Arama sonuçlarınız

1. troyexplorer

DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ

Duster da ses bitmez dostum buna kendini alıştır yok olmaz diyosan yol vereceksin gidecek

2. troyexplorer

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

Bu rakamlarla yeni proje hayel ötesi oldu

3. troyexplorer

Discovery 1 300tdi Araç Arıyorum Satmak Isteyen Varsa Iletişime Geçebilir.

2,5 motorla 3.0 motor nasıl aynı şeyi ifade ediyor ?
  4. troyexplorer

Discovery 2 Almak Istiyorum.

Discomu almak istiyosun sen yine bu konu başa gelmiş :tearsofjoy:

5. troyexplorer

Dacia Duster Tam Uyumlu Çift Egsoz Kafası

Dacia duster çift egsoz kafası Fiyat çifti için 750 tl ilgilenenler özelden ulaşabilir

6. troyexplorer

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

Valla klima fanının hiçbir araçta 2 çalışma hızı yok , çalıştımı çalışır çalışmadımı durur, motora bağlı fanın rüzgar türbininden kendi kendine dönüyor olabilir o Zaten klima çalışınca çalışır , araba hararete kalkmadıktan sonra niye çalışsın , demekki motora bağlı olan fan yeterli geliyor...
  7. troyexplorer

Bence sen sat arabayı kurtul , yoksa ileride sıkıntı büyük benden söylemesi
  8. troyexplorer

İlk mesajınd araba çalışır çalışmaz fanın çalıştığını yazdın , bu söylediğinle çelişmiyormu bu?

9. troyexplorer

Ben sizin ne demek istediğinizi anlamıyorum Derdiniz volanta bağlı fanmı? diğerimi? Direksyon kutusunun tamir takımını değilştiren yerler var tabiki

10. troyexplorer

Volanta bağlı soğutma pervanesinden bahsediyorsan çalışır çalışmaz dönmesinden daha doğal bi hareket olamaz , td5 e göre konuşuyorum ama benzinlilerdede farklı değildir Ayretten radyatör üZerinde klima için soğutma fanı varmıydı yokmuydu hatırlayamadım açıkçası sanki yok gibiydi, var ve o...
  11. troyexplorer

Aynen

12. troyexplorer

1 1- organik antifiriz yeterli opetinkini tercih edebilirsin bi sıkıntı çıkarmadı.. 2- soğutma hortumlarını normal siyah hortumlardan kullanarak değiltir renkli silikon hortumlar hava hortumu olarak kullanılıyor td5 lerde 3- iridyum buji nin kralı NGK marka bıjidir üstünden çıkanlara göre...
  13. troyexplorer

1997 Discovery 1 3.9 V8 Yardım

Vıızzz sesi motor bölümümden mi geliyor arka taraftanmı ?
  14. troyexplorer

1997 Discovery 1 3.9 V8 Yardım

Hocam konuyu öyle bir anlatıyorsunuzki , sanki biz yanındaydık bu olaylar olurken.. Kontağı açtın marşa bastınmı belli değil, araba durduk yeremi stop etti belli değil, marşa bastın tık mık otomatik sesi geliyormu belli değil, marşa bastın hiç hareket yokmu , yoksa marş basıyor araçmı...

15. troyexplorer

Grand Vitara Yedek Parça

Bagaj bağlama mapaları güncel satılıktır İlgilenen özelden ulaşabilir
  16. troyexplorer

2000 Discovery Şanzuman Yağ Çubuğu Hakk.

Yağ çubuğu yok şanzumanda... Altta Boşaltma ve kartelinin hemen üstündede doldurma tapası var araç çalışır halde vitesteyken üst tapadan taşana kadar dolduruyorsunuz
  17. troyexplorer

Dişli yağı dişli yağıdır markadan markaya kalite farkı vardır Motor yağıda öyle sadece motorunun yaşına ve km sine bağlı olaraktan farklı numaralarda yağ seçilir Sıfır motora 10 40 yağ koyulmaz çünkü henüz aşınma olmadığı için kalın yağın doldurması gereken boşluk yok gibi Mesela...

18. troyexplorer

Abicim sen niye markaya takıldın anlamadımki , üretici firmanın yağlar için verdiği markanın hiçbir önemi yok kim cebini çok doldurursa o firmanın markasınu yazar katoloğa Antifiriz organik dedik illa marka istiyosan ben opet marka aldım Hidrolik pas almana gerek yok git herhangi bir...
  19. troyexplorer

2.el Discovery 2 Td5 Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Para bastırılırsa yurtdışında vardır, hiç olmadı blok , üst kapak şeklinde vardır Zaten blokla üst kapak sıfır alındımı dert tasa olmaz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri