Arama sonuçlarınız

1. unlztrk

Lada Niva Portal Aks

Ynt: Lada Niva Portal Aks Öhöm öhöm... Beklemedeyiz, unutmadık. En azından olumsuzları yazın da deneyecek arkadaşlara pusula olsun.

2. unlztrk

Lada Niva 1.7 Üstü Açık

Ynt: Lada Niva 1.7 Üstü Açık Ruhsatta üstü açık olarak bir ibare varsa alır püfür püfür binersin. Ruhsatta üstü açık diye bir ibare yoksa alır son sahibi olursun, muayene de yaptıramazsın ilk polis çevirmesinde anahtarı teslim edersin. Nivalarda parça sıkıntısı olmaz. Ayrıca hard top olmadan...
  3. unlztrk

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor En yakın oto sanayi sitesine gidip karbüratörcü sorun. Karbüratör ayarını karbüratörcüler yapar. Land ustası anlamayabilir o iş karbüratörcü işi.

4. unlztrk

Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor

Ynt: Land Defender Ne Kadar Yakıt Tüketiyor Büyük ihtimal sistem fazla hava alıyor. Hava filtresi girişini tamamen körleyip deneyin hız fark edecek yakıt düşecektir. (LPG + karbüratör sistemlerinde ne kadar hava o kadar çok yakıt ve düşük hız demek.)
  5. unlztrk

Defender camper projem

Ynt: Defender Camper Projem Bir çentik atayım da kaynamasın. Beklemedeyiz...

6. unlztrk

Defender siyah renk yardım!

Ynt: Defender Siyah Renk Yardım! Usta haklı. Metalik boya çukurlukları daha fazla gösterir. Kaportadaki ufak tefek taş çarpmaları bile kabak gibi sırıtır. Özellikle de siyah boyada çok belli eder, metalik gümüş olsa mesela o kadar belli olmaz.

7. unlztrk

Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım.

Ynt: Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım. Ben özetledim ya işte. Börnn börrrrrn
  8. unlztrk

Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım.

Ynt: Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım. Malum sitede bir ilan vardı 94 model 3,5 24900 yazıyordu gri renkli. Duruşu oldukça iyiydi, sahibi güneş yanıklarından dolayı boya ister yazmıştı. Aracı ben çok beğenmiştim ama ilanı kalkmış belki tekrar...
  9. unlztrk

Ynt: Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım. Defender başlığının altında aşağılarda 4 tane çekme belgeli benzinli 110 2.5 var bence gayet güzel araçlar fiyatlar da fena değil. Bu araçtan çok daha iyiler...

10. unlztrk

Ynt: Bu Araç Hakkında Fikirleriniz. (gittim Gördüm Resimlerini Çektim ) Lütfen Yardım. Benim içime sinmedi.

11. unlztrk

Nivaya Koltuk Yardım

Ynt: Nivaya Koltuk Yardım O koltuklar çok yüksek duruyor öne yatırmada sorun çıkarmaz inşallah.
  12. unlztrk

Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü

Ynt: Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü Bu hidrolik. Benim dediğim sadece tek parça bir direksiyon kutusu ama direksiyonu baya yumuşatıyormuş. Türkiyede bir ara satıldı bu ürün ama şimdi yok. Dün Rusyadan bir satıcı ile görüştüm oda bilmiyor, hiç duymamış.

13. unlztrk

Deferder Maketi

Ynt: Deferder Maketi Bende diyorum kim almış bunları! Bulamadım malesef BİTMİŞ :'(
  14. unlztrk

Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü

Ynt: Niva Salonda Ses, Titreşim Sorununun Çözümü Bize rusyadan güvenle parça sipariş verebileceğimiz bilindik bir market sitesi önerebilirmisiniz? Mümkünse içinde parça fiyatları olsun, bilelim ona göre verelim siparişlerimizi. Birde Türkiye'de olmayan bir ürün var. Soft direksiyon kutusu. Bu...
  15. unlztrk

Memleketten Özel Tuning Nıvalar Ve Fiyatları

Ynt: Memleketten Özel Tuning Nıvalar Ve Fiyatları Ayna mahruti değişirse sorun olmaz. https://youtu.be/WYLQ7_YI0yM https://www.google.com.tr/search?q=lada+big+foot&espv=2&biw=1517&bih=752&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=WngSVf_yO6jMyAPs4oKABA&ved=0CAYQ_AUoAQ&dpr=0.9

16. unlztrk

Memleketten Özel Tuning Nıvalar Ve Fiyatları

Ynt: Memleketten Özel Tuning Nıvalar Ve Fiyatları Bu araçlar amfibik, bu lastikler sayesinde kayık gibi suda gidebiliyor. Bir de ilgili videoları hep kış şartlarında demekki bir takım artıları var kış için. Yumuşak karda iyi gider bunlar. https://www.youtube.com/watch?v=sU3hCnv6XOc
  17. unlztrk

Deferder Maketi

Ynt: Deferder Maketi u
  18. unlztrk

Deferder Maketi

Perşembe günü A101'e gelecekmiş resmin sol altında görünüyor :) Yumulun.

19. unlztrk

Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl?

Ynt: Defender Bize Uygun Mu, Deneyelim Ama Nasıl? İnşallah yanlışım vardır. Genel bir arama yaptım yedek parça sitesindeki fiyatlar dediğim gibi idi ama bunlar yeni modellerin fiyatıdır belki. Paspas 2007 sonrası içinmiş ama fiyatı 851+kdv :)
  20. unlztrk

İlk Defa Defender Alacağım Nerelere Dikkat Etmeliyim

Ynt: İlk Defa Defender Alacağım Nerelere Dikkat Etmeliyim Üste bir makineli koymak lazım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri