Arama sonuçlarınız

1. ibrahim_ipek

Acil Satilik Sanzimanlar

300 tdi ...Rn 380 priz diregi yokdur. Istenildigi takdirde priz direk baglanip verilecek... bakimlari yapilmis. Gecisleri guzeldir... 1.41 arazi bakimlari yapilmis ve sorunsuzdur 1.67 arazi arac uzerinden sokulmustur sorunsuz calismakdadir.. Lt 77 arac uzerinden sokulmustur . Bakima ihtiyaci...

2. ibrahim_ipek

Mt82 Sanzimani Defendere Uyarlama

Selamlar transit de kullanilan mt82 sanzimani defendere uygun hale getirmemiz gerek bunun icin gerekli olan parcalari nasil temin edebiliriz. Veya elinde olan varmidir. ibrahim IPEK
  3. ibrahim_ipek

V184 e R 380 sanziman takmak

Selamlar 88 model v184 120hp motorlu defenderim var 18 aydir surekli kullaniyorum pek problem ile karsilasmadim ... yanliz bu arabayi yapan usta motoru koyarken yanlis islem yapmis ve sanzimani( lt77) ileri ve saga almis muhafaza ile motor arasinada flans yapilmis ve o sekilde yerlestirilmis...

4. ibrahim_ipek

Midland 199a icin anten ariyorum .

Midland 199a icin anten ariyorum tampona takmak istiyorum uzun olanlardan olursa daha iyi olur . Ikinci elde olabilir ibrahim IPEK
  5. ibrahim_ipek

Puma motor kullananlar ( yag cubugu . Yag gostergesi . Turbo basinc gostergesi )

Selamlar puma motor ile ilgili birkac soru soracaktim tecrubeli abilerime . Ilki yag cubugunu oyle sacma yapmislarki rahatca takip cikartamiyorum ve gecen cikartirken dibinden geldi . Altina yatip taktim fakat icim rahat etmedi . Derin suya girsem icine su alir gibi geldi ve borusunu cok egip...

6. ibrahim_ipek

Sizce Hangisi Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var

Selamlar saygılar sıkıntım şu ki uzun süredir defender aramaktayım hoşuma giden araçlar vardı onlarda değerlerini bilecek , güzel abilerimize gitti allah hayırlı ugurlu etsin Öncelikle aradığımız araç dizel .2,5 düz .bd30 veya ford olabilir verebilecegim miktar 20 li...

7. ibrahim_ipek

Defender Piyasası.

Selamlar sevgiler:D Neden defender beni üzermi yorarmı ne yakar gibi soruları sormayacağım olan oldu aşık olduk bi kere ( her ne kadar içine sığamasamda)benim derdim piyasa ile ilğili uzun süredir de mevcut ilanları takip ediyorum 2,5 duz dizel orta seviye bir araç arıyorum tabı piyasa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR