Arama sonuçlarınız

1. kabasakal34

Range Rover 2006 2.7 Tdv6 20 İnch Jant Arıyorum

s.a arkadaşlar range rover için 20 inç jant ve lastik arıyorum elinde olup satan varsa fiyat bilgisi ve resimleriyle ulaştırabilirse memnun olurum

2. kabasakal34

Lastik Hava Basıncınız Ne Olmalı Buyrun..

eminim ki herkes aracındaki lastik hava basıncı değerlerine mutlak takılmıştır aşağıda linkini vereceğim sitede her araç modeli ve lastik ebadı için hava basıncı değerleri mevcuttur http://www.puretyre.co.uk/tyre-information/tyre-pressures/
  3. kabasakal34

Artık Bende 3.2 V6 Sahibiyim

öncelikle herkese saygılar 2000 model 122.000 km de olan opel frontera 3.2 v6 araç sahibiyim (yeni aldım) bu aracı kullanan arkadaşlardan ricam dikkat etmem gereken püf noktaları nelerdir. ayrıyetten araçta lpg yok ben taktırıyorum pazartesi günü inşallah bagajda lpg tankı istemiyorum bu...

4. kabasakal34

Yeni Araç Alımı Hakkında Yardım

sahibi olduğum nissan terrano aracımı satmış bulunmaktayım.Sonuçta arazi ile haşır neşir olup arazi aracından vazgeçemeyenlerdenim.Opel frontera 3.2 v6 almayı düşünüyorum ancak ; bu araçlar hakkında pek bir bilgim yok bugün gidip bir aracı yakından inceleyip pazarlık yapma şansım oldu yüzeysel...
  5. kabasakal34

Satılık 1998 Model Nissan Terrano 2.4 İ Lpg

araç 1998 model olup 268000 km dedir tüm servis kitapçıkları yedek anahtarı vs durmaktadır.aracın detayları 124616721 nolu ilan numarası ile sahibinden sitesinde mevcuttur otomatik arazi araçları ile takas düşünülür

6. kabasakal34

Nissan Terrano Hakkında 1 Soru

bugün çiftalanda hafif bir offroad denemesi yaptım herşey gayet güzel geçti ancak sormak istediğim bir sorum var. aracın ön 2 tekerleğini derin bir çamura gömdüğümde 3 tekerlek patinaj yaparken sol arka tekerlek sağlam zemine(kuru zemin) basmasına rağmen dönmüyor ve bir balon gibi esniyordu bu...

7. kabasakal34

ufak bi çamur denemesi

http://youtu.be/mCDLupQAtZU amatörce donanımsız standart deneme yapalım istedik iyi seyirler
  8. kabasakal34

terrano çamur deneme videosu

yaklaşık 4-5 dakikalık ufak bi çamur videosu çektim http://youtu.be/mCDLupQAtZU aracım standart donanım hiçbir off road takviyesi yoktur. can sıkıntısından bişeler yapalım istedik artık oldumu olmadımı yorum sizin acemiliğimizi mazur görün kendimizce telefonla bişeler yapmaya çalıştık ve...
  9. kabasakal34

2000 model 3.2 v6 frontera almak üzereyim

s.a arkadaşlar 1998 model nissan terrano marka aracımı satıp opel frontera 3.2 v6 almak üzereyim tavsiyelerinize ihtiyacım var hata mı ederim iyimi ederim??

10. kabasakal34

satılık nissan terrano 2.4 i 1998 model lpg

sıfır araç alacağımdan dolayı 1998 model nissan terrano 2.4 i benzin+lpg 4 adet sıfır gibi kar ve çamur lastiği +(sıfır stepne) direksiyondan kumandalı mp3 çalarlı radyo teyp(orginalide duruyor) 2 nci yedek anahtar ve kullanım klavuzu + 0 km den beri servis bakım kayıtları 257.000 km dedir a...

11. kabasakal34

terrano 2.4 i termikli fan

bilenlerden yardım rica ediyorum 1998 model nissan terrano 2.4 i araca sahibim ancak bir sorunum var.Maalesef aracı çalıştırır çalıştırmaz fan sürekli dönüyor ve kış aylarında oldugumuz için aracım tam olarak ısınmıyor ve malum yakıt sarfiyatıda arttı ustaya sordum araç 80 dereceye ulaşmaz ise...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,481
Kayıtlı Üye Sayımız
172,136
Kaydolan Son Üyemiz
Huseyincivan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri