Arama sonuçlarınız

1. Senboy1903

Karadeniz ... Çeker Adami ...

Biz Ardeşen'de konakladık, yaylara gidip gidip geldik akşam konaklamak için. Çadır için, cidden orada ki yöresel halktan bilgi almadan, çok da güvenli olup olmayacağı hususunda emin değilim doğrusu. Sonuçta doğal yaşam alanlarından bahsediyoruz. Umarım gönlünüzce bir tatil olur, şimdiden yolunuz...

2. Senboy1903

2 Ay kadar önce gittim en son. Size katılıyorum yağmalandığı hususunda. Doğal ama Para getirisiz hali elbette daha daha güzeldi ama yöre halkı tercihini maddi kazanımdan yana yapmış. Oralarda yaşayanlar, bu yönde karar verdilerse, biz doğaseverler olarak sadece hayıflanabiliyoruz bu durum için...
  3. Senboy1903

Dediğim gibi yazımın başında, 1 aylık oğlumuzla gidince derinlemesine gezemedik, çok da hakkını veremedik Karadeniz'in. Şimdilik yarım kaldı hikayemiz Karadeniz'le. Ama nasipse tekrar gideceğiz ;)

4. Senboy1903

Kesinlikle ... Yol devam ettikçe, her km. başka güzelliklerle karşılıyor sizi ...
  5. Senboy1903

Bu da Maçahel'de ki muazzam şelale Maral ...

6. Senboy1903

Maçahel'e giderken çok uzaktan çektiğim Karagöl'ün fotoğrafı, net olmamakla birlikte ...

7. Senboy1903

Yurdumun insanı her yerde ayrı güzel. Gidebildiğim heryerde ayrı ayrı güzel insanlarla tanışma şansım oldu. Oraları gördükten sonra, yaşam amacımı ve içine düştüğüm hengameli zamanlar için hayıflanmamak elde değil. "Az çoktur" un vücut bulmuş yaşamlarına tanık oldum.
  8. Senboy1903

Evet, evet o baktığınız göl, Uzungöl :) Maçahel'de balın kilosunu sormadım doğrusu, ama bir daha gittiğimde mutlaka sorucam ve bakıcam tadına nasip olursa gitmek. Ama şöyle bir gerçekle karşılaştım, seyahatim esnasında; Artvinliler hayatta doğasından vazgeçmemekle, parayla satın alınamayacak...
  9. Senboy1903

Merhaba tüm Doğaseverler, Geçen aylarda, Cüneyt Arkın'ın Geyik'le ünlü filminde ki gibi Karadeniz'in beni kendine çağırdığını hissettiğim vakitlerdi yine. Eşime; "Kalkın, gün bugündür." dediğimde 2. çocuğumuz Ali Ufuk henüz 1 aylıktı :smiley: "Delirdin mi sen?" nidaları arasında, yola çıkmıştık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri