Arama sonuçlarınız

1. T

Willys M38 Kurtarma Oprasyonu

Selam konu açılalı baya olmuş umarım çalışmalarınız istediğiniz şekilde sonuçlanmıştır. Babamın ilk arabasıydı 51 model m38 ve geçtiğimiz babalar gününde kardeşimle bulup babamıza hediye ettik ama bakıma ihtiyacı var. Yaptığınız çalışmaları paylaşırsanız çok yardım etmiş olacaksınız...

2. T

Buda Bizim Power Wagon

Emeğinize sağlık özel bir dodge olmuş. Kardeşime düğün hediyesi geldi 73 model w200 kısa zamanda resimlerini yüklerim, küçük dokunuşlara ihtiyacı var bu konuda bilginize kesinlikle başvuracağım. Saygılarımla...
  3. T

1966 Model Jip Yaza Hazırlıyorum

Ynt: 1966 Model Jip Yaza Hazırlıyorum çalışmalarınızı merakla takip ediyorum ve işlerinizde kolaylıklar diliyorum

4. T

buda benim 130 luk defenderim

Ynt: buda benim 130 luk defenderim merhaba kazasız belasız keyifli sürüşler. bende denizli merkezdeyim, gelirseniz tanışmak görüşmek isterim. bol çamurlar...
  5. T

Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ...

Ynt: Küçük Dizel Motorların GÜÇLENDİRİLMESİ... konu güzel olmuş arkadaşlar. bende vw golf III 1,9 td var ve biraz daha ciğerli olmasını istiyorum. konuşmalar baya bi iyi geldi bana sorularımın çoğuna karşılık verdi. deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. ve kullananlarında...

6. T

77 Model CJ5'imi Topluyorum

kolaylıklar diliyorum takip...

7. T

455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi onu bu hale getirenin elinde kalmasını canı gönülden dilediğimiz bir araçtı. ama olsun her bitiş yeni bir başlangıçtır. abilerimiz bu aşkla yanarken bizide projeleriyle tekrar tekrar yakacaklardır eminim. saygılar abilerime ve ustalarımıza...
  8. T

1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep)

Ynt: 1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep) çalışma kayada değer elinize sağlık. haddime düşmez ama kapının menteşesini biraz kasmış gibi geldi bana
  9. T

Bir CJ hikayesi de bizden olsun..

Ynt: Bir CJ hikayesi de bizden olsun.. çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum takip

10. T

hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim....

Ynt: hilux hayalim gerçek oldu..1998 2.8 hilux artık benim.... çok çekici bir görüntüsü var renk seçimide çok yerinde olmuş

11. T

Extreme Jeep CJ

Ynt: Extreme Jeep CJ emeğine sağlık güzel bir çalışma devamı varsa görebilir miyiz ?
  12. T

bu canavar kesinlikle engel tanımaz

Ynt: bu canavar kesinlikle engel tanımaz bizim arabalarada böyle uzuvlar eklemek gerektiğini düşünmeden edemiyorum ::) http://www.dailymotion.com/video/xpvyta_alty-ayakly-arazi-aracy_webcam

13. T

Ynt: bu canavar kesinlikle engel tanımaz http://www.dailymotion.com/video/xpwv89_dev-arazi-aracy_webcam
  14. T

bu araç hakkında daha iyi çekilmiş videolar var ama türkçe altyazı sanırım tek bunda iyi seyirlerrrrr..... :o
  15. T

full ofroad donanımlı cherokee 4,0

Ynt: full ofroad donanımlı cherokee 4,0 hayırlı satışlar

16. T

Kapalı Kasa 1988 Model Ankara için

emeğe saygı duyuyorum ve imreniyorum... fotoğraflara baktıkça içim bir hoş oluyor.
  17. T

Ankara Defterdarlığı Satılık 1998 Model Land Rover

130'luk çift kabin benzinli modeli Ankara Defterdarlığı tarafından 7.000tl'den satılığa çıkmış ilgilenen arkadaşlarımıza duyurulur. ilan malum sitededir. alabileceğimi bilsem düşünmez alırdım. favori araçlarımdan birisi. umarım site içinden alan olur...

18. T

Satılık - 1994 Model Toyota Runner 3.0TD - SATILDI

hayırlı satışlar, dilediğiniz gibi olur inşallah
  19. T

Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ takip

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız