Arama sonuçlarınız

1. B

Motor Ömrü

Ynt: Motor Ömrü Benim 2.7 CRD Grand şuan 343.000 kmde.. Şükürler olsun aslan parçası beni hiç yolda bırakmadı bu zamana kadar normal km bakımı dışında sadece enjektörler hariç hiç masrafa sokmadı 10.000kmlık bakımları 9000de yapıyorum yedek hava filtresi taşıyorum bagajda 5000de bir...

2. B

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Ynt: 2004 Grand Cherokee 2.7 Crd - Wj 'de Direksiyon Sorunu muhtemelen ön disk ve balatalarınız miadını doldurdu. Benim 2004 Gcherokee ilk ön takımını 220bin kmde yaptırdım o dediğiniz sorun 90-110 arasındada varsa kesinlikle disk balata...
  3. B

Volan dişlisinden gelen ses / Arka tekerlekten dönüşlerde gelen ses

Ynt: Volan Dişlisinden Gelen Ses / Arka Tekerlekten Dönüşlerde Gelen Ses arka tekerlerde şöylede bir problem var aslında ilk aldığımda gacırtı sesleri geliyordu sebebini çok merak ettim eski servisim olan opele gittim bi baktılar burçlara falan wd40 sıktılar daha sonra bostancıdaki jeep...

4. B

Motordan (ZJ) Gelen Ses ?..

Ynt: Motordan (zj) Gelen Ses ?.. Devirdaim falan yazanlar olmuş ama gerçekten ZJden anladığınızdan şüphe etmeye başladım... Arkadaşlar o gelen ses direksiyon pompasından geliyor bir sonraki aşaması ise gaza basış oranınızla birlikte o sesin civlayarak artması direksiyon yağını tamamlayarak...
  5. B

Volan dişlisinden gelen ses / Arka tekerlekten dönüşlerde gelen ses

Ynt: Volan Dişlisinden Gelen Ses / Arka Tekerlekten Dönüşlerde Gelen Ses vıyykkkk sesi ilerki zamanlarda arabanın marşına bastığınızda civvvvvvvvvvvvvvvvv sesine dönüşecektir bundan şüpheniz olmasın masrafına gelince ağırmı? evet ağır ben hala değiştirmedim. Arka sağ aksa gelince ben 2008...

6. B

WJ 4.7 - WJ 3.1 TD Arasında Seçim

Ynt: WJ 4.7 - WJ 3.1 TD Arasında Seçim aslında buda doğru :) 3.1 cherokeeler çıktığında ülkemizde doğanada cherokeeyede 20w50 yağ koyan zihniyet hakimdi:)))

7. B

Grand Cherokee Kapı Menteşe Pimleri Ve Kapı Fitilleri

Ynt: Grand Cherokee Kapı Menteşe Pimleri Ve Kapı Fitilleri Abicim bendede 2004 WJ G.Cherokee var araç komple boyanacak sürücü kapısının fitillerinin eşik kısmı ayak değmesinden yırtılmış artık çirkin bi görüntü var bulabildinmi acaba?
  8. B

Ynt: WJ 4.7 - WJ 3.1 TD Arasında Seçim Kahraman bey 2.7 CRD kullanıcısıyım 4.5 sene 225bin km bizzat. Ayda birde bakıma giderim her gittiğimde servise 1 tane mutlaka 3.1 TD vardır sorarım nedir ne değildir kaç binde vs vs o aracında motoru inmiştir. bu araçlar siz kabul etsenizde etmesenizde...
  9. B

Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ

Ynt: Gezenbilir Cherokee'lerinin Beğenilen Fotoğrafları; ZJ, WJ, WK, XJ, KJ Gören tanır sanırım plakam çok akılda kalıcı:)) 34 KUM 35

10. B

Ynt: WJ 4.7 - WJ 3.1 TD Arasında Seçim 3.1 TD motor asla ve asla alınmaz benzinli alıp benzinde kullanın daha karlı olursunuz servis masrafından 200bine geldiğinde 3.1in piston kolunun parçalandığını fazla araştırmanıza gerek kalmadan duymuşsunuzdur sanırım...

11. B

Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD

Ynt: Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD 4-5 parça boya olsa ne olacak? ayakkabınız kirlenince temizletip boyatmıyomusunuz? buda sonuçta bana göre aynı mantık benim arabamda 2004 model 305binde ön kaput komple taş işi o arabaya öyle binecek halim yok simli siyah olduğu için komple boyatıcam hiç...
  12. B

Ynt: Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD HAS Otomotivde (mahmutbey-istoç yetkili servis) Halil Usta var Jeep Bölümünde oda çok iyi ustadır direk yetkili mantığı yoktur disk taşlanacaksa taşlarlar zart diye değiştirme yoluna gitmezler tamir olacak şeyi ederler..

13. B

Direksiyonun sola dönüşünde ses geliyor

Ynt: Direksiyonun sola dönüşünde ses geliyor Birader ne yap ne et mengerlerden uzak dur arabadan anlamayan başka bir servis olamazzzzzzzzz...
  14. B

grand cherokee yol tutuş problemi

Ynt: grand cherokee yol tutuş problemi Unutmadan şunuda söyleyelim tabi. Çekme yapar nasıl yapar! Jeep kullanmaya yeni başladıysanız (ki bahsettiğim jeep suv sınıfı değil JEEP markası) lastikleri asla ve asla binek bir otomobilin lastiğiyle mukayese etmemelisiniz ön lastiğinize bakın mm hesabı...
  15. B

grand cherokee yol tutuş problemi

Ynt: grand cherokee yol tutuş problemi ben 2008den beri kullanıyorum aracım şuan 305.000kmde 220.000km oldu totalde kullandığım çekme savurma zaptetme zorluğu hiç başıma gelmedi. Bu yöndeki tek sorun frenlemede sağa sola çekerdi diski taşlatırım yada disk balata değişir sorun biterdi ayrıca...

16. B

2004 Grand Cherokee Overland, 2.7 CRD Yağ Basınç Göstergesi

Ynt: 2004 Grand Cherokee Overland, 2.7 CRD Yağ Basınç Göstergesi Sevgili dostum müşür falan hiçbişey yok aracında için ferah olsun... Arabamı ilk aldığımda babam kullanmak için istedi 1 saat sonra beni aradı Bora arabanın yağ göstergesi aşşağı indi. Dedim şuan neredesin? köprüde dedi Trafik...
  17. B

Direksiyondan Ses Gelmesi

Ynt: Direksiyondan Ses Gelmesi Gırjjjjjjjjj sesinin göreceli olduğunu düşündüğümden başıma gelen Gırjjjj olayından bahsedeyim. Araç rolantide çalışırken bu ses yoktu fakat direksiyon dönüşlerinde ve yolda 2.5-4bin devirleri arasında devir saatiyle orantılı şekilde ses artıyordu bunun nedenine...
  18. B

Ynt: Bende Aranızdayım 2004 WJ 2.7 CRD Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun hoşgeldin Cherokee ailesine:) Arkadan gıcırtı diye tabir ettiğin ses muhtemelen disk-balatının eski oluşundan bende cherokeemi ilk aldıgımda o ses geliyordu eski aracım opelin sanayide ustasına götürdüm bi kaç yere yağ sürdü...

19. B

Kalorifer ve Klima Tahliye Hortumu Suyu İçeri Veriyor, Yardım.

Ynt: Kalorifer ve Klima Tahliye Hortumu Suyu İçeri Veriyor, Yardım. aynı şey benim opel vectramda başıma geldi. Aracı lifte kaldırıp tahliye hortumuna tel soktular foşurt diye su aktı aşşağı umarım sadece benimki gibi basit bir tıkanıklıktır sizinkide...
  20. B

WJ 2.7 CRD Hakkinda

Ynt: WJ 2.7 CRD Hakkinda 2008 yılından beri kullanıyorum tam olarak 219.500 km yol yaptım 4 senede şuanda aracım 305.000 kmde... Bana maliyeti ne oldu? 5 tane enjektör değiştirdim, rutin km bakımları ve disk balata... bunların dışında bana 1 Allah kuruşu masrafı olmadı. Titizmiyim evet titizim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri