Arama sonuçlarınız

1. H

Şehir Haritası

Ynt: Şehir Haritası Gönderiniz için teşekkürler , ama belediye veya imar müdürlüklerindeki gibi detaylı harita arıyorum. Yani sokak sokak gösterebilecek şeklinden. Evet internette halihazırda mevcut ama basılı olarak temin edebileceğim bi yer var mıdır ?

2. H

Şehir Haritası

Merhabalar , Yaşadığım şehrin (Tekirdağ) detaylı haritasını nereden temin edebilirim ? il il düzenlenmiş bir harita var mı ? Google earth taki gibi gökyüzünden 500 metre yukardaki gibi detay verebilecek harita var mıdır ?
  3. H

Decathlon

Ynt: Decathlon Ürün fiyatına erişmek için mağaza seçiniz diyor , alışveriş konusunda yardım edebilecek birisi varsa gerçekten çok sevineceğim...

4. H

Decathlon

Decathlon ürünlerine nerden ulaşabilirim ? internet üzerinden almak istiyorum , online alışveriş yapabileceğim bi site var mı ?
  5. H

Pantolon Kumaşı Hakkında

Ynt: Pantolon Kumaşı Hakkında Sturm adlı alman markasının kamuflaj pantolonlarını alacağım doğa gezilerinde kullanmak üzere , kullanan varsa bilgi almak isterim Yorumunuz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler :)

6. H

Pantolon Kumaşı Hakkında

Pantolon alacağım ve %65 polyester %35 cotton içeriyor. Bu düzeyde bir polyester miktarı kumaşın nefes almasını engeller mi ? Arazide kullanacağım , ve açıkçası hem dayanıklı hem de çok fazla terletmemesini istiyorum. (%100 koton almadım çünkü pamuklu pantolonlar çabuk yırtılıp sökülüyorlar...

7. H

Acil durum çantası

Arkadaşlar , bir acil durum çantası hazırladım. Belirli bir konsepte (deprem , yangın , halk ayaklanması vs. ) göre hazırlamadığım için içinde pek çok malzeme var , ve en büyük sorunum bu malzemelerin çok yer kaplaması. Size çanta içindekilerinin listesini vereceğim ve sizden öneri isteyeceğim ...
  8. H

Kış için mont arıyorum

Ynt: Kış için mont arıyorum Ulaşabileceğim bir internet sitesi var mı acaba ? Teşekkürler.
  9. H

Kış için mont arıyorum

Kış yaklaştı , benge giymek için güzel bir askeri desenli kamuflaj mont istiyorum. Bildiğiniz internet siteleri veya ürünler var mıdır bu konuda ? Teşekkürler.

10. H

Mil-Tec (Sturm) markası hakkında...

Ynt: Mil-Tec (Sturm) markası hakkında... Lütfen link ve resimlerle destekler misiniz ? Hangi çantadan bahsettiğinizi anlayamadım. Teşekkürler.

11. H

Mil-Tec (Sturm) markası hakkında...

Merhabalar, Birçok sitede bu markayı gördükten sonra kafamdaki soru işaretlerini sizinle paylaşmak istedim. Mil-Tec (Sturm alt markası adı altında da bilinen) öğrendiğim kadarıyla bir Alman markası. Aranızdan ürünleri kullanan ve/veya bu markanın orjinal ürünlerini satan bir site önerebilecek...
  12. H

72 Saat Çantası için İlk Yardım Seti Hakkında

Ayrıca iyi bir ilk yardım çantası alabileceğim bir site var mı ? Ben şunu buldum sizce nasıldır ? http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=29&alt_kat_id=353&id=8420

13. H

72 Saat Çantası için İlk Yardım Seti Hakkında

Hayatta Kalma (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80543.0) adlı konuyu okuduktan sonra bir 72 saat çantası hazırlamaya karar verdim.Ama standart ilk yardım setleri beni tatmin etmedi. Standart İlk yardım setlerinin içindeki malzemelere ek olarak ne gibi tıbbı malzeme ve ilk yardım...
  14. H

Maxpedition çantalarını nerede bulabilirim ?

Türkiyede bu markanın çantalarını satan bir dükkan var mıdır ? ya da internet sitesi. Ama yurtdışından temin konusuna pek sıcak bakmıyorum , bu yüzden yerli bir satıcı olursa iyi olur :) Teşekkürler
  15. H

Tarp nerede bulunur ?

İnternette birçok sitede tarp adında (Türkçesini bilmiyorum) bir kumaş gördüm.Hızlı bir şekilde rüzgardan , güneşten ve yağmurdan koruma sağlıyor. Bana branda gibi geldi.Bu kumaşı nereden temin edebilirim ?

16. H

Dürbün almak istiyorum

Kamplarda aylak kaldığımda bakınmak veya gelen gideni görmek için bir dürbün istiyorum.Çok profesyonel bişey olması gerekmez.Önerileriniz nelerdir ? Ayrıca 12x32 ve 10x50 dürbünler nasıl dürbünlerdir? bilgi verirseniz seviirim
  17. H

Aydınlatma için Tavsiyeleriniz Nelerdir? (El Feneri ve Kafa Lambası)

Ynt: Aydınlatma için Tavsiyeleriniz Nelerdir? (El Feneri ve Kafa Lambası) Surefire G2 Nitrolon
  18. H

Pamuklu giysiler hakkında bir soru

Doğa yürüyüşlerinde pamuklu giysiler yerine sentetik giysiler giymek gerektiğini okudum.Evet sentetik kumaşların pamuklulara göre artıları var.Ama anlayamadığım konu şu , pamuklular hem kolay yırtılıyor, hemde çok çabuk su çekip zor kuruyor , ama buna rağmen askeri birimler neden %100 pamuklu...

19. H

Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler

Ynt: Günübirlik kamp malzemesi listem için öneriler S&W pek iyi değil mi ? Tavsiye etmemenizin sebepleri neler acaba ?
  20. H

Çanta seçimi

Şu iki çanta arasında kalmış bulunmaktayım.Birisi bana artı ve eksi yönlerini gösterebilirse sevinirim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri