Arama sonuçlarınız

1. N

Vibram Taban Değişimi

vibram taban değişimi yapabilen ve işin hakkını veren lostra salonu bilen veya duyan varmı??Önerilerilerinizi bekliyorumm..oburakisler@hotmail.com

2. N

Merrell Ayakkabı Almayın Pişman Olmayın...

Resimlerde görüldüğü üzere aldığım ayakkabının sol tarafın ön kısmı paramparça oldu.Fakat sağ tarafında hiç bir açılma yok..Ayakkabıları aldığım outdoor firmasına götürdüm ve onlarda merellin Türkiye ithalatçısına gönderdiler..(olgarlar spor)..Kulllanıcı hatası deyip iade edildi..Yorumu...
  3. N

Leatherman Multi Tools

Leatherman çok amaçlı çakı ve pense.. Amerikan malı..İlk çıkan modellerindendir.Orjinal Amerika üretimi şimdiki gibi çin mallarından değil....beraberinde leatherman tornavide seti ...uçları Apex tir..deri kılıfları ile beraber...Letherman 25 yıl garantilidir..ben 15 yıldır kullanıyorum daha...

4. N

Oto Buzdolabı Elektrikli/dijital Göstergeli Hagen22 12/220v

Oto Buzdolabı Elektrikli/Dijital Göstergeli Hagen22 12/220V Detay Bilgisi -Çift Fanlı Soğutma Sistemi -Tırnaklı Kilit Mekanizması -Hava Tahliye Bölümü -LED Sıcaklık Gösterge Ekranı -Kontrol Paneli -USB Soket: 5V -Üst Kapak -Kulp Teknik Bilgiler Enerji Tüketimi : AC220-240V: cooling : 80W...
  5. N

Mil-tec Tactikal 30lt Sırt Çantası..

mil-tec alman malı tactikal askeri sırt çantası.30lt hardal rengidir...yurt dışana çıktığım zaman 1-2 kez kullandım.sıfırı kadar temizdir..100tl... oburakisler@hotmail.com

6. N

Watton 10watt Led Fener Kargo Dahil 25tl...

2 adet vardır.watton 10 watt kaliteli lüminyum gövdeli el feneri 3 adet orta boy pille çalışır.resimler temsilidir..kargo dahil 25tl....dir..iletişim 0532 416 96 62..foto makinem olmadığından orjinal resim koyamadım bulursam foto koyarım..

7. N

icom ic.v8 VHF el cihazı.

icom VHF el cihazı 5.5 watt 136-174Mhz.450tl militarystandartlara sahip masa üzeri şarj ve 2 adet batarya..
  8. N

icom 2820 dual mobil digital ünit ile birlikte

icom 2820 dual mobil D-star digital ünit ve gps anteni ile birlikte.1900tl........tel:05324169662
  9. N

avcılara balıkçılara outdoorculara süper PMR el cihazı

2 adet İCOM(made in japan) 16 kanal PMR 0.5w-5w ayarlanabilir telsiz.6 adet AA kalem pil ile çalışır.darbeye suya toza karşı dayanıklıdır.160tl.ikisi birden 300tl dir.tel:0532416962

10. N

vx 80 dizel hakkında yardım

Arkadaşlar toyota ailesine katılmak istiyorum uzun zamandan beri vx80 dizel bir araç bakıyorum.ancak bu araçlar hem çok zor bulunuyor ve bulsakta fiatları uçuyor.Sizlerin bilgi ve tecrübesine güvenerek linkteki araç hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isterim...

11. N

fujifilm s100fs DSLR kompak fotoğraf makinası

sadece ev ortamında kullanılmış aile fotoğrafları için alınmış temiz bir fotoğraf makinesidir.2 adet akü(yedek aküsü piyasa değeri 100tl dir) 1 adet şarj makinesi 1 adet filtre 1 adet usb kablosu çantası.ve ayrıca yanında bonus olarak 32Gb class 10 sdhc hafıza kartı.(piyasa değeri...
  12. N

çeşitli outdoor malzemeler

elimde fazla olan malzemeleri değerlendirmeye karar verdim. maglite siyah el feneri:20tl. maglite mavi el feneri:20tl açık mavi el feneri:15tl. deri maglite kılıf:15tl 2 adet leatherman tools deri kılıf:25tl gerber bıçak çin malı:10tl amerikan eagle bıçak üçlü:15tl

13. N

casio proptrek prg-110

casio protrek prg-110 pusula altimetre barametre termometre.. v.s her yeri çalışıyor ancak çok kullanıldığından kayışı değişmesi gerekmektedir.hafif çatlaklar var.prg -500 aldığım için satıyorum. fiatı:190tl.
  14. N

Samsung B2100 Outdoor Telefon

Arkadaşlar uzun zamandır sonim xp3 telefonun peşindeydim.Böyle suya toza darbeye dayanıklı bir telefon almak istiyordum.Fakat Türkiyede satışı yok ve getirmesi , servisi beni düşündürüyordu.Daha önce ericson pro 250 ve r310 kullanmıştım.Fakat artık onların miyadı doldu ve batarya...
  15. N

Satılık Daihatsu Feroza Vinçli Tampon

satılık daihatsu feroza vinçli çelik tampon.vincin röleleri yoktur.ama humax otodan 100tl kaşılığında temin edilir.vinç Tmax 6500 lb 'dir.galiba 3500kg ye tekabül ediyor.fiatı:700 tl dir. irtibat: oburakisler@hotmail.com

16. N

Satılık Daihatsu Feroza 115.000km de 1997 Model

satılık daihatsu ferroza 115.000km de 1997 model 15.000tl irtibat:oburakisler@hotmail.com
  17. N

Rusya'da Off-Road

sizler için topladım..
  18. N

Dünya'nın En Dayanıklı Cep Telefonu

Dünyanın en dayanıklı cep telefonu SonimXP, ürün serisinin 3.sü XP3 ile artık daha sağlam. 1 metre derinlikte suda 30dk. sorunsuz kalabilme, sis, tuz, toza karşı dayanıklılıkta yüksek bir askeri ölçüm değeri olan 810F seviyesini yakalamış, tuşları 500.000 üzerinde tuşlama ömrüne ve -20 ile +60...

19. N

Defender ile Yapılan Bir Dünya Turu

arkadaşlar ege gezisinde ayvalıktan geçerken tanıştığım fransız bir ailenin çıktığı dünya turundan bir çok fotoğraf ve gezi notlarını bu linkte bulabilirisiniz.Ayrıca benim fotoğrafımada bakmadan geçmeyin :)).defender la yapılan yüzbinlerce kilometre.İnşallah bir gün bende dünya turuna çıkmak...
  20. N

Satılık 2000 km Kullanılmış MTR Lastik

satılık 2000 km kullanılmış 235-75-15 ebatlarında MTR mastercraft marka orjinal USA malı lastik.buzlu ve karlı havalar içinçivi delikleri vardır.istenirse çakılabilir. fiat:700 ytl irtibat:0535 817 68 12

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri