Arama sonuçlarınız

1. numan33

Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) Hocam, geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Lütfen, patlayan lastiğini değiştirirken kriko kullan. Pratik olsun diye, bir bir elinle arabayı kaldırıp diğer elinle lastik değiştirmeye devam edersen, bu rahatsızlık tekrarlayabilir :)...

2. numan33

Anket: Motokaravanist Olmak İsteyenlere Durum Muhasebesi

Ynt: Anket: Motokaravanist Olmak İsteyenlere Durum Muhasebesi Mesut Bey, öncelikle böyle bir anketi düşünmenizden dolayı tebrik ederim. Bence, Levent Bey' in de önerisi anket içerisinde yer aldıktan sonra, karar aşamasında olan herkese ışık tutması açısından, tüm karavan sahibi...
  3. numan33

Forumdaki Resimler Neden Görünmüyor ?

Ynt: Forumdaki Resimler Neden Görünmüyor ? Arkadaşlar, geçtiğimiz yıl içerisinde de sık sık aynı problemlere şahit olduk. Doğru bir çözüm için çalışıldığına eminim. Yalnız, bu yaz karavanlarını yeni bitirip de tatile çıkan arkadaşlarımızın " canlı " tatil serüvenlerini ve resimlerini gün be gün...

4. numan33

Kendi Karavanını Yapanlar; İveco 15.6 (Aka)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; İveco 15.6 (aka) Abi sen icatlara devam ederken, tatil bitecek. Yengehanım da, hayırlısıyla işin bitsinde tatile çıkalım diye bekliyordur vallahi.. Bak, Adil Bey Batı Karadeniz' den başladı bile :)
  5. numan33

Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 m3 Ducato Efsane (Goldwingerr)

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 M3 Ducato Efsane (goldwingerr) Motorsiklet nerede?? Konu siz olunca, motorsikletsiz birşeyler eksik gibi duruyor :) Mutlu günlerde kullanın gerçekten çok iyi görünüyor..

6. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; İveco 15.6 (aka) Kemal Bey gözümü korkutuyorsunuz. İş hiç bitmiyor. Ya bu maceradan vazgeçeceğim, yada Antalya ya taşınıp başınıza bela olacağım :) Elinize sağlık. Bidonun içerisine dalgakıran düşünüyormusunuz?

7. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) Hocam, ışığınızla çevrenizi aydınlatmaya devam ediyorsunuz. Keyifli günlerde kullanın, harika olmuş. Selamlar.
  8. numan33

Az Yakandan Az, Çok Yakandan Çok Vergi

Ynt: Az Yakandan Az, Çok Yakandan Çok Vergi Arkadaşlar, asıl problem devletimizin aciz kaldığı konularda, cezayı vatandaşa çektirmesi!! Yapılan düzenleme ile, maddi hasarlı kazalarda trafik polisi çağrılmadan kişiler kendi aralarında rapor tutacaklar ve bilirkişi onayı ile araçlar tamir...
  9. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) Hocam, resimler çok güzel. Ama, birkaç lokma birşey yeseydin. Sade bir çayla geçiştirmişsin :)

10. numan33

Bunun Adı Bir Sevda

Ynt: Bunun Adı Bir Sevda Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.. Biraz ara verdik, neler olmuş neler.. Tugay Usta, çırak lazım mı çırak :) Selamlar.

11. numan33

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Ynt: 1966 Model Gaz69, K.maraş'tan Ustam, projenin süresi ile ilgili bir tarih var mı? Tam anlamı ile bir çuval vidadan topluyorsun. Bu aracın bitmişini yakından görmeden ölürsem gözüm açık giderim :) Eline sağlık..
  12. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) Benim seyahatlerden dolayı yazamadım ama cep ten sürekli takipteydim. Yani, cismen olmasak da, ruhen yanınızdaydım :) Bu yaz tatilinde de, nerede olursanız olun mutlaka bir kahvenizi içeceğim :) Darısı bize...

13. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) Hocam, tüm yorgunluğunu ve sıkıntılarını unutturan, keyifli ve mutlu gezilerde kullanmanı dilerim. Bundan sonra, kendine has üslubun ile yorumlayacağın güzel gezi fotoğrafları bekliyoruz.. Eline sağlık..
  14. numan33

1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

Ynt: 1966 Model Gaz69, K.maraş'tan Ustam, kolay gelsin.. Yaratacağın mucizenin daha fazla fotoğraflarını bekliyoruz. Eline sağlık.
  15. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (adil05) İyi bir izalasyonla bu problem ortadan kaldırılamaz mı? Masif olsa da olmasa da, profesyonelce fırınlanmamış her ağaç için aynı tehlike yok mu?? Bence, bu araç kış aylarında yapıldığından; yazın kullanılırken değişen hava sıcaklıklarında...

16. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; İveco 15.6 (aka) Evet.. Problem benim bilgisayarda mı diye düşünürken, genel olduğunu öğrenmiş olduk..
  17. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05) Malesef vaktim yok. Uzunca bir aradan sonra, nihayet bu gün Tugay Bey ile görüştüm. Çiftlikte vaktini bol miktarda biriktirip, tüm biriktirdiği vakitleri de, İzmir' de harcamaya gidiyormuş :) Dönüşte tekrar çiftliğe gider ve yine görüşemeyiz...
  18. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; İveco 15.6 (Aka) Kemal Bey, sizin topiği izleye izleye kelime haznem gelişti :) Uyduruk, kıytırık gibi, işinize anlam katan kelimeler kullanıyorsunuz.. Ben, yaptığınız işler için, sizin kullandığınız kelimelerden " Muytırık işler " şeklinde kelime türettim :)...

19. numan33

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05) Adil Hocam, İzmir' de kurultay toplanıyor. Kayseri' yi temsilen bir delegemiz yola çıkıyor. Simav' dan da delege gönderiyormusunuz :)
  20. numan33

Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi

Ynt: Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi Çalışmanızı yeni farkettim. Kolay gelsin. Bu arada, kendinize yazık etmişsiniz. Hiç marangozluğunuz yokken bu işleri çıkarıyorsanız, ya birde eğitimini alaymışsınız neler yapacakmışsınız. Bu çalışmaların, ben dahil mesleği bu işler olmayan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,141
Kaydolan Son Üyemiz
brkgny

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri