Arama sonuçlarınız

1. V

Ankarada Webasto Taktirmayi Düşünen Karavancilar Için Güzel Bir Kampanya

GEÇEN AY KARAVANIMA WEBASTO TAKTIRMAK İÇİN TANIŞMIŞ OLDUĞUM ARKADAŞLAR İLE YANİ TANIŞMIŞ OLSAKTA GÜZEL BİR HİZMET SUNARAK 2 SAAT İÇİNDE WEBASTO MONTAJINI YAPARAK SORUNSUZ BİR BİR ŞEKİLDE ARACIMI TESLİM ETTİLER MEMNUN KALDIM SİZLEREDE TAVSİYE EDERİM TAKTİRMİŞ OLDĞUM CİHAZ >EBERSPACHER D2...

2. V

Çekme Karavan Arıyorum

Moto karavanımı sattım. Çevrenizde tavsiye edebileceğiniz 5.20 mt den kısa olmamak kaydı ile ikinc iel karavan arıyorum 0 505 210 7999 telefonum karavan seven dostlara saygılarımla
  3. V

Bayram Tatilinde Mardin- Taşucu Hattı

Geçte olsa yayınlamak istedim. Arife günü öğlen başlayan gezimiz bir hafta sürdü amaç Taşucundan Kıbrısa geçmekti ancak bayram tatilinde feribot seferleri azalınca Taşucundan dönmek zorunda kaldık Hedef :Urfa Bilecik -Harran - Tarsus-Mersin Kızkalesi -Taşucu - Silifke -Antep İlk durak Urfa...

4. V

Haftasonu Kısa Midyat Turu

Fırsattan istifade Midyata kaçalım dedik. Mardin merkeze 70 km uzaklıkta güzel bir ilçe uzun zamandır aracıda çalışdırmıyorduk.Hem aracı şarj ettirelim hemde değişiklik olsun diyerek sabah düştük yollara Havaların uzun süre soğuk olması sebebiyle yollarda bayağı kar vardı.
  5. V

Mersin Veçevresinde Kamp Alanı

Mersin merkez Kızkalesi Vede Taşucu OlmakÜzere üç tane Kamp alanı Tavsiyesine ihtiyacım var yardımcı Olursanız sevinirim İyi bayramlar

6. V

Mardin Kapı Şen Olur [18-19-20 Mayıs Adıyaman K.maraş]

Kısmet olursa 17 mayıs akşamı Mardin den hareket Adıyaman,K. Maraş dönüşte de Urfa üç günlük bir gezi planlıyoruz özellikle Adıyaman ve Maraş hakkında tavsiyelerinize ihtiyacımız var vehbi42@hotmail.com 0505 2107999 Mardin den selamlar

7. V

MARDİNDEN EN 500 İÇİN YARDIM

2000 MODEL EN 500 MODEL KAWASAKİ ALDIM FAKAT GÜNEYDOĞU ŞARTLARI HAVA FİLTRESİ İÇİN YARDIM EDERMİSİNİZ ORJİNALİNİ BULAMIYORUM YERİNE NE TAKABİLİRİM
  8. V

Yeni Kamp Aracım 'MEZOPOTAMYA YILDIZI' nın Yapım Aşamaları.

2011 yazında Mardine gelirken 2001 model kendi yapmış oldu karavanımı satmak zorunda kalmıştım.Geçen bir yıl içinde işleride yoluna koydukta sonra Rabbim yeni bir araç almak nasip etti; 2008 model citroen jumper 15 mt küp aracımı aldıktan sonra daha önceden İlhan abinin aracını yaparken...
  9. V

Bursa - Antalya Arası Nereleri Tavsiye Edersiniz?

Kısmet olursa karavanla ilk gezimizi 02 temmuz cuma günü Bursadan hareket edip 06 temmuz sabahı Antalya Sidede olmak üzere planlıyoruz Eskişehir -Afyon -Isparta -Burdur ana güzergahımız olmak üzerebu illerde gezmek için nereleri tavsiye edersiniz

10. V

Karavanda Perde İçin Yardım

Karavana taktırdığım perdelden memnun kalmadık.Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz

11. V

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - (vehbi42)

Hayalimiz gerçeğe dönerken hikayemizi sizlerle paylaşmak istedik.
  12. V

Satılık 2005 Model Full+Full Hyundai Starex...

2005 Model 140 lik CRDI Full+Full VIP Starex 50.000 Km 'de Garantisi devam etmektedir.Yakit yönünden diger starex lere göre daha ekonomiktir.Takas teklifleriniz degerlendirilir+Uygun bir karavanla takas düsünebilirim.Aracta hicbir darbe en ufak bir cizik ve parca boya bulunmamaktadir.Biniciye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR