Arama sonuçlarınız

1. kabasakal34

Range Rover 2006 2.7 Tdv6 20 İnch Jant Arıyorum

s.a arkadaşlar range rover için 20 inç jant ve lastik arıyorum elinde olup satan varsa fiyat bilgisi ve resimleriyle ulaştırabilirse memnun olurum

2. kabasakal34

Bmw X5 4.6 İs Bilgi

Ynt: Bmw X5 4.6 İs Bilgi bahsettiğin araç çok nadir bulunan bir araç sanırım burda kullanıcısı yok araçla ciddi olarak bende ilgileniyorum eğer satın aldıysan performans yakıt vs bilgileri paylaşırsan çok sevinirim dediğim gibi bir is almak istiyorum bende
  3. kabasakal34

Wj Almak İstiyorum Ama 2.7 Mi 4.7 Mi?

Ynt: Wj Almak İstiyorum Ama 2.7 Mi 4.7 Mi? öncelikle selamlar bunca zaman boyunca 2-3 adet arazi aracı değiştirdim ilk aracım nissan terrano 2.4 benzin+lpg 2 nci aracım opel frontera 3.2 v6 ve muhtemelen şimdiki de grand cheeroke olacak ama konuyu başlatan arkadaşında dediği gibi 2.7 mi 4.7 mi...

4. kabasakal34

Frontera B Abs G Sensör Arızası

Ynt: Frontera B Abs G Sensör Arızası bu hatayı ilk defa duyuyorum aslına bakarsan fronteradaki g sensörün yerini dahi bilmiyorum eski kullandığım araçta şöför koltuğunun altındaydı fronterada nerde onu bilmiyorum
  5. kabasakal34

Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim dün itibari ile aks körüklerimi yeniledim 2 side yırtılmıştı ve vectra a b c aks körüğü ile birebir aynı 40 tl ye bitti iş .O esnada abs sensörünün kablosu koptu onuda dibinden güzelce açıp sağlamca lehimledim ve silikon vasıstası ile su almayacak şekilde...

6. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim Teşekkür ederim

7. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim Muayeneden geçecek çünkü korumalı ve şamandırası dışarıda bir simit tank taktılar. Yapan arkadaş hiç bir problem olmayacağını söyledi Ben hala 35 krş nasıl yakar onun derdindeyim Eğer öyle bişey varsa müthiş olur . Muhtemelen sıkışık trafikte değildir herhalde
  8. kabasakal34

Lastik Hava Basıncınız Ne Olmalı Buyrun..

eminim ki herkes aracındaki lastik hava basıncı değerlerine mutlak takılmıştır aşağıda linkini vereceğim sitede her araç modeli ve lastik ebadı için hava basıncı değerleri mevcuttur http://www.puretyre.co.uk/tyre-information/tyre-pressures/
  9. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim enteresan 35 krş çok zor gibi ya mantığa aykırı geliyor bana :Dgazı çok kıstırmak lazım sanırım o rakamları görmek için aslında aracı cok fazla tanımıyorum ama yolda gidişi rahat kasmıyor motor muhtemelen akışında bırakarak uygun rakamlar elde edilebilir bu...

10. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim 27 kuruş nasıl yaktırdınız anlamadım :D lastik havaları konusunda 235 70 16 için kaç olmalı acaba

11. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim evet bir takım araştırmalar sonucunda yeni almış olduğum aracıma gizli lpg uygulaması yaptırmış bulunmaktayım . simit tankı alt tarafa taktırdım gayet şık ve bagajdan ödün vermeden kullanmaktayım. yakıt ölçümlerime dayanarak henüz gaz ayarı yapılmadı yaklaşık...
  12. kabasakal34

Ynt: Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim öncelikle aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkür ederim. Lpg konusunda sadece bu nokta kafama takıldı RAİL'e enjektör kütüğü diye biliyorlar sanayide müdahale etmesin çünkü sıkıntı yaşanıyor Read more...

13. kabasakal34

öncelikle herkese saygılar 2000 model 122.000 km de olan opel frontera 3.2 v6 araç sahibiyim (yeni aldım) bu aracı kullanan arkadaşlardan ricam dikkat etmem gereken püf noktaları nelerdir. ayrıyetten araçta lpg yok ben taktırıyorum pazartesi günü inşallah bagajda lpg tankı istemiyorum bu...
  14. kabasakal34

Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım isterseniz siz ekleyin tayfun biricik burdan yazıp cevap beklemek uzun sürüyor :D
  15. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım bi sürü emre dmnmez çıktı hangisi olduğunu bilemedim maalesef :D

16. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım bi sürü emre dönmez çıktı :D
  17. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım skype yada face kullanıyormusunuz acaba :D
  18. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım öncelikle hızlı cevap için teşekkürler kafam allak bullak ne yapacağıma karar veremedim terrano 2.7 tdi bagaj hacminden dolayı kafama takılıyor ancak eski ve dizel olduğu için tereddütteyim 3.2 v6 benzinli olmasından ötürü daha sıcak bakıyorum ama onunda...

19. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım frontera 3.2 v6 kullanan biri ile direk muhabbet edebilirmiyim acaba?
  20. kabasakal34

Ynt: Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım o aracı almaktan vazgeçtim fiyatta anlaşamadık şimdi 2 araç arasında kaldım 1 opel frontera 3.2 v6 2 nissan terrano 2.7 tdi 2 side geniş araçlar hem iş hem gezi için ideal olacak, bana en mantıklı gelenler bunlar + - tartışmak lazım hangisi mantıklı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri