Arama sonuçlarınız

1. ErMar

Şişme Kano Hakkında

Ynt: Şişme Kano Hakkında Bu da kısa süre önce teslim ettiğimiz iki kişilik modelimiz S.S.

2. ErMar

Şişme Kano Hakkında

Ynt: Şişme Kano Hakkında Selamlar, distribütör firmamız ürün grubu içinde olmasına rağmen bende şişme grubun hiç yanaşmadım.Çok güvenilir gelmedi açıkçası.Bu sebeple gerek iki kişilik gerekse tek kişilik Türkiye'de üretimi olan modelle çalışmaktayım.Tasarımı itibari ilede tek kişilik olan...
  3. ErMar

2012 Hilux Operasyonu Başladı

Ynt: 2012 Hilux Operasyonu Başladı Fikrinize,usta'ların ellerine sağlık,çok şık olmuş.Keyifle bol çamurlu geziler diliyorum.S.S.

4. ErMar

Araç Üstü Manyetik &Sabit Kayak-Snowboard Taşıyıcılar

Ynt: Araç Üstü Manyetik &Sabit Kayak-Snowboard Taşıyıcılar Kayak/snowboard tutkunlarına özel bir çalışma da bulunduk ve sizlerle paylaşmak bilgilendirmek istedik.Aracınız tavanında (sağ ve solda/önden arkaya uzanan) taşıyıcı raylarınız mevcut ise ; Aluminyum Ara Bar/kilitli Başlık ve 6 kayak /...
  5. ErMar

Çeşme Yarımadası ve Adalar Gezisi

Selim bey, keyifli bir gezi olduğunu düşünüyorum.Fakat bu tür gezilerde sanırım bir kaç kişi ile çıkılması daha da keyifli olur diye düşünüyorum.Gerek seyir gerekse mola sırasında ki paylaşımlar tadından geçilmez:)) S.S.

6. ErMar

Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti

Ynt: Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti teşekür ediyorum.S.S.

7. ErMar

Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti

Ynt: Suzuki GV 5 Kapı için Aluminyum Tavan Sepeti selamlar, polyamit malzemeyi kullanıdğınız kısımdan kalıp nasıl oluşturdunuz?teşekkürler
  8. ErMar

Vitara JLX 3 kapý için port bagaj

Ynt: Vitara JLX 3 kapý için port bagaj Selam, Prot bagaj'larda (box) kapasiteler 320lt.'den başlıyor.Kapasite ve modele-markaya göre deiğişim göstermektedir.300.00TLden başlıyor fiyatlar.Öncelikle taşıyıcı ayaklar ve bar takımı söz konusu olacak.Bu konuda da destek verebiliriz.Örnek bir...
  9. ErMar

Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD

Ynt: Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD Hayırlı olsun,gönlünüzce-kazasız kullanmanız dileği ile.

10. ErMar

Duster Koltuk Kılıfı seçimi

Ynt: Duster Koltuk Kılıfı seçimi Selamlar, forumda dolaşma fırsatı bulunca,bu konuda dikkatimi çekti.Isıtma konusunda,döşeme yenilenmesi aşamasında yapabileceğiniz uygulamada kullanılan koltuk ısıtıcılarına dair biraz bilgi paylaşmak istedim.esenkalın

11. ErMar

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Selamlar, ürünü incelemeniz sonrası,bir katkıda bende bulunmak isterim.Bu malzemeyi arkadaşımız almış,aracına uygulamış ve bunları yaparkende detaylı anlatım ile birde video hazırlamış.Sanırım burdan itibaren sonuca daha yaklaşmış...
  12. ErMar

Joker Bot & Orca Bot /Sezon 2012

Bursa'dan merhaba, Joker ve Orca marka, fiber taban ve katlanır taban botlarda, 2012 sezonu için yeni modellerle Bursa'da Mudanya Cad. sıcaksu mevkiinde yeni serileri sunmaya başlıyoruz.Keyifli bir sezon geçirmeniz dileği ile.

13. ErMar

Ankara da değişik Off-Road Malzemeleri

Ynt: Ankara da değişik Off-Road Malzemeleri Selam, bu tür veya farklı amaçlar için aracınız tavanında düşündüğünüz projeniz için taşıyıcı ayaklar ve bar'lar mevcut.Tavanda montaj noktaları,oluk v.b. leri yok ise kelepçeli sistem çözümü bulunuyor ve aracınız içinde bu tür bir uygulama...
  14. ErMar

Araç Üstü Manyetik &Sabit Kayak-Snowboard Taşıyıcılar

Ynt: Araç Üstü Manyetik &Sabit Kayak-Snowboard Taşıyıcılar merhaba, araç marka ve modellerine göre taşıyıcı barlar değişmektedir.Duster'larda kullandığımız aluminyum ve çelik barlar mevcuttur.resim 1'deki aluminyum barlar,aracın tavan çıtalarını çok sıkı sarmakta ve güvenle kullandığımız...
  15. ErMar

Dacia Duster Resimleri

Ynt: Dacia Duster Resimleri belirttiğim gibi araç dostumuzun.fakat yanılmıyorsam ELIA'dan yurt dışından sipariş ile tedarik ettiklerini hatırlıyorum.

16. ErMar

Dacia Duster Resimleri

Ynt: Dacia Duster Resimleri Duster resimleri başlığını görünce,bende eklemede bulunmak istedim.Bir kaç gün öncesi dostumuzun aracına yaptığımız bagaj ve bugün yaptığımız bagaj paravanı uygulamamıza ait resimleri eklemek istedim.esenkalın.
  17. ErMar

Dacia Duster 4x4 Yükseltme

Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme Çok hoş bir çalışma ve uygulama sonrası verdiği karelerde bir okadar etkileyici.Ellerinize sağlık.. takip
  18. ErMar

Cam Rüzgarlıkları

Ynt: Cam Rüzgarlıkları Selamlar, Bursa'da yeni iş yerimizde(Mudanya cad. sıcaksu mevkii) arraç üstü taşıma sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz.MONTBLANC-ATERA-HAPRO ve AUOTMAXİ marka port bagaj-bisiklet/kayak/sörf-bot v.b. ünite taşıyıcılar ile steel ve alu barlar ürün gruplarımız...

19. ErMar

Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım

Ynt: Gezi:50-60cm Karın tadını çıkarmak lazım Ayder yolunu bu şekilde karla kaplı olarak geçme şansımız hiç olmadı.Her seferinde yeşillikleri izleyerek çıktık.Demek ki bu zamanlarda da arada bir gelmek gerekiyor.Tadını doyasıya çıkartın....
  20. ErMar

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Ozturk bey merhaba, aero gripper,MontBlanc marka'da mevcuttur.Bağlantı ayakları ve alu bar takımı yaklaşık 200.00€ ya yakın fiyatlardadırAluminyum ara bar'larda yeni serimize ait görseli de incelemenizi istiyorum.Bu modelimizin takım fiyatı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri