Arama sonuçlarınız

1. Yaşar tokerim

2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ...

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... EN AZ 25.000 TL Yİ GÖZDEN ÇIKARTMAK GEREKİYOR. ÜSTÜNE BİRDE MOTOR YAPTIRMAK-KOMPLE SIFIR TÜP İLAVE LASTİK ALMAK GİBİ KÖTÜ HUYLARINIZ VARSA BU RAKAM 39-40.000 TL Yİ BULUYOR

2. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... hergün 2-3 araç götürdüğüm için mutlular ancak pazartesi sabahı saat 8 de bunu görünce haftaya kötü bir başlangıç yapıyorlar =)
  3. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... çok teşekkurler

4. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... -
  5. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... KESİNLİKLE! BUSHWACKER OLARAK ALDIM ANCAK DEĞDİĞİ İÇİN KIRMAK ÜZEREYKEN CIKARTTIM. FİBERİNİ DÖKÜYORUM ONLARI DENEYECEGİM KENDİ KALIBIM İLE TESEKKUR EDERİM

6. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... 1

7. Yaşar tokerim

Ynt: 2 Aydır Hayalimdeki Aracı Yapmış Bulunmaktayım ... tesekkurlerr
  8. Yaşar tokerim

ÇOK UĞRAŞTIK COK EMEK HARCADIK AMA SONUNDA İYİ BİRYERE VARDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ...
  9. Yaşar tokerim

Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ?

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? abicim mutllaka yükselt . 4.5 xflex kit + 3 inch get koydurttum ben bu cok yuksek ama mutlaka 4.5 kit yaptıırt. tabiki satmayı dusunuyorsan yapma otomatikman 12-13.000 tl civarı harcarsın sadece yuruyenine... ama bana yetiyor dersen...

10. Yaşar tokerim

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? Dodikler we snorkel dahil 17.000 e mal oldu 10 gün sürdü bırakıp geldim bidaha gittim almaya. İşçiliği ve şaft uzatması cok zaman ve para alıyor. Hayalimdi sonunda yaptım ama sunu soylıyım cok arastırma herkes bişey soyluyor sundan tak bunu...

11. Yaşar tokerim

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? Bitane daha seninki nasıl oldu?
  12. Yaşar tokerim

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? Son hali bu simdilik idare ediyor

13. Yaşar tokerim

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? 4.5 xflex + 3" takoz koydurttum 33 lastik koyduk.ancak dodikler olmuyor kırılma olasılıgı cok yuksek bu yuzden iptal ettim.cok buyuk görünüyor 33 lastikle ancak pek kullanışlı degil
  14. Yaşar tokerim

Ynt: Yapım Aşamasında Olan Wj Me Dodik Bulamıyorum ? TESEKKUR EDERİM ARACI TAMAMLADIM BRUSWAKER MI OYLE BİŞEY TAKTILAR SAOLUN
  15. Yaşar tokerim

Büyük hevesle aldığım wj yi yükseltme işlemi uygulatıyorum . Jant lastik yükseltme tamam ancak dodik bulmakta zorlanıyorum yardım ederseniz sevinirim.tesekkurler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,472
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri