Arama sonuçlarınız

1. salih izmirli

2016- 28 Ve 29 Mayısta Çatalca - Yalıköyde Deniz Kenarı Kampı

çok güzel fotoğraflar ve bilgileriniz için teşekkür ederim..

2. salih izmirli

Batum Gezisi

karavan ile ağustos ayında Batum a karavan ile gezi yapmayı planlıyoruz.o tarafa gidecek karavancı arkadaş larımız ile irtibata geçmek isteriz..İZMİRDEN karavan cı A hmet cep tel 0 532 282 99 82 Ailece çıkıyoruz. haber bekliyoruz.iyi akşamlar...
  3. salih izmirli

Ruhsatsız Çekme Karavan Almak...

Ynt: Ruhsatsız Çekme Karavan Almak... İyi akşamlar çekme kaaravanlarda 750 kg sınırı olanlarda karayolları uygunluk belgesi yabancı karavanlarda gümrük kağıtları aranır yerli karavanlarda fatura veya firma ismi aranır..kaza anıda trafik polisi bu araçlar romörk olarak geçtiği için 1. olarak...

4. salih izmirli

Plexiglass Cam Yardım

Ynt: Plexiglass Cam Yardım SN Serkan karagöz öncelikle geçmiş olsun derim ,karavan camını sayın Erdoğan ağırbaş abimizden temin edebilirsin..bizim im cam ihtiyacımızı halletti. cep tel 0 542 534 24 58 kolay gelsin , İzmir kamp karavan derneği üyesi salih güranç bizden size kolay...
  5. salih izmirli

Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) hAYIRLISI OLSUN. ,kolay gelsin..., iyi çalışmalar dilerim..İzmirden selamlar..

6. salih izmirli

Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Ynt: Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi) Hayırlısı olsun...

7. salih izmirli

Kendi Micro Kamperini Yapanlar; Opel Compo Campervan (vkamil)

Ynt: Kendi Micro Kamperini Yapanlar; Opel Compo Campervan (vkamil) Eline sağlık güzel bir araç olmuş ,sağlıklı geziler dilerim..
  8. salih izmirli

Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e"

Ynt: Kamp Aracımız 1989 Model Ford Transit "wall_e" Hayırlısı olsun ,güzel geziler ve fotoğraflar bekleriz.......
  9. salih izmirli

Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri)

Ynt: Benim Son Kamp Aracım, Yuki 125-28h (piri) süper geziler olmuş ,fotoğraflar ve bilgiler için teşekkürler..

10. salih izmirli

Çekme karavanda sadelik emniyet ve bakımın önemi

Ynt: Çekme Karavanda Sadelik Emniyet Ve Bakımın Önemi verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..İzmir den selamlar..

11. salih izmirli

Çeki Demiri Hakkında

Ynt: Çeki Demiri Hakkında Çeki demiri için İzmirde Römak Ömer beye geçen sene yaptırdım memnunum...2013 yılında çıkan yasa ileartık tüv de izmirde çeki demirini takan firmanın demirin avrupa standart larına uygun olması ve firmanın bu belgeyi alması zorunludur ben bu şekilde vizeden geçip...
  12. salih izmirli

Siz Hangi Karavan Derneğine Üyesiniz.....

Ynt: Siz Hangi Karavan Derneğine Üyesiniz..... Salih güranç ,İzmir kamp ve karavan derneği üyesiyim..

13. salih izmirli

Hasarlı Karavan Yola Çıkabilirmi?

Ynt: Hasarlı Karavan Yola Çıkabilirmi? iyi akşamlar önce geçmiş olsun derim..65cmveya daha fazla delik olması trafiği engellemez ..üst kısmını güvenli bir şekilde kamyoncuların üst bağlaması gibi yapabilirsiniz...trafik sadece sizin aracınıza bağlı çekme karavanınız siz seyanat halinde veya...
  14. salih izmirli

Karavanla Kış Mevsimin Kamp Yapma

Ynt: Karavanla Kış Mevsimin Kamp Yapma iyi akşamlar haşmet bey ,bizde knaus comfort 350 3,5 mt.çekme karavanımız vardır.içinde trumatik vardır .çok memnunuz.kış kamplarıda ateş yakıp ısınıyor ,daha sonra karavanda trumatik sobamızı kullanıyoruz.daha çok sohbet ediyor ,tavla ve anılarımızı ve...
  15. salih izmirli

Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın!

Ynt: Zorunlu Trafik Sigortası Primleri Azaltılsın! Öncelikle hepinize iyi akşamlar dilerim..herkesin ortak bir sıkıntısı vardır..benim düşüncem karavancı arkadaşlarımız bulundukları il lerde kendilerine yakın kamp ve karavan derneklerine resmi olarak üye olunursa sayımızın fazlaa olduğu bağlı...

16. salih izmirli

Çekme Karavan ile Yurt Dışı Seyahati ve Türk Gümrük Kapıları

Ynt: Çekme Karavan İle Yurt Dışı Seyahati Ve Türk Gümrük Kapıları bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..
  17. salih izmirli

Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Ynt: Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz... KARANFİLLER ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ..,Karavanınız hayırlı uğurlu olsun......Geldiğinizde bize bilgi verseydiniz ,aldığınız karavan bizim arkadaşımızındı..Alaçatı da sabit olarak kullanıyordu ...tekeriniz dönsün iyi geziler dilerim...ben...
  18. salih izmirli

Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Çelebi Mini Çekme Karavan - (yugun) SN Yücel hocam kampımıza katıldığınız için teşekkür eder..yeni kamplar dilerim..

19. salih izmirli

Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor

Ynt: Kenan Sofuoğlu Yeni Çekme Karavanı İle Aramıza Katılıyor hayırlısı olsun.iyi günlerde kullanmanız dileğiyle........iyi geziler dilerim..
  20. salih izmirli

Adım adım karavan imalatı..

Ynt: Adım Adım Karavan İmalatı.. İyi günlerde kullanın süper olmuş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri