Arama sonuçlarınız

1. ParamedicSelcuk

Forester Kullanıcıları

Abilerim kardeşlerim merhaba; Kısmet olursa 4x4 bir araba alacağız. Forester istiyorum ancak daha önce ne bu aracı kullandım nede kullanan bir eşim dostum oldu. Rica etsem ilandaki araca bakıp bana yardımcı olurmusunuz. Kafamda bazı sorular var onları da cevaplarsanız sevinirim. 1) Bu araca...

2. ParamedicSelcuk

Uludağ Çadır Kamp. Ama Nerde Ve Nasıl ?

Merhaba abilerim üstatlarım. Uzun zamandır aklimda olan bir konuda sizlerin fikirlerini almak istiyorum. Baslikta da belirttigim uzere hep hayalim olan Uludağ kampini gerceklestirmek, karın, soğugun tadını çıkarmak istiyorum. Çadırım var uyku tulumumda. Uyku tulumum extremi -15 husky. Çadırımda...
  3. ParamedicSelcuk

Port Bagaj

Merhabalar konuyu dogru yeremi actim emin degilim. Yanlis ise özür dilerim. Uno aracım için port bagaj almak istiyorum ancak daha once hic kullanmadim. Bu konuda yardimci olabilecek kullanicilardan yardim istiyorum. Hangi ozellikte olanlari tercih etmeliyim alirken nelere dikkat etmeliyim...

4. ParamedicSelcuk

2003-2001 Suzuki Swift 1.3 Glx

Merhaba abilerim arkadaşlar ikinci el araclarin pahalanmasi nedeni ile suv bir arac arayisindan vaz gecip temiz aile arabasi arar olduk. Internette dolasirken bu iki arac ile karsilastim. Ancak bu araclar hakkinda hic bir fikrim yok. Kullanici abilerimden yardim alabilirmiyim. Sizce bu arabalar...
  5. ParamedicSelcuk

Frontera Acil Yardim

Merhaba abiler arkadaslar. Ankarada ikamet eden bir arkadasimda var olan 2000 model otomatik vites frontera aracini almaya niyetlendim. Aracta yok yok. Koltuk isitma cruize kontrol sunroof vs bir cok opsiyon mevcut. Aracin km 185000 de vede atiker marka tup takilmis. Aracta degisen boya vs hic...

6. ParamedicSelcuk

Foster Yardim

Subari Foster ilgi ile takip ettigim bir arac. Uzun aylar sonrasinda almaya karar verdigim iki arac var. Birisi Foster bir digeri de terios. Butce nedeni ile bana en mantikli vede uygun gelen arac bunlar. Terios bagaj hacmi kucuk oldugu icin ikinci planda ancak Fosterlerle ilgili de aklima...

7. ParamedicSelcuk

Husky Bizon 3 Kisilik Cadir Hakkinda

Uzun zamandir cadir almayi dusunuyorum ancak onca yorum ve elestiri yapilmiski kafam allak bullak oldu. Son olarak begendim vede bana uygun oldugunu dusundugum cadiri bulduguma inaniyorum. Sizlerden ricam aranizda bu cadirdan kullannlar varsa yorumlarini almak istiyorum. Neden Husky birincisi...
  8. ParamedicSelcuk

1992 Land Rover Defender Yardım Lütfen

Merhaba abilerim, arkadaşlar. Uzun zamandır suv araç arayışındayım. Sayenizde hergün yeni birşeyler öğreniyorum, her yeni gün ise kararlarım vede fikirlerim değişiyor. Ama kafam da belirlediğim 3 araç oldu ve bunlar dışında araç almayı düşünmüyorum. Bunlar Grand vitara, Pajero pinin ve son...
  9. ParamedicSelcuk

Grand Vitara 2.0 arıyorum

Merhabalar Elinde bu araçtan olan ve satmak isteyen varsa yada cevrenizde bildiginiz gordugunuz temiz satilik varsa paylasirsaniz sevinirim. Off-rod olmasin lutfen.

10. ParamedicSelcuk

Suziki 1.6 JLX

Merhabalar. Eşime araba almayı düşünuyorum. Kendisi yüksek araba sevdigi icin ona Suv bir araç almaya karar verdim. Benim begendigim en önemlisi de eşiminde beğeneceğini düsünerek bu aracı almayı planlıyorum. Ama benim baktıklarimin hemen hepsi otomatik vites araçlar. Aslinda otomatik olmasi...

11. ParamedicSelcuk

Çifte Vatandaşlık

Merhaba arkadaşlar; Bilginizin olabilecegini dusundugum icin size bir konuda danismak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim Eşim 1983 Almanya doğumlu. Kaynanam oturma izni olmadan 13 yıl kadar Almanyada çalıştı. Eşimde Kaynanamın dönmesine 1.5 yıl kala Almanya da doğmuş kimliğinde B.ALMANYA...
  12. ParamedicSelcuk

Alsam alsam 15.000 Tl ye ne alsam

Hepinize merhabalar iyi forumlar. Uzun zamandır Arazi araçlarına ilgi duymaya başladım ve bu ilgim günden güne beni yakıp kavurmaya en kısa sürede bir arazi aracı alarak boş zamanlarımda aracım ile uğraşıp onu gönlümün arzu ettiği şekilde modifiye etmek istiyorum. Bütçem maksimum 15.000 tl ve...

13. ParamedicSelcuk

Ben geldim

Merhabalar abilerim ablalarim vede arkadaşlarım. Tanışma bölümü varmı varsa da nerde bulamadım. Tapatalktan yaziyorum. Bu nedenle de en uygun yerin burası olduğunu düsünerek buraya yazmaya karar verdim. Umarım doğru yerdeyimdir [emoji6] Çok kısa süre önce sizlerle tanışma imkanım oldu ve gizli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri