Arama sonuçlarınız

1. suattug

3.5 V8 Defender Restorasyon Başlıyor

Değerli Gezenbilir üyesi arkadaşlarım hepinize merhabalar. Baktım ki bayağıdır restorasyon konusu açılmamış ben yeni toplamaya başladığımız defender ile ilgili paylaşımlarda bulunmak istedim. Aşağıda resimlerini de paylaşacağım araç 2.5 benzinli . Aracı aldığımız arkadaş avcılık ile uğraştığı...

2. suattug

2005 Disco 3 El Freni Motoru

Arkadaşlar merhaba . 2005 Disco 3 için LR019223 kodlu el freni motoru ve takımı ihtiyacım var . Burada 5000Tl yurtdışında 200euro . YurtDışından bir şekilde getirteceğim ama elinde fazla olan kullanmamış bir arkadaşımız varsa değerlendirelim . İlginizi rica ederim
  3. suattug

Adana' Da Tavsiye Edebileceğiniz Jeep Ustası

Arkadaşlar merhaba . KJ 2.8CRD bakıyorum Adana daki bir araç için fakat Jeep ten iyi anlayan bir ustaya ihtiyacım var . Arkadaşım götürüp aracı gösterecek . Yetkili servis olmasına gerek yok , tavsiye edebileceğiniz iyi bir usta var ise isim ve telefon rica edeceğim. Saygılar iyi günler.

4. suattug

Alınık Çekme Karavan

Arkadaşlar Merhaba temiz 2.el Caretta 150 /offroad veya Pino2010 arıyorum .özellikle Ankara varsa gorusmek isterim. İyi günler SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. suattug

2000 4.6 Hse Orjinal Haliyle Max. Hangi Ölçü Lastik

Arkadaşlar iyi geceler ve iyi bayramlar dilerim öncelikle. P38 2000model 4.6 Hse için Standart Eas ı da kullanabileceğim şekilde B/ F AT Lastik Max. Hangi ölçüde takabilirim aracın yürüyüşünúde çok etkilemeden bilgisi olanların yardımını rica ederim.

6. suattug

Satilik 93 Zj2 4000cc. Full Offroad Donanimli

Merhaba arkadaşlar full offroad donanımlı aracım satılıktır. Çok memnunum çok konforlu masrafsız bir araç ama defender sevdama engel olamiyorum.Sahibinden de ilan no su 298604151 SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. suattug

Zj2 4.0 Için Arka Diferansiyel Kilidi

Arkadaşlar iyi akşamlar. Zj2 4.0 için Dana 35 diferansiyel kilidi 2.el alınık düşünüyorum. 2.el uygun fiyatlı bulabilirmiyim sizce .
  8. suattug

Satılık Tavan Sepeti

Hi-jack aparatlı , kilitli stepne aparatı , önde 4 sis 2 Dalkıran ve arkada sis ve anten yeri olan oldukça sağlam tavan sepeti satılıktır.
  9. suattug

Zj2 -45 Offset Uygulama Resimleri

93 Zj2 için spacer mı offset mi derken -45 offset uyguladık. Bir süre dodiksiz devam edeceğim . Nasıl durur diye merak eden arkadaşlar için aşağıya yükledim

10. suattug

Alınık Ve Satılık Veya Takaslı Zj2 15" Jant

Arkadaşlar Merhaba. 15" -45 offset jant alacağım( 5×114) .Orjinal ZJ2 93 model aracın jantları nı da takım olarak satabilirim , offset -45 ile takas edebilirim. Sıfır , ikinci el teklifleri açığım.

11. suattug

Kısa metrajlı gezimiz

Yağmur yağdı düştük yollara . Ankara Batıkent ten gezi görüntülerimizi paylaşmak istedim . Bol çamurlu günleriniz olsun :)
  12. suattug

Hayalimdeki araca yaklaşıyorum ....

Arkadaşlar Merhaba . 3-4 ay önce aldigim orjinal cherokee yi asagidaki hale getirdim ama tekerler çok sade durdu. Böyle iyimidir yoksa offset jant a girsem mi bir 5er cm dışarı taşımak için ne dersiniz fikirlerinize ihtiyacım var.

13. suattug

Zj İçin Bagaj Bölmesi

Arkadaşlar iyi geceler. ZJ nin Bagaj ını daha etkin kullanmak için telden bagaj bölmesi olmalı diye düşünüyorum . Yani bagaj kapağını acınca koktukların arka tam dibinden yerden yukarı tavana kadar çıkacak gerektiğinde sökülebilir, tam orta yukseklige yine tel ile alt ve üst bölme olarak ve...
  14. suattug

Resimdeki Zj2 Deki Kit Ve Lastik-jant Ölçüsü

Arkadaslar iyi geceler.Yoğun araştırmalardan sonra 93 ZJ2 4.0 sahibi oldum. Servis tavsiyesi ile ve 4 senedir aynı servise gelen aracı aldım .Sorunsuz ve içime sinen bir araç oldu. Sade ve orjinal bir araç ama gençlikte yapamadığım hayalim olan resmini eklediğim araca benzer yapmak...
  15. suattug

Zj 5.2 Mi Z.j 4.0 Mı?

Arkadaşlar merhaba. Ankara da servisimin tavsiyesiyle yaklaşık 4 yıldır bakımlarını yaptığı orjinal hiç dokunulmamış 230.000 km de ZJ4.0 kullandım ve ćok hoşuma gitti . Servisim araca kefil ve bakımları yine kendileri yapacak.Ankara da yetersiz sayıda satılık 5.2 ler ve haşat haldeler. 4.0...

16. suattug

Zj 5.2 Güncel Motor Rektefiye Fiyatı

Arkadaslar iyi akşamlar. % 60 kapasitede çalışan ve yağ yakan 5.2 nin motor yapımı kaça mal olur güncel fiyat bilgisi olsn var ise söylemesini rica ederim .Ayrica ön diferansiyelde de ötme var en kötü kaça patlar sizce Yardımınızı rica ederim.
  17. suattug

Land Rover Defender Güncel Fiyatı

Arkadaşlar abiler iyi akşamlar. 91 Düz Benzin ve Lpg li motor bir kez yapılmış döşeme vs çok güzel , zamanında Mit ten çıkma , turbolu , şanzuman diferansiyel 4 çekeri iyice elden geçmiş çamur lastikleri takılı , şnorkeli takılı bir araç var arkadaşta . Arkadaşımızda sağlam offroad cudur ve...
  18. suattug

93 Zj Aksesuar Ve Tuv Muayene Karmaşası

Arkadaslar iyi akşamlar. Adım Suat , yaşım 40. Bir süredir üye olmadan forumları takip ederken faydalı ve seviyeli bir site olduğuna kanaat getirerek üye oldum. Hafta içi 93 Zj sahibi oluyorum. 2.aracım olacak haftasonu kullanimlari ve dağ gezileri için kullanacağım. Ağır offroad şimdilik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri