Arama sonuçlarınız

1. tr100a

Grand Cherokee Almayi Düşünüyorum

Sorentonun şanzımanı en sağlam araçtır amerikan borg wagner üretimidir istisnai durumlar hariç arıza yapan yoktur benim 2005 model 140hp var 7. Yıla girdim kullanıyorum enjektör bakımı, yağ ve filitreler rot rotil balata harici masrafım olmadı orjinal ve bakımlı alırsanız sıkıntı olmaz

2. tr100a

Katlanır Masa Mı? Pistonlu Masa Mı?

Katlanır masalarda mekanizmasında bir miktar boşluk oluyor yemek esnasında elini masaya dayadığında bardakta su, çay, çorba gibi sıvılar dökülüyor, Erba 5.25 çekme karavanın katlanır masası gibi. Alırken kontrol edin
  3. tr100a

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

1 yılı geçmiş, gelişme yokmu

4. tr100a

Öncelikle Merhaba Ve Bir Rica.. Çekirdek Aileye Karavan Tavsiyesi

İthal karavan, tam isabet Yerliler hakkında o kadar şikayet okuyor ve gittiğim kamp yerlerinde görüyorum ki tavsiye edemiyorum Tüyapta Swan karavanı görünce beğendim ithal tadında yapmışlar alıcağın karavanın üretim aşamalarını görmek şartıyla alınabilir fiyatta aynı emsal ithalden en az %...
  5. tr100a

Iddalı Bir Karavan Projesine Başlıyorum

İnt. Üzerinden üretici firmadan İstanbul dan 2 sene önce almıştım fiyat değişmiştir ama size marin tip sunbrella kumaş tavsiye ederim biraz araştırayım aldığım yeri bulursam paylaşırım

6. tr100a

Iddalı Bir Karavan Projesine Başlıyorum

Cem bey, amerikan tent treylerim var orjinal eskidiği ve yırtıldığı için bazı yerleri beyaz marin tip suni deri ile kısmen yeniledim şu problemleri yaşıyorum Yazın güneş ışınları yerli malzemeden geçiyor içerisi ısınıyor, orjinalinden bu çok az dolayısıyla kışında deri kenarı yataklar...

7. tr100a

Karavanla Tekrar Yola Çıkmak İçin Ne Kadar Zamanda Toparlanabiliyoruz ?

Çadır römork olduğu halde çay, şeker, yastık gibi yağmurluk dahil full duruyor evden birkaç ilaç ve buzdolabında bozulacak yiyecekleri termal çantaya alıp 3 kişi 15 dk. Garaja inebilecek durumdayız
  8. tr100a

Rot Başları Greslenir Mi?

Pek faydası olacağını sanmıyorum üzerinde gresörlük olan rot başında iç kısımda gres yağının yürümesi için kanallar olur sizde bu kanal yok Dolayısıyla iğne ile milimetrenin 20/1 kadar boşluğa gresi sokmak imkansız bence onun yerine wd40 ile (ucunda ince hortumu olan) bolca sıkıp direksiyonu...
  9. tr100a

Araç Tavsiyesi

4 Vites olması sorun teşkil etmez otomatik ise marka model araştırıp kronik sorun varmı bakmak lazım dizel 2000 cc 4x4 lerde benim araçtan az yakmaz kanmayın mesela chevrolet captiva, suziki grand vitara gibi bunlar motor küçük kasa büyük Sorentolar sakin kullanımda uzun yolda 9lt şehir içi...

10. tr100a

Araç Tavsiyesi

4 yıldır 2005 sorento kullanıyorum tavsiye ederim Fiyat olarak, 2500cc 4x4 içinde en makul olanı,

11. tr100a

Dikkat Gökçeada Yunanistan Toprakları

Aynısı vodafone de oldu yurt dışı servisi aradım para iadesi yaptılar
  12. tr100a

Markalı Çekme Karavan Ile Muayeneden Geçemedim.

Bende yoktu fakat led olarak komple yeniledim, elimden elektrik, elektronik, mekanik her iş gelir geri vites ve arka sis lambası dahil var karavan 680kg Tut ki geri çıkı an arkadaki araç veya yaya nereden anlıyacak, bunu düşündüm iyiki yapmışım gerçi muayene ile işim yok ama

13. tr100a

Grand Cherokee Almayi Düşünüyorum

Size katılmıyorum 2005 kia sorento var bende 1 ton karavan ile ormanda ve sahilde istediğim yere girebiliyorum ve bayramda sahilde kuma saplanan 7,8 aracı kamyonet ve minibüs dahil çektim Bu beklentiye göre değişir beni mutlu ediyor ağır off-road zor olabilir belki Ayrılabilir 4x4, şanzıman...
  14. tr100a

Mercedes G Modelim Için Araba Boyama Konusunda Iyi Bir Usta Arıyorum

Tekirdağ \ çorluda İsmail Sakarya var eski sanayide, komple boya yapıyor klasik araçta çok boyuyor baya iddialı bir ustamız face profili bu https://www.facebook.com/profile.php?id=100009783930639
  15. tr100a

Vize Ayasofyası

Vay canına, burnumuzun dibinde haberimiz yok gidip gezmek lazım

16. tr100a

Çadırda Kullanmak Için Sünger Yatak

Şu an karavanım var ama çadırımda duruyor havalı yatak rahat değil, tek kişilik olsa dahi, sünger mat gerekli ama sünger yatağın yerini birşey tutmuyor bence daha rahat, kişisel fikrim
  17. tr100a

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Hani, hareket yokmu beklemedeyim
  18. tr100a

Suv Araç Tavsiyesi

Şehir efsanesi olan, viraj demiri hepsinde var olmayanı yok diyeyim baştan ve o 140hp bu 170hp daha az yakıyor lafı yalan ikisi arasındaki fark çok az ( 2003-2006 140hp 2007-2010 170hp) vites hem otomatik hem Manuel olabiliyor şanzımanı çok sahlamdır bakımlı ve ellenmemiş olanı her aman tercihimdir

19. tr100a

Suv Araç Tavsiyesi

Az yakan suv zor biraz, kia sorento tavsiye ederim bakımları zamanında yapılmış, hor kullanılmamış her araç güzeldir tercihen düşük km her zaman iyidir Ben dede sorento, 2005 model var memnunum
  20. tr100a

Karavan Park Alanı

6 ay önce kapalı otoparka aylık 150tl veriyordum karavan için şimdi 180tl olmuş 500tl aylık dar gelirli için yüksek bir rakam il ve ilçelerde birsürü açık otopark var 150-250tl ye, sizinki daha cazip olmalı ki rahbet olsun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri