Arama sonuçlarınız

1. ömrümü7ler

Erkek Milletinden Güzin Abla Olursa

sevgili Erkan ağabey.. bana yardımcı olursunuz diye size yazıyorum. geçen gün işe giderken kocamı her zamanki gibi evde TV seyrederken bıraktım. arabamla daha 500 metre gitmedim ki motoru stop etti. hayli uğraşıp çalıştıramayınca kocamdan yardim almak için eve geri döndüm. eve girince gözlerime...

2. ömrümü7ler

Arkadaşımız Mürselim Kılıç'ın (adrenalim) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ailen ve tüm sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara.
  3. ömrümü7ler

Şile Off-Road Gezisi (16 Ağustos 2009)

sabah saat 09.00'da uğrak yerimiz molada gözleme ve kahvaltımızı yapıp yola çıktık. hacıllı ve üvezlide yapılan gezi sonrası ağvaya geçtik. arkadaşlar herşey çok güzeldi. gezi için emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara teşekkürler..

4. ömrümü7ler

Bazı Hayvanların İlginç Özellikleri

*** Bukalemun, hareket kabiliyeti az olduğu için düşmanlarından kaçamaz. Fakat renk değiştirme özelliği sayesinde kendini kamufle edebilir. ona verilen bu özellik sayesinde düşmanlarından kaçamasada kendini değişik şekillerde saklayabilir. gözleri her tarafı görebilir. bir gözüyle karşısına...
  5. ömrümü7ler

İlk Off-Road Denememizde Başımıza Gelenler (18 Mayıs 2008)

arkadaşlar biraz geç olduya idare edin. bu bizim ilk off-road deneyimimizdi ve başımıza gelenler. frkbdr (Faruk BEDİR) takla atmak için bir maymun almıştı ve bizde bir nissan pathfinderı sıfır bir araç haline getirmek için 3 aylık emek harcatmıştık. ama aracımızı ustadan teslim aldığımız gün...

6. ömrümü7ler

Türk Usulü Başarının Sırrı :D

TÜRK USULÜ BAŞARININ SIRRI Başlamadan Önce İNŞALLAH İşe Başlarken BİSMİLLAH Şaşırırsak ALLAH ALLAH Kendimize Güvenirsek EVELALLAH Azmedersek ALİMALLAH İşten Vazgeçersek EYVALLAH Sonuna Kadar Gitmek İstersek YA ALLAH Taahhüt Edersek VALLAH BİLLAH Canımızı Sıkarlarsa FESUBHANALLAH...

7. ömrümü7ler

Radyasyona Duyarlı Kardeşimiz

kardeşimiz anlatıyor ama ne anlatıyor. http://www.akifozkaya.com/2008/11/28/radyasyona-duyarli-malatyali-kardesten-alkislanasi-cumleler/
  8. ömrümü7ler

Diyalog Farkımız. :D

Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Türk: noluyo lan burda ? Amerikan: nasil gidiyor mike? Türk: napıyon lan? Amerikan: korkarim seni oldurecegim! Türk: salavat getir pezevenk! Amerikan: oov dostum hiç cool olmamışsın. Türk: bu ne lan gö....me benzemişsin. Amerikan: hey...
  9. ömrümü7ler

Hayatımızda Yedi Sayısı

Bakalım Hangisi.

10. ömrümü7ler

Görüntülerle İlginç Tesadüfler

Çok İlginç :D

11. ömrümü7ler

Onbir Sayısı ve İlginç Tesadüfler

-New York City 11 harften oluşur -Afganistan 11 harften oluşur -Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teröristin adi) 11 harften oluşur -George W. Bush 11 harften oluşur Bunlar tesadüf olabilir evet, peki ya aşağıdakiler? -New York, Amerika’nın 11. eyaleti -ikiz kulelere çarpan ilk...
  12. ömrümü7ler

Kral ve 21 Sayısı

Fransız Devrimi’ nin bahtsız kralı on altıncı Louis, daha çocukluk çağlarında garip bir yabancı adam tarafından ziyaret edilir. Adam, bu genç kral adayını uyarmak istemektedir. Ona, yirmi bir sayısının kendisi için tehlikeli olacağını ve ömür boyu onu korumak için her ayın yirmi biri’nde onun...

13. ömrümü7ler

İlginç İstatistikler

BBC Programcısı Jessica Williams, dünyanın röntgenini çekmiş. Tespitlerini ise “Dünyada Değişmesi Gereken 50 Gerçek” adını verdiği bir kitapta toplamış. Seyfi Öngider’in editörlüğündeki Aykırı Yayınevi’nden piyasaya yeni sürülen bu kitap, oldukça ilginç. “50 gerçek” olarak adlandırılan...
  14. ömrümü7ler

Off-Road Tecrübelerimizi Burada Paylaşalım

Hepimiz bir tecrübe yaşamışızdır. paylaşalım bilgimiz olsun. 001. gezilerimizin en az iki araçla olması gerekir.(biz ilk off-road tecrübemizde abimle birlikte takla atmıştık diğer araba (frkbdr) bizi çekerek kurtardı. olmasaydı çok sıkıntı olurdu. (bugün Mustafa abi MK51 bu konudan bahsetmişti)
  15. ömrümü7ler

Okyanustaki İlginç Yaratıklar

çok güzeller.

16. ömrümü7ler

Bu Fotoğrafa Dikkat

güzel ülkemde böyle bir görüntünün olmasını ben şiddetle kınıyorum..
  17. ömrümü7ler

Gümüşhane Türküleri

* Allı Gelin (Aşağıdan Gelir) * Allı Gelin Gitmiş Bara * Aşağıdan Gelir Geline Benzer * Avluya Bir Kuş Kondu * Bahçelerde Gül Biter * Deli Gönül Kalktı Firar Eyledi * Dut Dibine Yaslanırlar * Efendi Gönlüm Efkarlı * Elmalar Allanıyor * Ey Gül Dalı Gül Dalı * Gel ÇıkalımTepelerden * Gül Altında...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri