Arama sonuçlarınız

1. troyexplorer

Dacia Duster Tam Uyumlu Çift Egsoz Kafası

Dacia duster çift egsoz kafası Fiyat çifti için 750 tl ilgilenenler özelden ulaşabilir

2. troyexplorer

Dacia Duster 2012 Orta Konsol

2012 model dacia duster orta konsol satılıktır, ilgilenenler özelden ulaşabilir
  3. troyexplorer

İstanbul Çevresi Extrem Hava Şartları Hakkında Bilgilendirme

Yarın akşam saatlerinden sonra marmara bölgesi serin ve yağışlı havanın etkisine giriyor. Yağış hakkında modeller farklı senaryolar sunuyor. Sel riski olan yerler; Çanakkale, Tekirdağ, Bursa, Bandırma. İstanbulun Silivri ve Çatalca ilçeleri. İstanbul geneli yer yer aralıklarla etkili sağanak...

4. troyexplorer

Lr Discovery 2 Parça

Land rover discovery 2 Sol dış ayna (şöför tarafı) :Ayna kapatma dişlisi ve ayna motoru sorunlu toplam 200 lira masrafı var Sağ dış ayna (yolcu tarafı): Ayna kapatma sorunsuz, ayna motoru ve ayna camı yeni Orjinal land rover delici ve yayıcı sis farlarıyla takas olur Fiyat...
  5. troyexplorer

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

Arkadaşlar , genel soruları ve bilgi alışverişini burda yapalım

6. troyexplorer

Dacia Duster Parça

Dacia duster 2010-2013 model uyumlu ön ve arka cam kaldırma düğmeleri Dacia duster 2010-2013 model uyumlu orta konsol Dacia duster tüm modellerle uyumlu ön kapı kapı kolları, çıtaları ve kumaş döşemeleri Dacia duster tüm modellerle uyumlu yakıt deposu taban saçı plastik kapağı Dacia duster...

7. troyexplorer

Merkezi Kilit Alıcısı

. Merkezi kilit anahtar kumanda alıcısı aracın neresinde bilen varmı?
  8. troyexplorer

Range Rover Orijinal Jant Takımı

Range rover orijinal jant takımı 4 adet İhtiyacı olan varsa uygun rakama vericem özelden mesaj atabilirsiniz 8x18x57,0 AH2
  9. troyexplorer

2001 Model Lr Discovery Td5 Düzeltme Ve Yenileme Çalışmaları

2001 model disco TD5 aracımı nihayet 2 hafta önce aldım, araç 139000 km de ve herşeyiyle orjinal , borusan çıkışlı yaklaşık 100000 km ye kadar borusan bakımlı . İlk etapta patron camiasında makam aracı olarak 100000 km kullanılmış, daha sonra 2. Sahibi 139000 km ye getirmiş ofroad falan fişman...

10. troyexplorer

Duster Hakkında

Duster la ilgili bana soru sormak veya bilgi almak isteyen arkadaşlar özelden mesaj gönderebilirler , artık ortaya bişey yazmıyorum Duster technical turkey face grubumada katılabilirsiniz bu arada

11. troyexplorer

Grand Vitara Yedek Parça

Grand vitara 1999-2005 Sağ sol sinyal lambası orjinal= 150 tl
  12. troyexplorer

Suzuki Grand Vitara 5 Kapı Marşpiyelde Su Kalma Kronikmi

Arkadaşlar 2005 model aracımda sunroof var dolayısıyla sunroof su tahliye hortumu sağ ve sol ön direkten marşbiyele kadar iniyor , marşpiyel deliklerindende tahliye oluyor, buraya kadar normal Araç durduğu yerde bu yukarda bahsettiğim olay veya başka biyerden marşbiyele su doluyor , suyun...

13. troyexplorer

Kayıp Başlığım

Yöneticelere sordum cevap alamadım Birkaç günlük problemden sonra her aracın her konusu geri geldi , sadece benim burdaki suzuki grand vitara aracımda yaptığım güncellemeler ve ilaveler başlığım kayıp mantıklı bir açıklaması olan varmı?
  14. troyexplorer

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Merhabalar Yeni satın aldığım 2005 suzuki grand vitara 2,0 otm. 4x4 ,arazide kullanılmamış, hiç tüp takılmamış , lokal dahil boyası olmayan, 98000 km deki aracımdaki iyileştirme ve ilave çalışmalarımı bu başlık altında paylaşıcam
  15. troyexplorer

2005 Grand Vitara 2.0 Otomatik

İstanbulda yaptığı işlerden şüphe duymayacağım, titiz çalışan , nasıl geçirsem hesabı yapmayan özel servis tavsiyeniz varmıdır?

16. troyexplorer

Bilgilendirme;

Duster technical turkey face sayfamızın ismini , ayrı markalara ayrı sayfa açmamak için evrenselleştirdik, dusterla ilgili paylaşımların yanı sıra hyundai binek tüm seri ve kia rio, ceed markaları hakkında detaylı bilgilendirme , montaj ve ilaveler de paylaşılacaktır bilginize...
  17. troyexplorer

Continental Crosscontact Winter Kar Lastiği Satılıktır

Continental crosscontact winter kar lastiği 215 65 r16 98T 2013 37. Hafta üretim , ocak 2014 te alınma Toplam 3000 km kullanılmıştır Geçtiğimiz yaz sezonunda pudralanıp vakumlu saklanmıştır Fiyat 900 tl
  18. troyexplorer

Duster Parçaları

Aşağıdaki duster parçaları satılıktır Havalandırma menfezleri 4 adet. 2010-2014 Orta panel. 2010- 13 Ön ve arka cam kaldırma düğmeleri 2010- 13 Ön kapı kolları ve çıtaları 2010 -2014 2014 ön kapı kumaş döşemeleri 2014

19. troyexplorer

Yeni Duster Tavan Fitili

Kapı tavan fitillerini 2014 modele güncellemek isteyen varsa elimde fazla bir çift var , aldığım fiyata vericem servis çok uzun zamanda getiriyor fiyat 170 tl
  20. troyexplorer

2012 Duster I Güncelleme Çalışmaları

Cam kaldırma düğmelerini kapıya taşıma, orta konsol ve kapı açma kolları nı 2014 modele güncelleme ( tüm parçalar buton fişlerine kadar orjinal parçalar kullanarak yapılmıştır). A den Z ye tüm işçilik bana ait Detaylar Duster Technical Turkey face grubunda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri