Karavan

Ynt: Kendi Karavanını Kendin Yap; Çekme Karavan Hiç bu kadar uğraşmaya gerek yok. Buyrun burdan yakın ;D Açıklama şöyle: "John Lautner’un Chemosphere villa konseptlerinden esinlenerek tasarlanmış bu modern uydu ev oldukça fantastik görünüyor. John’unkinden tek farkı bunun sabit olmayıp...

13. ozdener

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Yusuf Aybek (yaybek) Beyler hepiniz süpersiniz ;) Bu dayanışma/fikir alışverişi çok hoşuma gitti. Büyük bir zevkle izliyorum. Kolay gelsin Yusuf kardeş... Sevgiler.
  14. ozdener

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) İnsel Bey hala arıyorum. Henüz bulamadım. Bulursam haberiniz olur zaten çünkü almadan önce sizlere danışacağım. Sevgiler.
  15. ozdener

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Neredeyse 1 aydır siteye girememiştim. Neler olmuş neler ;) Yusuf kardeş ruhsat işini hallettiğine gerçekten çok sevindim. Tebrikler. Ahmet Bey dede olmanıza önce inanamadım. Şaka yapıyorsunuz sandım. Aşağı yukarı aynı yaştayız. Biz ne zaman...

16. ozdener

Volkan Konak ve Karavanı

Ynt: Volkan Konak ve Karavanı. Volkan Bey gibi karavancılığa gönül vermiş başka sanatçılarımız da var. Hatta bir çoğunu kamp yerlerinden vs. biliyorsunuzdur eminim. Bu sanatçıları bir araya getirip herhangi bir TV sohbet/talk show programında konu ile ilgili görüşlerini/deneyimlerini...
  17. ozdener

Pikapüstü Karavanlar?

Ynt: Pikapüstü Karavanlar? Ben de Aydın bey ile her ne kadar tanışmasam da Oğuz Bey'in tavsiyesi ile telefonda konuştum. Çok ilgilendi gerçekten. Sadece bir telefon görüşmesinde bile bende çok olumlu etki bıraktı. İşini seven, titiz ve her ne kadar bu işin ticaretini yapıyorsa da "mühim olan...
  18. ozdener

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Aaa bakın bu iyi fikir ;D Nerde bu karavan? Adresi alabilir miyim lütfen 8)

19. ozdener

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası) Ahmet Bey, Unutmayın ki bu forumda kadınlar da var. ;D ;D Bu durumda eşim beni böyle bir karavana götürmek istese hayatta adım atmam. ;) Ya da gece gözüme uyku girmez :D
  20. ozdener

Fıkra Köşesi

Ynt: Fıkra Köşesi Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu : -'Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?' -'O da nerden çıktı?' diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde' dedi. -'İsterim' dedi Sam...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri