Arama sonuçlarınız

1. chatlak

9. Bus Buluşması - Laladere, Saray (kıyıköy Yolu), 19-21 Mayıs 2017

2008 senesinde Çiğdem Yaylası’na 50’yi aşkın Volkswagen bus ve Vosvos tırmanmış bugünlere uzanan kalıcı bir bus buluşmanın Türkiye’deki ilk fitilini ateşlemişti. Dönüp de geriye baktığımızda 9 sene geride kalmış. Delmece ve Ercova gibi yaylalarda da, İznik, Sapanca, Şile gibi düz ovada da...

2. chatlak

Uluslararası Yeni Ehliyetler

Yeni ehliyetlerden alıp da İpsala Gümrük Kapısı'ndan yurt dışına çıkan birileri olduğunda yazarsa, en azından pratikte de TURİNG'le göbek bağımızın kesilip kesilmediğini öğrenmiş oluruz.
  3. chatlak

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Zaten aranızdaydım. 2008 yılında 73 model VW aracı satsam 6 bin TL ediyordu, sigortası ise deli paraydı. O zaman TRAMER yoktu ve müdahale edilebiliyordu. Hep katekulliydi anlayacağınız, lanet olsun! Şimdi de üzerinden 7 yıl geçti yine aynı dert...

4. chatlak

Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası

Ynt: Motokaravan Zorunlu Trafik Sigortası Selamlar, Bundan tam 1 yıl önce (13 Mayıs 2014'de) bir VW Transporter Kamyonet aldım. İçini bu zaman kadar toparladık ve yatağı, ocağı, mutfağı olan bir kamperımız oldu. İkili ön koltuğu söktük ve ön koltuğu tekli yaptık. Geçen ay proje çizdirdim ve...
  5. chatlak

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Herkese merhaba, Cumartesi günü 2-3 saatlik de olsa uğrayabildim. Bu 2-3 saat içerisine tulumba tatlısı ve Ferhat abinin ev yapımı bozasını sıkıştırmış oldum. Ayrıca İnsel hocanın beyaz çayından da yudumlama...

6. chatlak

Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014

Ynt: Gezenbilir 6. Geleneksel Maltepe Karavancılar Buluşması 13-14 Aralık 2014 Bir aksilik olmazsa biz de T4 Camper ile geleceğiz.

7. chatlak

Avd Sonbahar Kampı - Kırkpınar - 15 - 16 Kasım 2014

Ynt: Avd Sonbahar Kampı - Kırkpınar - 15 - 16 Kasım 2014 Keyifliydi. Cumartesi geceyarısı katılmamıza rağmen, sabah 7'ye dek kamp ateşi başında bolca muhabbet, rakı, şarap ve sıcacık çay pek bir güzel geldi. Son dönemdeki en "karavan"lı kamptı. Vosvoslar, buslar azınlıktaydı bile diyebilirim...
  8. chatlak

Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Mesut bey merhaba, Yolladığım 20 litrelik duş torbasından bende yok. Benim zaten aracımın arkasına uzanan bir duşum var. Bilgi amaçlı paylaştım. Eskiden Vosvosum ve 1973 model T2 busum varken yaptığım kamplarda arkadaşlarım bu duş torbasıyla defalarca...
  9. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 AHŞAPLARIN BOYANMASI Aslında ilk etapta kaplama düşünüyorduk ama sonrasında, hatta son gün fikrimiz değişti ve boya yapmaya karar verdik. Tüm malzemeler söküldü. Ne yazık ki işin en sıkıcı yanı bu. Monte ettiğiniz tüm malzemeleri tek tek sökmek. Sonra...

10. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Bizim kamplarda sıkça karşılaştığım şu zımbırtılar da bayağı iş görüyor.

11. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 @aslan28 Güneş panelleri sadece elektrik üretmek için kullanılıyor.
  12. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 DOLAPLAR ve DEPOLAMA ALANLARI Daha önce de yazdığım gibi camperımızın içinde üstümüze üstümüze gelen dolaplar istemiyorduk. Nihayetinde iki kişiydik ve az ama öz dolaplar istiyorduk. Bunun için de aracın ölü noktalarını kullanıp kendimize ferah bir alan...

13. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Teşekkürler Levent abi. Haftaya tümrötuşları bitirmiş olacağım muhtmelen. Bu hafta benim koşturmacamdan ötürü hiç çalışamadık.
  14. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Nasıl tanıyamayasın ki abi... (:
  15. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 YENİLENEBİLİR ENERJİ: GÜNEŞ PANELİ Araçta 220V’ye bağımlı kalmadan 12V ile her şeyimi çözmek istiyorum. Ki neredeyse tüm karavancılar da bunu istiyor zaten… Bu sebeple kaba bir hesapla ve tavanımın uygunluğuna göre güneş paneli işlemlerine sıra geldi...

16. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 SU TESİSATI Araçtaki belki de en minimum maliyetli kısım “su” işi. Ama en riskli ve en meşakkatli, emek isteyeni de su! Neden mi, anlatacağım… Öncelikle camperımız için 100 litrelik bir su deposu edindik. Uygun ebat bulmak zor oldu. Aslında bulamadık...
  17. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Evet camper içinde yaptıklarımızı paylaşıma uzun bir ara vermiştik. Devam... MUTFAK (Ocak, Lavabo, Masa) Volkswagen T4’lerde mutfağı arka tarafta kullanan model aslında daha efektif bir alan yaratıyor. Karavanın dizaynına başlamazdan evvel Mehmet Hoca...
  18. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Merhaba, Şubat ayında muayenem bitiyor. Her gün kullanmadığım için trafikte çok dolanmıyorum. Çok muhtemelen Şubat ayında ruhsat işlemlerini halledip karavan ruhsatına çevireceğim. Ardından ruhsat değişimi ve muayene işlemi yapılacak.

19. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Uzun süredir yazmıyorum. Bu esnada biraz yoğunluk vardı. Bir de işler durmadı araçta. Yol aldık. Bitti bitecek. Kısa süre sonra fasikül fasikül devam edeeğim (: Nevzat abi teşekkürler. Mehmet Hocam çok sağolun...
  20. chatlak

Ynt: Benim Camperim; Yüksek Tavan Vw T4 Sokakağzı'nda denedik, rahatsız etmedi. Ama olur da keyif kaçırırsa dediklerini yapıcam Armağan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri