Arama sonuçlarınız

1. oguz28

Acil

DODGE POWER WAGON ARKA SAĞ KAPI DÖŞEMESİ LAZIM. ARDIMLARINIZI RİCA EDERİM

2. oguz28

Dodge Power Wagon Ön Cam

merhaba arkadaşlar dodge power wagon ön cam elinde olan varmı yada nerden bulabilirim
  3. oguz28

Dodge Power Wagon Ruhsatta Kamyon Yazıyor

arkadaşlar selamlar. 1980 model dodge power wagon aldım. ruhsatta istiap haddi 3870 yazılmış bundan dolayı kamyon geçiyor. bu aracı kamyonete çevirmek istiyorum. konu ile ilgili bilgi olan varmı?

4. oguz28

Dodge 250 Direksiyon Dönmüyor

2004 model dodge 250 aracım olduğu yerde direksiyonu sağa veya sola yarım tur dönüyor daha dönmüyor. Sanki bi yere dayanmış gibi sertleşiyor fakat hareket edince dönmeye başlıyor. Kriko ile bir tarafı kaldırdığımda da rahat dönüyor. Bir kaç ustaya gösterdim problem bulamadılar. Tecrübesi olan...
  5. oguz28

Dodge 250 Direksiyon Dönmüyor

2004 model dodge 250 aracım olduğu yerde direksiyonu sağa veya sola yarım tur dönüyor daha dönmüyor. Sanki bi yere dayanmış gibi sertleşiyor fakat hareket edince dönmeye başlıyor. Kriko ile bir tarafı kaldırdığımda da rahat dönüyor. Bir kaç ustaya gösterdim problem bulamadılar. Tecrübesi olan...

6. oguz28

Chevrolet Suburban Difransiyel

Suburban diferansiyel hakkında bilgisi olan varmı?

7. oguz28

Dodge Askam 250 Turbo Conta

Arkadaşlar herkese selam. 2004 dodge 250 turbolu araçım var. Turbo çıkış contasında hava Kaçağı var. Conta bulamıyorum. Bilgisi olan varmı?
  8. oguz28

Sılverstone 33 9,5 16 Mt

Sıfır hiç kullanılmamış 1 adet silverstone 33 9,5 15 satılık lastik var. Fiyatı 450tl
  9. oguz28

Offroad İçin Özel Dodge 250

Araç 6 ay gibi bir sürede özel hazırlanmıştır. Resimde de gördüğünüz gibi komple sökülüp sıfır yapılmıştır.dört cam otomatik, merkezi kilit. Özel 3 kat döşeme, izalasyon motor içi ve kabin içi. 12000 LB Goliath Vinç. Tamponlar özel 5 mm şaç. Sepet 42 lik özel borudan. 3 kat özel boya vardır...

10. oguz28

Giresun Bektaş Yaylası

Haftasonu gezisi

11. oguz28

17 Janta 16 Lastik

Arkadaşlar 17 janta 16 lastik takılabilirmi?
  12. oguz28

Dodge 250 4x4 Çift Kabin

Arkadaşlar kısmetse dodge 250 4x4 çift kabin alıp sağlam bir offroad aracı yapmayı planlıyorum. Fikirleriniz?

13. oguz28

Satılık Unimog Çift Kabin 404s

Aracım komple bakımlı çift kabin dizel kamyonet ruhsatlı
  14. oguz28

Discovery td5

discovery td5 2.5 dizel offroad için nasıl araç? sorun çıkarırmı? performansı nasıl? bilgisi olan paylaşırmı?
  15. oguz28

Giresun Bektaş Yaylasına Unimog Turu

Bu haftasonu yeni tadilat yaptırdığımız(yapılacak çok şey var) Unimog 404 çift kabinle Giresun Bektaş yaylasına çıkmayı planlıyorum. gelmek isteyen?

16. oguz28

Offroad araca telsiz

merhaba arkadaşlar yeni hazırladığım offroad aracıma telsiz bakıyorum bu konuda hiç bilgim yok. aracı karadeniz yaylalarında kullanacam. bana tavziye edebileceğiniz bir marka model varmı?
  17. oguz28

Unimog ruhsat problemi

merhabalar 1960 dizel çift kabin unimog aldım. aracı aldığım ve daha önceki sahiplerinede ulaştım araç hep kamyonet görünüyormuş. geçen gün muayeneye gittiğimiz de istihap haddi 4060kg yazıyor diye kamyon yazmak istediler. ben çevirtmeden aldım aracı. araçı almadan trafikten baktırdığımda da...
  18. oguz28

Unimog revizyon

Selamlar değerli arkadaşlarım ve ustalarım. Uzun süredir unimog 404s bakıyorum. Bu aracı garaja alıp dan z ye revize etmek istiyorum. Tek kabinse çift kabine cevirmek, moturu yenilemek yada değiştirmek, şanzıman, difransiyel, şase kupa vs. Önerileriniz ve fikirleriniz benim için çok değerli...

19. oguz28

Tam Bize Göre:)

Ağır bir offroad aracı yapmayı planlıyordum buldum galiba:) http://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR