Arama sonuçlarınız

1. sinan-izmir

TRANS-TOROS MOUNTAINBIKE RAID/MARATHONU...

Ynt: TRANS-TOROS MOUNTAINBIKE RAID/MARATHONU... Selamlar Enes Gürkan'ı da Erden'i de biliyorum.İkisi de insanın düşünürken bile korkacağı kadar zor işleri gerçekleştiren kişiler.Bu açıdan ikisinin de azimlerini tebrik etmek gerek. Ama bahsettiğimiz konu biraz daha farklı. Evet,büyük bir...

2. sinan-izmir

TRANS-TOROS MOUNTAINBIKE RAID/MARATHONU...

Ynt: TRANS-TOROS MOUNTAINBIKE RAID/MARATHONU... Selamlar Uzun bir süre boyunca bisikletle uğraştım.Şimdi de enduroyla ilgileniyorum.Enduro motosikletlerle arazi yollarından günlerce hatta haftalarca süren ekspedisyonlar gerçekleştirdik. Motorla geçtiğimiz bu parkurlardan bisikletlerle...
  3. sinan-izmir

Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.)

Ynt: Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.) İyi de ben ''ıslanın, sorun çıkmaz'' gibi bir ifade kullanmadım ki ;) Elbette ki hava sıcaklığı ne olursa olsun ıslanmak, fena halde üşümenize yol açabilir. Benim demek istediğim dışarıdan ıslanmayayım diye tamamen su geçirmez ürünlere...

4. sinan-izmir

Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.)

Ynt: Marka ürünler ve işlevselliği (North Face, Marmot vb.) Merhabalar; Kıyafet seçimleriniz maalesef çok yanlış.Öncelikle bisiklet kıyafetleri için dağcılık ürünlerine yönelmeye hiç gerek yok.Bundan 10-15 sene önce bisiklet kıyafetlerine ulaşabilmek zordu, evet.Ama bugün istediğiniz her...
  5. sinan-izmir

Africa Twin

Ynt: Africa Twin Sorunu olan motor pek görmedim ama sorunu olan motorcu çok gördüm. Sahip olduğu motorun bakımlarını düzenli yapmayı bırakın motosikletinin servis kitapçığını açıp okuyanların oranı %5'i geçmiyor benim gördüğüm kadarıyla.Servis kitabında yazan bakımların çoğu atlanıyor veya...

6. sinan-izmir

Doğada Tek Başına Yürüyüş

Ynt: Doğada Tek Başına Yürüyüş Tüm bunların yanında beraber doğaya ve uzun bir geziye çıkacağım kişinin doğada tek başına hareket edebilmeyi, yaşayabilmeyi ve bundan zevk alabiliyor olmasını kesinlikle tercih ederim. Aksi takdirde ızdırap olabiliyor o aktivite.

7. sinan-izmir

Kocaçay Deltası Longoz Ormanları

Ynt: Kocaçay Deltası Longoz Ormanları
  8. sinan-izmir

9. sinan-izmir

10. sinan-izmir

11. sinan-izmir

Ynt: Kocaçay Deltası Longoz Ormanları .
  12. sinan-izmir

Ynt: Kocaçay Deltası Longoz Ormanları .

13. sinan-izmir

14. sinan-izmir

15. sinan-izmir

Keşfetmek ve tecrübe etmek amacıyla gittiğim Bursa-Karacabey yakınlarındaki Longoz Ormanlarından fotoğraflar. Türkiyede sayılı longoz ormanlarından bir tanesi.İğneada longoz ormanlarından sonraki en büyük longoz ormanı yanlış tahmin etmiyorsam Kocaçay deltasında oluşan longoz ormanı. Kendine...

16. sinan-izmir

Yeni İlan Panomuz

Ynt: Yeni İlan Panomuz 15 dakikadır uğraşıyorum, bir ilanı giremedim.Devamlı hata veriyor.Cinnet geçirtesi bir ilan panosu olmuş ;D
  17. sinan-izmir

HONDA XL 200 HAKKINDA

Ynt: HONDA XL 200 HAKKINDA Alayını benzin döküp yakıcam bu XL200'lerin ;D ;D ;D Eninde sonunda metalden bir makine bunlar.Ben de az çok işin içinde olduğumdan hangi makine ne kadar kalitelidir biliyorum.Bazen yanlış anlaşılıyor gerçi bu durum. Hondanın Brezilya merkezli bir üretim bandı...
  18. sinan-izmir

HONDA XL 200 HAKKINDA

Ynt: HONDA XL 200 HAKKINDA Elbette herkes kendi motorunu sever.Bir motosiklet sürücüsü için en iyi motor severek kullandığı ve bindiği motordur. XL200'e gelince.XL200 Honda'nın ürettiği en kötü motorlardan biridir.Malzeme kalitesi düşüktür, dayanıklılık düşüktür.Motor gücü ve performans belki...

19. sinan-izmir

Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri

Ynt: Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri İlk kampta birsürü teçhizat alınır.Fener,bıçak,pil,sinek kovucu,testere,biber gazı,ip,tabure,ayak remi,güneş kremi,yedek giysiler,yedek çamaşırlar, onun yedeği, bunun yedeği vs. vs. Kocaman bir kamp çantası. Daha sonra zaman geçtikçe o çanta küçülmeye...
  20. sinan-izmir

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? İki arkadaşımda Kuba 250 cross var.Birisi daha 15000 de olmasına rağmen iki defa motor yapıldı.İkincisi daha düşük kilometrede ve o da gidici.Patlayan hidrolik hortumları,amortisör keçeleri,bozulan takometreler... hepsi bu motorda :) Zangır zangır titremesine rağmen motor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri