Arama sonuçlarınız

1. S

Bir tarih uyanışa geçiyor

Bu araç bir tanıdığıma ait 1988 model volvo çıkartması var üzerinde zırhlı olduğunu söyledi abimiz askeri bir araç Sent from my iPhone using Tapatalk

2. S

Aydınlatma Ve Diğer Ekipman Anahtarları

Merhaba belki biliyorsunuzdur ama nette gezinirken böyle bir site buldum araçlara aydınlatma veya diğer ekipman için anahtarlar var birilerine faydası olursa ne mutlu :))...
  3. S

DİSCOVERY 2 TD5 1999 KULLANICI EL KİTABI

Merhaba Discovery 2 1999 model TD5 kullanıcı el kitabını nerden ve nasıl bulabiliriz Eğer türkçe varsa çok daha iyi tabiki. saygılar. Sağlıkla Kalın...

4. S

Yeni Yıl Kutlaması 2012-2013

Merhaba Tüm Gezenblir ailesinin YENİ YILINI en içten dileklerimle kutlar sağlık mutluluk esenlik bereket huzur dolu nice mutlu yıllar dilerim. SAĞLIKLA KALIN...
  5. S

İnfiniti QX4 Teknik Bilgiler

Infiniti Model QX4 Submodel QX4 Değişiklik 3.3 i V6 24V (170 Hp) Kapı 5 Power 170 hp Maksimum hız 177 km/h 100 km / h durma arası İvme 11.2 sec Yakıt deposu hacmi 80 Lt üretim içine koyarak Yılı 2001 yıl Coupe yazın Jeep koltuk 5 Boy 4670 mm. genişlik...

6. S

infiniti QX4

Infiniti, Nissan Motors'a bağlı ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markası. Görsel olarak Nissan Pathfinder ın daha lüx modelidir. QX 4 1998 ve 2001 modelleri internette 25,000 ile 35.000 arası rakkamlara satılmaktadır.

7. S

Teşekkürler

Merhaba sayın gezenbilir moderatörlerine çok teşekkür ediyorum sitemizde infiniti hakkında bir bölüm yoktu sağolsunlar açtılar .Ellerinize Sağlık .ve bu bölümün ilk mesajınıda ben yazmış oldum:) buda ayrı bir güzel olay.herkeze hayırlı olsun . Sağlıkla Kalın.
  8. S

INFINITI için forumda sayfa açılması hakkında

Merhaba forumda infiniti hakkında bir sayfa veya yer açılması için ne yapmak gerekli sayın moderatörümüzede özel özelden yazdım ama cevap gelmedi .Bu konu hakkında yardım. Nissan altında yada Bağımsız olarak infiniti içinde ayrı bir yer rica ediyorum.ruz. Saygılar. Sağlıkla Kalın...
  9. S

Araç Seçimi Hakkında Yardım...

Merhaba uzun zamandır forumda sadece izleyici olarak kaldım şimdi yine kaşıntım başladı ve araç bakmaya başladım:) Günlük hayatta kullanabileceğim sıkıntı yaşamıyacağım arada araziye çıkabilecek arada ava gidebilecek en önemlisi ailemle çoluk çocuk binebilecek bir araç için yardımlarınızı rica...

10. S

GMC Jimmy Hakında Bilgisi Olan Varmı?

Merhaba Ben bir jimmy buldum 4,3 V6 motor nasıldır yakışı nedir üstünde oynanabilirmi mesela hafif offroad için yardımı olursanız sevinirim . Saygılar

11. S

Satılık 1993 Chevrolet Suburvan

Merhaba aşşağıdaki linkte bulunan araç satılıktır. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86207.0
  12. S

1993 Chevrolet Suburvan

Merhaba Bir arkadaşımızın satılık 1993 Suburvanı var benden malum sitede yayınlamamı rica etti ilgilenenler olursa yardımcı olurum . Link aşşağıda dır . 1993 Suburvan Sağlıkla Kalın...

13. S

Galloper mi Defender mi? Kararsız kaldım

Merhaba Ben aylarca Defender bakıp araştırdım buldum alma pozisyonuna geldim sorunlar çıktı vs vs sonra ağabeyim gel Galloper bakalım dedi ful bir araç hem küçük çocuklar var defenderi kışın ısıtması yazın soğutması sorun kullanışı rahat değil sıkıntı yaşarsın hem alırsan sadece kendin için...
  14. S

Defender Kaporta Sacı Basımı veya çıkma bulma Yardımı hk.

Merhaba Uzun bir süredir defender almak için araştırma yapıyorum 2 adet çok güzel aracı işlerimin yoğunluğundan dolayı kıl payı ile kaçırdım. Dün bir arkadaşımın demesiye bir araca bakmaya gitik ama malesef o usta kendi için topluyormuş oda beni abi bak burada bir tane daha var adam satıyor gel...
  15. S

Aranıyor - Devamlı 4 Çeker Olmayan Bir Araç

Merhaba Ben devamlı 4x4 olmıyan ve pahalı da olmıyan bir arazi taşıtı arıyorum bununla gerekirse evimin tadilat malzemesini taşıyıcam yani kum çimento vs gibi çünkü kullanıcağım yerde yollar pek iyi değil tavsiyeniz ne olur arkadaşlar.

16. S

Defender 10+1 yolcu kapasitesi 7+1 e düşürülebilirmi

Merhaba Arkadaşlar özel harekat araçlarının Yolcu taşıma kapasitesi 10+1 buda hersene muayene demek yolcu taşıma kapasitesini 7+1 e düşürülebilirmi . Saygılar
  17. S

Defender için Alüminyum Kasa mı - Galvanizli Saç Kasa mı?

merhaba Defender da kasa illa aliminyummu olmalı saç kasa olur ise ve galvaniz kaplanır ise ne olur ? Hem Tv de geçmişte izlediğim bir prograamda fabrikasınnı göstermişlerdi Ld nin ( Ben istanbulda o fabrikanın sokaağında oturuyordum Magirus Fabrikasının ) adamlar aliminyum sacı işleyip bir...
  18. S

Defenderler için Koltuk Dizaynı

Merhaba gerçi bir defender im yok ama harıl harıl araştırıyorum ve bu gece bunu buldum dilerim beyenirsiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri