Arama sonuçlarınız

1. E

Motordan Gelen Tak Tak Tak Sesi

Merhabalar. Tesadüfmüdür bilmiyorum ama aracıma mazot aldıktan sonra 20 km kullandım ve motordan gelen, yavaştan başlayıp gittikçe artan tak tak tak diye sesler gelmeye başladı. Kötü mazotla bir ilgisi olabilir mi yoksa yatak sesimi dersiniz. Yatak sesi derseniz alıştıra alıştıra söyleyin çünkü...

2. E

Gaza Basınca Hava Sesi

2006 freelander sahibiyim. Gaza basınca motordan hava sesi geliyor. Gazı bırakınca da blow of varmış gibi çuff sesi var. Araç giderken bu sorun var dururken olmuyor. Sebebi ne olabilir
  3. E

2006 Freelander Yakıt Sistemi

Merhabalar. Size iki tane sorum olacak yanıtlarsanız memnun olurum. 1- 2006 model freelander sahibiyim. Aracıma gürcistandan mazot alıyordum bundan 5 sene önce. Bir süre sonra sabahları ilk çalıştırmada arabada artık tam adını bilmediğim ama silkeleme, sallantı diye anlatabileceğim bir sorun ve...

4. E

2006 Freelander Anten

Arkadaşlar 2006 freelander model arabamın anteni kırıldı. Üst kısmını söktüm fakat alt kısmı sökülmüyor. Bilgisi olan varmı acaba.
  5. E

2006 Freelander Hse Direksiyon Ağırlık Sorunu

arkadaşlar merhaba. aracımın direksiyonu son zamanlarda çok ağırlaştı tek elle zor çevrilir hale geldi. bu normal bi durum mudur bilgisi olan varmı? ayrıca 1 ay önce aracı kaldırıma vurdum jant yamuldu stepne jantıyla değişti rota balansı yapıldı bi sorun yok denildi ama sanki kaldırıma...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri