Arama sonuçlarınız

1. A

3.1 arka tampon reflektör arıyorum

Başlıktaki gibi maalesef hiçbiryerde bulamadım.elinde olan varsa bana satabilirmi

2. A

AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Acaba benzinin ve motorinin dayanma yani bekleme suresi nedir ? Hazir yakit fiyatlari dusmusken soyle sayisaldan 5-6 trilyon para cikicak gidip drek akaryakita yatirim yapicaksin ;D
  3. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Benzin ve motorinde indirim... guzel bir adim keske hic durmadan devam etse http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20504130.asp

4. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY :)
  5. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY MUJDE :DAkaryakittaki avrupa kultur vergisi kaldiriliyormus.Benzinden alinan 1.5 kurus Mazottan alinan 1 kurusu ise artik odemeyecekmisiz..KAYNAK; http://haber.ekolay.net/haber/2705/1023076/Ara%C3%A7-sahiplerine-m%C3%BCjdeli-haber.aspx

6. A

Yardım Dodge Nitro Hakkında...?

Ynt: Yardım Dodge Nitro Hakkında...? Bende nitro almayi dusunuyorum grandcherokeeden gecis yapicam arac hakkinda tecrubeli ve kullanici olan arkadaslar varsa lutfen goruslerini belirrtsin.alinmaya deger bir aracmidir yoksa ford kuga wolksvsgen tiguan gibi avrupali araclara yonelmek dahami...

7. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Turkcem kotu dediniz ama masallah benden daha iyi seciyorsunuz kelimleri oda ilgincmis.benim takildigim laf su halinize sukredin dediniz ya o.biz zaten halimize sukrediyoruz merak etmeyin ama enayi yerine konulmak istemiyoruz Ben 4000 motor ustu...
  8. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Kendisinin iletisim adresini size NEden yollamaliyim ki ;D sizin bize inanmaniza ihtiyacimiz mi varki ;D
  9. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Neyse konuyu dagitmayalim.buradaki insanlar salak degil dusunebilen insanlar kimseye zamlari protesto etmeyin halinize sukredin die akil vermeyin.isteyen katilir isteyen katilmaz.saygilar

10. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Koydede oturabilir koylu olmak ayip bir seydegildir hatta (koylu millet in efendisidir) sayin mardin47.ama kendisi makina muhendisi bas muhendislik yapiyor

11. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Buarada resimler guzelmis newyork havasi yaramis olmali
  12. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Sayin mardin 47 benim vizelerle ugrasmama gerek yokki benim zaten amerikan vatandasligimda var babamdan oturu ;D ayrica babam surekli isi geregi texas ve newleans arasinda gidip geliyo.dun aradim baba dedim bir arkadas amerikada en ucuz ev...

13. A

Bir şikayetle dünya devini dize getirdi

Ynt: Bir şikayetle dünya devini dize getirdi Dinsiz imansiz herifler..bunlar allaha nasil hesap vericekler para icin yapmadigi sey kalmamaya basladi insan oglunun
  14. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Niyazi bey yok oyle birsey ya bunlar yapilan zamlari savunan insanlar.enerji bakaniyla ayni kafadaki insanlar.bakana soruyorlar ne olacak bu zamlar e dunya devi diger ulkelerde zam yapiyor diyor.yav arkadas sayin bakan senin nasil bir mantigin var...
  15. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Bizim ulke insanimizda ayrica su mantik var mesela benim 4000motor veya ustu bir aracim var goren vatandas diyorki madem o araca biniyor benzinin fiyatida koymaz vergiside koymaz odesin i.bne.bu bakis acisinin degismesi lazim ayri bir zamanda bunuda...

16. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Uffff bahaneler bahaneler ne yani halimize sukurmu edelim allahim iyiki 4liraya mazot aliyoruzmu diyelim ne yapmaya calisiyorsunuz anlamiyorumki
  17. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY En kotu ev kirasi 1500 dolarmi allah allah amerikaya nezaman gittiniz acaba? Ben bir dilim karpuzunda 100 dolar oldugunu gormedim amerikada.sizi kaziklamis olmasinlar :-\
  18. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY 6 kurusluk indirim hicbirsekilde yeterli degil ben 4000motor ve ustu araclara binmek istiyorum arkadas nedir bu mtv hali

19. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Benim yigen 18yasinda lise sona gidiyor atesli donemleri tabi. hukumeti elestirmis bir siteden daha sonrada kufur etmis kendilerine.polisler gelmis kapiya goz altina almislar.internet suclarini takip eden bir polis birimi varmis. sonrasinda Ankaraya...
  20. A

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Ever internet ortamindan birtakim seyleri yazmak tehlikeli olabiliyor ozellikle hukumeti elestirirken dikkat edin ertesi gun kapiya polis gelir.not.yigenden biliyorum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri