Arama sonuçlarınız

1. 0sman

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü merhaba datçam likya yolu konusunda ne durumdasınız ve hangi bölümünü yürümeyi planlıyorsunuz

2. 0sman

22 Şubat 2009 (Pazar) Sey Hamamı

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 22 Şubat 2009 (Pazar) Seyhamamı. Yürüyüş sonrası isteyenler tarihi hamamın havuzunda 43 derece sıcaklığındaki doğal suyun keyfini çıkarabilir.Hamanın giriş ücreti yalnızca 3,5 TL (Bayanlar ve erkekler için ayrı bölümler mevcuttur.Havlularınızı getirmeyi unutmayınız) Gezi...
  3. 0sman

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü merhaba datçam bu haftalarda biraz işlerim var.sizede uygun olursa mesela mart ayında düşünebilirim ama iş durumuna bağlı ayrıca ankara'da pazar günleri yürüyüşlerimiz oluyor. iki pazar arası günlerde yürüyebilirim. kesin gelirim diyemiyorum ama bu yürüyüşün cazibesi...

4. 0sman

Likya Yolu Yürüyüşü

Ynt: Likya Yolu Yürüyüşü merhaba datçam bu yolu ne zaman yürümeyi planlıyorsunuz
  5. 0sman

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Merhaba arkadaşlar 01 Şubat 2009 Pazar günü (Yarın) Gerede Meşeler Yaylası'nde yürüyoruz. www.turktrekking.org [attachment=1]

6. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) 1 şubat a iyileşirsiniz umarım. yeni bir grupla yürüyüşlere başlıyoruz. www.turktrekking.org www.hipokrattur.com

7. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) zerrin hanım merhaba bazı arkadaşlardan adınızı duyuyorum. elbet doğada da karşılaşacağız. :)
  8. 0sman

Ankara Işık Dağı Off-Road ve Kamp Etkinliği Duyurusu (20-21 Aralık 2008)

Ynt: Ankara Işık Dağı Off-Road ve Kamp Etkinliği Duyurusu (20-21 Aralık 2008) bu hafta iş çok inşaallah önümüzdeki gezilere
  9. 0sman

Ankara Işık Dağı Off-Road ve Kamp Etkinliği Duyurusu (20-21 Aralık 2008)

Ynt: Ankara Işık Dağı Off-Road ve Kamp Etkinliği Duyurusu (20-21 Aralık 2008) vaaay ne güzel gezi arkadaşlar canım çekti valla size iyi eğlenceler

10. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) akşamın bu saatinde bu ne resmi böyle insan haklarına aykırı şrulup

11. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Herkese günaydın. Teşekkürler Murat bey.
  12. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Teşekkürler Murat bey

13. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Muarat bey merhaba benim fotoğraflar konusunda ne durumdayız.Küçültüp bana gönderecektiniz biliyorum yoksa yanlış mı biliyorum. :)
  14. 0sman

Eğirdir'den Side'ye Yürüyüş Planlıyorum

Ynt: Eğirdir'den Side'ye Yürüyüş Planlıyorum Melih bey ilginize teşekkür ederim. Bu geziyi yaptım. Becerebilkirsem gezi notlarını ve resimleri siteye yükleyeceğim.Sizin gezi netlarına da memnuniyetle bakacağım
  15. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Cidowsky merhaba herkes iyi teşekkürler. Bu bayramı geleneksel yaşayacağız ama şu kazdağları işine birara bir ekip olalım da gidelim. Bu arada tüm öğretmen arkadaşların gününü kutlarım.

16. 0sman

Doğada Tek Başına Yürüyüş

Ynt: Doğada Tek Başına Yürüyüş Çok iyi olur bu yıl araba ile hızlı bir gezi yaptım o bölgede.Hatta Çanakkale den bazı arkadaşlarla Yarımadada bir yürüyüş yaptık ama kesmedi.
  17. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) cidowsky komşu nasılsın. görüşemiyoruz yürüyüşlerde sen mi yoksun ben mi
  18. 0sman

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) merhaba serhat ankara nın kuzeybatısında gayet güzel yürünecek yerler var. pazar sabahları 8:15 sularında istanbul yolunda carfur alışveriş merkezinin önünde beklersen birçok yürüyüş grubu oradan geçiyor seç beğen atla otobüse

19. 0sman

Ynt: Doğada Tek Başına Yürüyüş Çok teşekkür ederim.Çok iyi olur. Murat bey yeni üye olduğum için sizin msn adresinizi göremiyorum.Beni eklerseniz resimleri size göndereyim. Erdoğan kardeşim Çanakkale şehitliklerini tekrar gezersen beni almayı unutma.
  20. 0sman

Ynt: Doğada Tek Başına Yürüyüş Çekmez olurmuyum Murat bey yaklaşık 1000 tane kadar. Eklemeye çalıştım olmadı. Destek olursanız fotoğrafların bir kısmını ve gezi notlarımı memnuniyetle eklerim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri