Arama sonuçlarınız

1. Y

Malatya - Arapgir Kanyon Geçişi

Merhabalar hocam. Konuyu yeni gördüm. Umarım mesaj size ulaşır. Ailecek hafta sonu için kanyona gitmeyi düşünüyoruz. Yanımıza almamız gereken extra şeyler neler olabilir acaba? Ayrıca tam olarak yol tarifi verebilirmisiniz kanyon nerden başlayıp nerede bitiyor? Şimdiden teşekkür ederim

2. Y

Malatya'da Doğa Yürüyüş Parkurları Hakkında

bu işi seven arkadaşlar varsada sesleri çıkmıyo :)
  3. Y

geçde olsa güzel bir çalışma. sağlığına önem verenlerin de bu tür sportif- sosyal aktivitelere katılacağını umuyorum.

4. Y

Arkadaşlar malatyalıların forumda baya bi yoğunlukta olduğunu gördüm fakat çoğu diğer illerde ikamet ediyor sanırım...malatyada trekking grup yada gruplarının oluşturulması için ne yapmak gerekir bu konu hakkında moderatörlerimizdende yardım beklediğimi belirtmek isterim..bisiklet grupları falan...
  5. Y

Karavanımızı Karadeniz Yollarında Test Ettik. ( Aka )

paylaşımlar için teşekkürler..AKA bey karavanınızda mutlu seyehatler dilerim..

6. Y

Karavanımızı Karadeniz Yollarında Test Ettik. ( Aka )

keşke benimde bir arabam olsa keşke benimde bir karavanım olsa....

7. Y

Ülkemiz de yaşanacak en güzel ilçe

Ynt: Ülkemiz de yaşanacak en güzel ilçe EMREPAŞA arkadaşım seni kutluyorum.. hayallerinin peşinden gitmen gerektiği konusunda ayrıca destekliyorum ... ve ortak bir noktamız daha var aklımdan geçen bana göre yaşanabilecek yer profilini tarif etmişsin. böyle su kenarında tek katlı bahçeli ve...
  8. Y

trekking buluşma

Ynt: trekking buluşma hocam bence mesaj gayet "net".. :)
  9. Y

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri XKİRPİX size kesinlikle katılıyorum...öğrenmek ve öğretmek gerekir..çok haklısınız..

10. Y

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri eyvallah... gayet net bir şekilde anlatmışsınız.. sağolun..

11. Y

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri cahilliğime verin ama elinde kav olarak kullandığı siyah şey nedir acep...merak ettim kumaş parçası falan mı?
  12. Y

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri ikinci yöntem daha zor olmasına rağmen daha kullanışlı gibime geldi..paylaşım için teşekkürler...

13. Y

ayrıca malatyada turistik yürüyüş ve kamp alanları kurulacağı haberini okuyunca çok sevindim. yaklaşık 15-20 tane farklı parkur yapılacağı haberi çok heyecanlandırdı beni.. inşallah tez zamanda çalışmaları bitirirler..hem kamp hem trekking hemde fotoğrafçılık yapılabilecek tarihi ipekyolu kolu...
  14. Y

İyi günler yeni zaman kardeş.Ben Malatyalıyım ama il dişında ikamet ediyorum.Sana kısaca bir iki rota söyleyebilirim.1)Banazıya kadar araçla (minübüsler veya özel araçla)gidip oradan Beydağının enyüksek zirvesine kadar çıkıp dönebilirsin.2)Üniversitenin hemen arkasında yürüyüşe başlayıp yukarıda...
  15. Y

sanırım ramazan ayı dolaysıyla kimse yazmıyor..malatyalılar olarak haberleşemiyorsak bile en azından trekking yapılacak yerleri bilenler varsa paylaşırlar mı acaba?

16. Y

SİTENİN EN GENÇ ÜYESİ

Ynt: SİTENİN EN GENÇ ÜYESİ bende şeyhbayramda oturuyorum. 4k sitesinin alt sokağında karagöz yapıda:))
  17. Y

SİTENİN EN GENÇ ÜYESİ

Ynt: SİTENİN EN GENÇ ÜYESİ Allah analı babalı büyütsün...çok şeker...
  18. Y

Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi salserol bey güzel de malatyada outdoor giyim satışı yapan yer yok. mecbur internet üzerinden sipariş edicez...ama genelde 1-1.5 numara büyük tavsiye ediliyor.. doğruluğu hakkında bilgi sahibi değilim..

19. Y

Yürüyüşün 24 Faydası

Ynt: Yürüyüşün 24 Faydası bu güzel bilgiler için teşekkürler...
  20. Y

Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi merhabalar..trekking için hem dayanıklı hemde şık bbirşey arıyorum..salomonun bir modeli hoşuma gitti (salomon xa promid gtx) ama tavsiye üzerine almayı düşünüyorum çünki bu konuda bilgi sahibi değilim..tavsiyelerinizi bekliyorum..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri