Arama sonuçlarınız

1. canaydemir

Lafuma Easy Summer 2-3 Çadır

Ynt: Lafuma Easy Summer 2-3 Çadır Çadır satılmıştır. İlginiz için teşekkürler.

2. canaydemir

Lafuma Easy Summer 2-3 Çadır

Almanya'dayken aldığım bu çadırı tek kişilik çadır alıp uzun süreli seyahate çıkacağımdan dolayı satıyorum. Çadır yalnızca bir (1) kez kullanılmıştır, yaklaşık bir senedir çantasında duruyor. Kesinlikle sıfırdan farksızdır. Türkiye'de az bulunan bir üründür ve ürünün diğer mağazalardaki fiyatı...
  3. canaydemir

Gps Mi, Akıllı Telefon Mu?

Ynt: Gps Mi, Akıllı Telefon Mu? Çok teşekkür ederim, işimi görecek bir Android telefon almam mantıklı olacak o zaman...

4. canaydemir

Ynt: Gps Mi, Akıllı Telefon Mu? Merhaba, Cevaplarınız için çok teşekkürler. Gezeceğim ülkeler Uzakdoğu ve Güney Amerika ülkeleri. GPS alırsam buralardaki ülkelerin haritaları için ayrı ayrı para ödemem mi gerekiyor. Onun dışında ucuz bir akıllı telefon da (Huawei veya HTC, Sony'nin ucuz...
  5. canaydemir

Merhaba, Bir yıl civarı sürecek bir yurt dışı gezisine çıkıyorum. Daha önce ihtiyacım olmamıştı ama GPS ile ilgili birkaç sorum olacak, cehaletimi bağışlayın: 1. Gezi, sırtçantalı ve otostop ağırlıklı olacağı için yol-iz göstermesi önemli. Gezeceğim şehirlerde de harita olarak kullanmak...

6. canaydemir

Çadırda Yaşamak

Herkese Selam, Şu an Almanya'nın doğusunda küçük bir kasabada okuyorum ve gerek buradaki yurtların gereksiz pahalılığı, gerekse doğanın güzelliği sebebiyle Mart ayından itibaren bir çadırda yaşamayı düşünüyorum. Yakınlarda, göl kenarında, tellerle çevrili özel bir kamp alanı var ve duş, çamaşır...

7. canaydemir

Deretepe Dağcılık; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu - Görece Doğa Yürüyüşü (01 Mart 2009)

Ynt: Deretepe Dağcılık; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu - Görece Doğa Yürüyüşü (01 Mart 2009) 3 kisi olduk biz, amerikali bir arkadas da geliyor, yarin 09.00'da gaziemirde gorusuruz ;)
  8. canaydemir

Deretepe Dağcılık; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu - Görece Doğa Yürüyüşü (01 Mart 2009)

Ynt: Deretepe Dağcılık; Gaziemir Meydan - Cihanbeğendi Kanyonu - Görece Doğa Yürüyüşü (01 Mart 2009) bu hafta ben de bir arkadasimla birlikte gelecegim bir terslik olmazsa, gorusmek uzere... ;)
  9. canaydemir

Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları

Ynt: Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları Otostop... artik ne denk gelirse. Bir keresinde helikoptere otostop cekmistim ama durmamisti haliyle :) diger seceneklerim bisiklet ve tren.

10. canaydemir

Satılık PSP + 3 Oyun + 2gb Hafıza Kartı

Ynt: Satılık PSP + 3 Oyun + 2gb Hafıza Kartı evet satildi, belirtmeyi unutmusum... :(

11. canaydemir

Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim?

Ynt: Hospitality Club ve CouchSurfing Sistemleri Hakkında Bilgi Alabilir miyim? benim uyeligim cabuk onaylanmisti, ama CS'nin daha aktif bir toplulugu oldugunu ve site kullaniminin daha kolay oldugunu soyleyebilirim...
  12. canaydemir

Güney Amerika ve Karayipler

Ynt: Güney Amerika ve Karayipler selam, ben de eylulde bir orta-guney amerika seyahati yapacagim, cogunlugu otostop-otobus kombinasyonu olmak uzere. mesaj atarsan bilgi alisverisinde bulunabiliriz. meksika-peru arasini gezecegim...

13. canaydemir

Antarktika

Ynt: Antarktika Benim Orta Amerika'yla ilgili sorularima bile az cevap veren oldugunu dusunursek pek yanit bulabilecegini sanmiyorum :( bence yabanci kaynaklardan arastir bol bol ve cok guzel bir gezi plani oldugunu da belirtmeliyim ;)
  14. canaydemir

Deretepe Dağcılık; Pınarbaşı - Rasathane - Kurutepe Doğa Yürüyüşü(09 Kasım 2008)

Ynt: Deretepe Dağcılık; Pınarbaşı - Rasathane - Kurutepe Doğa Yürüyüşü(09 Kasım 2008) ben de gelecegim bi terslik olmazsa, katilacagim ilk etkinlik olacak burada :)
  15. canaydemir

İnterraille Yapılacak Yunanistan-İtalya-İspanya Turu İçin Rota Yardımı

Ynt: İnterraille Yapılacak Yunanistan-İtalya-İspanya Turu İçin Rota Yardımı "roma-floransa-pisa-venedik"e gidilmeli, milano da iyi diye duydum. napolide pizza yemek veya pompei disinda pek bi numara yok.

16. canaydemir

Meksika - Peru Rotası İçin Yardım

Ynt: Meksika - Peru Rotası İçin Yardım tesekkurler, ilk kez bu kadar net cevaplar aldim, pek giden yok oralara heralde:) ben aklima soru geldikce size sorarim. tekrar tesekkurler...
  17. canaydemir

Ynt: Satılık PSP + 3 Oyun + 2gb Hafıza Kartı hayir, versiyonunu falan dusurmek gerekiyor sanirim onun icin. bende 3 orijinal oyun var 10-20tl'ye oyun degistiren yerler var...
  18. canaydemir

Likya Yolu Yürüyüşü

Likya Yolu Yürüyüşü'nü daha önce yapan var mı? En uygunu hangi dönemdir. Şubatta gidebilir miyiz vs... Bu konuda verebileceginiz her bilgiye mutesekkirim :)

19. canaydemir

Quechua Çadır?

Ynt: Quechua Çadır? Evet bu sayfayı okumuştum daha önce, markanın websitesini de ziyaret ettim ama Türkiye'de satılan yerler var mı ve fiyatları ne civarda? Asıl merak ettiğim bunlar :(
  20. canaydemir

2 yıl önce bir kampanyadan kazandığım PSP'mi hevesimi aldığım için ve biraz nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum :-[ Kampanyayla gelen; PSP konsolu, kutusu, demo CD'si dışında kendim sonradan aldığım; UMD kabı, ekran koruyucu jelatin, bilgisayar bağlantı kablosu(USB), 2gb hafıza kartı ve 3...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,140
Kaydolan Son Üyemiz
Mehmet OĞUZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri