Arama sonuçlarınız

1. GRANDCHEROKEE

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-bornova Kavaklıdere Den Çıkış) Resimler Ve Videolar

merhaba arkadaşlar; buca kaynaklar dan 19 04 2014 tarıhınde aracımızla yaptığımız dağlara çıkıp ve Bornova Kavaklıdere köyü tarafından dağlardan indiğimiz gezimizin video ve fotoğraflarını aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz: twitterda 'offroadgezgini' adıyla hesabımı açtım. orada kaynaklar...

2. GRANDCHEROKEE

Gaziemir- Dağtekke Köyü - Bayramlı Köyü - Yenikurudere Gezisi Planı (03 Mayıs 2014)

merhaba arkadaşlar. 03 mayıs cumartesi günü sabah 09:30'da gaziemir kipa dan yola çıkarak torbalının girişinden kemalpaşa yoluna girerek dağtekke köyü üzerinden bir kısmı asfalt, bir kısmı toprak olan yollardan kemalpaşa nın yenikurudere köyüne gitmeyi planlıyorum. katılmak isteyen arkadaşlar...
  3. GRANDCHEROKEE

Offroad Gezisi (kaynaklardan Nif Dağına Giriş-kavaklıdere Den Çıkış)

merhaba arkadaşlar. 19 nisan cumartesi sabahı aracımızla kaynaklar köyünden nif dağına çıkmaya başladık. dağların arasından giderek bornova taraflarında kavaklıdere köyünün oralardan dağlardan indik. sabah saat 10 gıbı başladıgımız dağ yolları maceramız 7 - 7 buçuk saat sürdü. 5 er - 10 ar...

4. GRANDCHEROKEE

2002 Grandcherokee Ön Koruma-yan Koruma-arka Koruma Barları

merhaba arkadaşlar. 2002 model 2,7 grandcherokee zj sahibiyim. aracıma ön koruma-yan koruma-arka koruma barları taktırmayı düşünüyorum. deneyimi olanlar bana aşağıdaki konularda bilgi verebilirlerse sevinirim: -kromçelikten oluşan koruma barları yan çarpmalarda/çarpışmalarda , ön...
  5. GRANDCHEROKEE

Kaynaklar Köyünden Kemalpasa Ya Çıkış Var Mı?

izmir deki kaynakjlar köyünün sol tarafından dağlara saran yoldan kemalpasa ya çıkış var mıdır? bilen var mı? o yoldan bir kere gitmeyi denedim. o gün hangi yola saptıysam daglarda hepsi sona erıyordu ve yol bıtıyordu. bilen varsa tarıf edebılırse sevinirim .

6. GRANDCHEROKEE

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

tüm GEZENBİLİR ailesine mutlu yeni yıllar dilerim..2014 ün iyi ve güzel bir yıl olmasını diliyorum..

7. GRANDCHEROKEE

İmkanı Ve Parası Olanlar Jip Kullansınlar

imkanı ve parası olanlar jip kullansınlar. ülkemız maalesef uygun fiyata jip alabilme konusunda çok şanssız. yurtdısında örnegın 2013 model sıfır ve full bir grand cherokee yı 45.000 - 50.000 dolar gıbı rakamlara alabılırsınız. yanı bızım paramızla 100.000 tl ye aslanlar gıbı taş gibi sağlam...
  8. GRANDCHEROKEE

Canavarıma Nazar Değdi

merhaba arkadaşlar,canavarıma nazar değdi..... performansında hiçbir sorun olmamasına rağmen (çekişi gayet güçlü ve iyi , gücünde azalma yok) altındaki yağ kaçağı nedeniyle servise götürdüğümde aracımın yakıt sistemimin çok kötü durumda oldugunu öğrendim . sorunlar şunlar : 5 silindirin...
  9. GRANDCHEROKEE

Ocakta Nasıpse Bolu Yedıgoller-yuvacık Karaaslan Campıng-oylat Kaplıcaları Var

ocak ayında eger bır aksılık cıkmazsa ; bolu yedıgoller , abant , izmit yuvacık (karaaslan campıng) , oylat kaplıcaları(inegöl-bursa) planlıyorum. umarım bu seyahate cıkabılırım, guzel fotolar cekmeye ve güzellikleri burada yazmaya calısırım inşallah.

10. GRANDCHEROKEE

Tekerler Dönmeyle , Yollar Yürümeyle, Ömür Geçen Günlerle Aşınır. Doğruluk Sahibiyseniz Ömür Aşınır

Tekerler dönmeyle , Yollar yürümeyle, ömür geçen günlerle aşınır. Doğruluk sahibiyseniz ömür aşınır ama ruhunuz onurlu kalır. tekerleriniz aşınsın, ayakkabılarınız aşınsın, hayat bedenınızden her geçen gün (doğal olarak hayatın kanunu bu) birşeyler götürsün. ama ruhunuzun onuru aşınmasın...

11. GRANDCHEROKEE

Hayatı Yaşamak.....

hayatı yaşamak...imkanlar çerçevesinde gezmek,görmek... özgürce... farklı yerlerin havasını koklamak...farklı manzaraları seyretmek.. ruhunun derinliklerinde her gördüğü yeni yer için bir pencere açmak...gezmek bir kültürdür.... ufkunuzu genişleten.. farklı yerler,farklı insanlar,farklı hayat...
  12. GRANDCHEROKEE

Güçlü 10lunun Anketı

güçlü 10 ludan bakalım hangısı en begenılen jip olacak? anketımız 23.01.2014 te saat 17:07 de sona erecek.

13. GRANDCHEROKEE

Asagıda Bahsedılen 3 Farklı Özelliği Birarada Olan Jip Sahipleri Cevap Yazarsa Sevınırım

1,5 yıldır 2002 model 2,7 dızel otomatık vıtes grandcherokee kullanıyorum. bu aracta hosuma gıden şeyler : 1) sürat de yapabılıyor olmanız (otobanda 200 le gıderken ıyı ve guclu segmenttekı araclarla rahatlıkla kapısabılıyorsunuz) , 2) aracın içi gayet lüks ve konforlu , 3) arazıde de...
  14. GRANDCHEROKEE

2002 Model 2,7 Dizel Grand Cherokee Marşa Basınca Motor Yagı Kaçırma Problemı Hakkında Bılgı Verebıl

merhaba. 2002 model 2,7 dizel grand cherokee sahibiyim. 4 - 5 gün önce marşa basıp aracımı çalıştırdım. direksiyon sağa sola dönmekte zorlandı. aracın önünden dumanlar çıktı. motor stop ettim. arabanın altına baktıgımda motor yagı püskürtmüştü.. ilk başta epeyce sızdırma yapmıştı sanırım...
  15. GRANDCHEROKEE

GRAND CHEROKEE 2002 MODEL 2,7 TDI ALTTAN GELEN TIKIRTILAR SORUNU

arkadaslar merhaba...kasısten yada tumseklerden gecerken, aracın altından tıkırtılar gelıyor.. 'lok lok' gıbı bır vurma sesı de gelıyor. ne olabılır?

16. GRANDCHEROKEE

Izmir li Jeep Sahıplerının Dıkkatıne

Merhaba; Izmır de ıkamet eden, Jeep sahıbı olan , Istanbul Off Road Yarısları tarzında yarısların Izmır de yapılmasını ısteyen varmıdır aranızda ? Izmır de bunu nasıl basarabılırız, sponsor fırma bulma durumu, vesaıreler hakkında aklında bırseyler bulunan var ıse yazabılır mı? Neden bır...
  17. GRANDCHEROKEE

jeep toprak yarısları ıle ılgılı bılgılerı olan yazabılır mı?

Arkadaslar selam.. Jeep toprak parkur yarısları duzenlenıyor mu? Camura batarak, halatlarla vınclerle jeeplerın cıkarıldıgı parkurlardan bahsetmıyorum...Toprak yollardakı araba yarısları gıbıi bunların jeep yarısı olanından bahsedıyorum. Camura batıp cıkmayla ılgım yok..
  18. GRANDCHEROKEE

Off Road Yarışçısı Arayan Firma Varsa Buradayım.

Selam.. Iyı bir off orad yarıscısı arayan off road takımı varsa, ben buradayım.. yol musaıtse jeep le 200 - 220 bıle basarım... Zor yollarda, toprak yollarda, vırajlarda vesaire, cesurca kullanırım...Çamurlu parkular olursa, jeep ımın onunde vınc olması yeterlı, bır kac teknık egıtımle onu da...

19. GRANDCHEROKEE

22 EYLUL 2012 BAYINDIR OVACIK OFF ROAD KAMPI

Merhaba, 22 Eylül 2012 Cumartesi günü saat 15:30 gibi Gaziemir Kipa'dan yola çıktık. Ercan,Sunay,Erdal....Zevkli bir yolculuktan sonra Bayındır Ovacık a geldik.. Arkadaşlar, neydi o derin olan kuru çukur ve su dolu diğer bölümler olan çamur parkuru? :) Kamp alanı güzeldi..Ormanın içindeki...
  20. GRANDCHEROKEE

KAYNAKLAR KÖYÜ DAĞLARI

ARKADASLAR SELAM ; 29.09.2012 CUMARTESI GUNU KAYNAKLAR KÖYÜ'NÜN DAĞLARINDA TUR ATMAK ISTEYEN VAR ISE, GRUP OLUSTURABILIRIZ. ESIMLE BERABER 1,5 AYDIR JEEP CIYIZ :) DAGLARDA TOPRAK YOLLARDA GEZMEYI SEVIYORUZ. 3-5 JEEP ARKA ARKAYA GEZMEK, IYI ARKADASLAR EDINMEK ISTIYORUZ. ACIKCASI DAGLARDAKI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri