Arama sonuçlarınız

1. alperhoca

Krank sensörü ne işe yarar?

Arkadaşlar araçlarımızdaki krank sensörü ne işe yarar bilgisi olanların paylaşması mümkün mü? Özellikle otomatik vitesli araçlarda bu krank sensörü devirin ayarlanmasında ve vites geçişlerinde herhangi bir şekilde etkilimidir? normal çalıştığını veya bozuk olduğunu anlamanın bir yolu var mıdır...

2. alperhoca

ZJ 5.2 Soğutma Sıvısına Yağ Karışıyorsa?

Arkadaşlar; 93 model zj 5.2 aracımın soğutma suyuna yağ karıştığını farkettim. Çok zorlamadığım bir doğa gezisinden sonra, geri dönüş yoluna çıkmadan önce yağını suyunu kontrol ederken, taşırma kabında bulunan suyun köpürdüğünü gördüm. Elimi daldırıp kontrol ettiğimde suyun yağlı olduğunu...
  3. alperhoca

Trabzon Sazalanı Damlıköy Bölgelerine Haftasonu Gezisi (15-16-17 Mayıs 2009)

Havaların ısınmasını fırsat bilerek, Erzurum'dan Trabzon taraflarına doğru bir gezi planladık. Rotamız: Erzurum'dan Bayburt ve Gümüşhane üzerinden Trabzon'a ulaşıp, sahil yolundan Vakfıkebir'e, oradanda içeriye katederek Tonya ve Erikbeli üzerinden Sazalanı'na varıp burada Cuma,Cumartesi...

4. alperhoca

ZJ'de Benzin Kaçağı ?..

Arkadaşlar ZJ 5.2 aracım, motor çalışırken aşağıda resimde işaretli olan kısımdan benzin kaçırmakta. Şimdi bu parça nedir ne işe yarar onu dahi bilmiyorum. Erzurum'da gittiğim 5-6 ustadan sadece bir tanesi şöyle bir yorum yapabildi : "Bu araçlarda eğer benzin tamamen biterse, tekrar benzin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri