Arama sonuçlarınız

1. sutozu

Land Rover Arazi Şanzımanı (1.667 Oran)

İhtiyaç fazlası arazi şanzımanı 1.66 oran(defender,range rover classic ve discovery) için.Şanzıman Ankara da Engin usta dadır. Fiyatına 900 lira istiyorum.245/75/16-235/85/16 MT lastikle takas edilir...

2. sutozu

Bozuyük Acısu Yaylası (23-24 Mayıs 2010)

Bozuyük 3 tepe mevkiinde Acısu yaylasın da zirvemizi yapmış bulunuyoruz.Daha önceki faaliyetlerimizde yoğun kar'ın bize geçit vermemesiyle tamamlayamadığımız zirveyi bugün yaptık.Dinmek bilmeyen yağmur da kamplı faliyetimizde yanımızda olan Bozoff dan Fahri bey,Abdullah bey, Arif bey ve...
  3. sutozu

Eskişehir, Ellam Yaylası Faaliyeti (04 Nisan 2010)

Bugün yapmış olduğumuz faaliyetimizde bizlere eşlik eden BozOff (Bozüyük) grubundan Abdullah beye Feyzullah beye ve Fahri beye teşekkürler. misafirlerimizle buluştuktan sonra yola koyuluyoruz

4. sutozu

Eskişehir - Bozdağ Gezisi (04 Nisan 2010)

04 Nisan Tarihinde Eskişehir Bozdağ'da Yarımca Mevkii ve Ilıcalar Mevkiinde bir faaliyet düşünüyoruz. faaliyet pazar sabahı 09:00 da Espark Havelka da buluşma ve alışveriş yapıldıktan sonra faaliyete geçmeyi düşünüyoruz. Faaliyet toplam Km olarak 80 (+ - 5 Km) civarında bir faaliyet olacak...
  5. sutozu

Eskişehir Bozüyük Buluşması (Atatürk Köşkü) (21 Mart 2010)

ewt arkadaşlar yeni bir faaliyetle aranızdayız. biraz hızlı ve plansız gelişen faaliyetimiz Bozüyük'te başladı. abdullah bey ve Fahri beyle buluşup, alışverişimizi yaptıktan sonra Fahri bey ufak bi hatırlatmada bulundu araçlarınızda ateşli silah varmı die ilk soruyu yöneltince ben şaşırdım sonra...

6. sutozu

Bozüyük Gezisi Planı (21 Mart 2010)

selam arkadaşlar kardeşim ve ben haftasonu pazar günü bi gezi yapmayı düşünüyoruz. hazırladığımız taslak gezirin resimleri aşağıdaki gibi olacak pazar sabahı 09:00da bozüyükten faaliyete başlamayı düşünüyoruz. katılım ne denli olur bilemiyorum ama gelmek isteyen arkadaşlar isim ve tl...

7. sutozu

Eskişehir'de İlk Buluşma (20 Şubat 2010)

öncelikle saygı ve selamlarımı sunarak ilk konumu açmış bulunuyorum. arkadaşım Koray Yalçınkaya ile yaptığımız güzel faaliyeti sizin beğeninize sunuyorum. faaliyetimiz eskişehirden başlayarak güneybatı istikametinde yörük kırka mevkiinde gerçekleştirdik. şu an eskişehirde off road konusunda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri