Arama sonuçlarınız

1. muzafferkrgz

TOYOTA HILUX VIGO 3.0D-4D ELEGANT

TOYOTA HILUX VIGO 3.0D-4D ELEGANT

2. muzafferkrgz

Toyota Hilux Vİgo 2005-2014 Alt Koruma Zirhi 3mm Kalinliğinda

SU AN İÇİN HİLUX VE L200 İÇİN VAR İLERİDE DİĞER ARAÇLARIN İÇİNDE OLABİLİR
  3. muzafferkrgz

2007-2015 ve 2015- 2018 l200 ler için elimde hazırda yok isterseniz 2-3 gün içinde hazırlata bilirim numaram 05553014607

4. muzafferkrgz

ARAÇ ALTINI KAYAYA ÇARPTIKTAN SONRA MUHAFAZADA OLUŞAN HASAR MUHAFAZA OLMAMIŞ OLSAYDI KARTERI DEL MİŞTİM
  5. muzafferkrgz

KENDİ ARACIM MONTAJ SONRASI AYARLARI YAPILIYOR RAMAZAN BEY TRABZON ÖN VE ORTA MUHAFAZA MONTAJ SONRASI AHMET BEY ANKARA KAZAN ÖN VE ORTA MUHAFAZA MONTAJI SONRASI

6. muzafferkrgz

Toyota Hilux Vigo 2005-2013 Alt koruma Ön orta arka 3 parça TAKIM FİYATI 1500 TL RESİMLERDEKİ ÜRÜNLER GÖRSELDİR KENDİ ARACIM VE MONTAJINI YAPTIĞIM ARAÇLARIN RESİMLERİDİR SİPARİŞLERİNİZ DE SIFIR OLARAK GÖNDERİLECEKTİR ÜRÜN HERHANGİ HAZIR BİR ÜRÜNDEN KOPYA ALINARAK DEĞİL 2007 - 2009 - 2010...

7. muzafferkrgz

Araç Seçimi.. Acemiye Yardım :)

Kupa ile birlikte sasesi Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. muzafferkrgz

Araç Seçimi.. Acemiye Yardım :)

merhaba; iki yıldır xj kare kasa cherokee kullanıcısı olarak bir kaç sey söyleyim 1. 2017 yıllık verisi kasko değerine göre düşürüldüğünde 6 aylık 455 tl 2. gaz fiyatları son zamanlarda artığı için lt ve gidilen km olarak yazıyorum ve aracımda 3" yukseltme ve 31/10.50R15 bf mud var...
  9. muzafferkrgz

Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ

KARABÖCÜK Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. muzafferkrgz

Jeep Xj 90-93 Servis Manuel Ücretsiz

facebook adresi XJ Jeeps | Facebook

11. muzafferkrgz

Jeep Xj 90-93 Servis Manuel Ücretsiz

Volkan abi aşşağıdaki linkden indirlile bilir tüm xj modelleri için mevcut. XJ JEEPS | 1984 - 2001 Jeep Cherokees
  12. muzafferkrgz

Soğukken Yürümemesi

@KLL DEDİĞİ GİBİ ŞANZUMANDAN KAYNAKLANIYOR BENİM ARACIMDA DA BENZER BİR SORUN VAR DI ŞANZUMAN YAĞI DEĞİŞTİKDEN SONRA GİTTİ SOĞUK HAVALARDA ARACI ÇALIŞ ÇALIŞMAZ HAREKET ETTİĞİNİZDE YENİ ESKİ FARK ETMEZ MOTOR VE ŞANZUMAN İÇERİSİNDE YAĞLARIN YOĞUNLUKLARININ FAZLA OLMASI SEBEBİ İLE BUNA BENZER...

13. muzafferkrgz

Xj Sis Far Önerisi

SİSİ TAKMAK İSTEDİĞİN YERE YERE GÖRE FARKLI ORNEKLER VAR NETTE TAVANA TAKMAK İSTİYORSANIZ 4 ADET VEYA 5 ADET KARE XJ LER DE GÜZEL DURUYOR KENDİ ARACIMIN RESİMLERİNİ EKLEDİM ÖRNEK OLMASI İÇİN
  14. muzafferkrgz

Xj 95 Model Highoutput Soğuk Havalrda Zor Çalişma

VİDEODA Kİ GİBİ BİR TEMİZLİK SONRASINDA ARACININ ROLANTİSİN DE SORUN YAŞAYA BİLİRSİN AYAR YAPTIRMAN GEREKE BİLİR (İYİ BİR USTANIN AYARA YAPMASI GEREKECEKTİR ODA DUZEN TUTMAYACAKTIR :) ) ARAC ÜZERİNDE YAPTIGINDA İSE GÖRDÜĞÜN BÜTÜN KİRLER EMME MANIFOLDUNA AKAÇAKTIR ARAÇ ÇALIŞIRKEN YAPTIINDA ARAC...
  15. muzafferkrgz

Düşük Kilometreli Xj Arıyorum.

Numaram 05553014607

16. muzafferkrgz

Lastik Inç Metric Çevirme

Merhaba birçok yerde aramama rağmen zamanında kendim zor bulmuştum bu uygulamayı ihtiyacı olan merak edenler için benim kadar aramalarına gerek kalmaması için paylaşıyorum. Tire Size Converter | Metric to Inch Tire Size Calculator
  17. muzafferkrgz

Şanzıman Yağı Soğutucu (transmission Cooler)

orjinal katalogunda 1997 sonrasinda model fark etmeksizin yag soğutucu gozukuyor orjinaline yakin bir yag sogutucu radyatoru kullanir iseniz yag basincindan bir sorun yasamazsiniz diye tahmin ediyorum ama kesin emin olmak istiyorsaniz otomotik sanzumanciya danismanizda fayda var gerek duyarsa...
  18. muzafferkrgz

1991 Jeep Xj Otm. Şanzıman Yağı

BİR ARKADAŞIMIA ŞANZUMAN YAĞ SOĞUTUCU BORULARI LAZIMDI UZUN SÜRE ARADI BULAMADI EN SON REKORCUYA GÖNDERDİM ROKORCU İKİ BORUYU YENİLEDİ ORJİNAL BORULARA GÖRE VE BAĞLANTI YERLERİNE GÖRE BAĞLADILAR BORULARI DEĞİŞTİRMENİZ GEREKİRSE YENİSİNİ ALMAKTANSA REKORCUDA YAPTIRMANIZ DAHA UYGUN OLUR...

19. muzafferkrgz

başka yağ markalarının da net sayfaların bu tarz bilgileri verdikleri yerler var oralardan kontrol edebilirsin birde xjjeeps sayfasındaki manüel el kitabına da bakabilirsin manüel el kitabındaki bilgi net doğrudur
  20. muzafferkrgz

şanzuman yağı için yazan Kapasite : Yağlayıcı kapasitesi 8 litre Kullanim Sartlari : Normal Aralıklar : Kontrol 12000 km/ 12 aylar : Değişim 48000 km/ 48 aylar Ürünler : MULTI ATF (yıl ortalaması) : DEXRON III (yıl ortalaması) : DEXRON IID (yıl ortalaması)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri