Arama sonuçlarınız

1. musyshen

Defender Için Lastik Tavsiyesi Ve Satılacak Aksesuarlar

285 75 16 ile sorunsuz geçiyorum

2. musyshen

8 Koltuklu Otomobil Ruhsatlı Defender, Emniyet Kemersiz Muayeneden Geçer Mi?

bir bilgi eklemesi yapmak istiyorum müsadenizle eğer araç 1995 öncesi üretim ise arka koltukta emniyet kemeri talep edemezler çünkü orjinalinde olmayan araçlar var. fakat 1995 sonrasi üretilen araçlarda arka koltuk emniyet kemeri mecburi. yukarıda fotoğraftaki araç ruhsatta eğer, kamyonet...
  3. musyshen

Defender Almak İstiyorum Bilgi Ve Tecrübe

selam; ilk soru olarak neden amg v8 motor?? ve neden 580 bg lik bir güç gereksinimi duyuyorsunuz. bu araçlar bu güçle hızlandığında durdurabilmek için nasıl bi fren sistemi düşünüyorsunuz? günlük kullanım için bahsettiğiniz masrafları yapmak çok ciddi bir bütçe, zaman ve çok sağlam ustalık...

4. musyshen

Defender Motordan Gelen Garip Ses

merhaba; Defenderimle mutlu mesut yaşantımıza devam ediyorduk. defenderin yeşil renk olması nedeniyle oğlum ona Hulk adını verdi. Hulk ile birlikte ailecek pikniğe gidiyor, bazen de küçük su yatakları, çamurlu orman yollarında ilerleyerek eğleniyorduk. bir gün hafta sonları müzisyen olarak...
  5. musyshen

Defender Fren Sorunum (çözümlü)

Herkese merhaba; Yaklaşık 4 yıldır 88 model bir Defender sahibiyim ve bu süre içerisinde defenderle ilgili yaşadığım sorunlarla ilgili ne kadar araştırma yapsam da bir net bilgi bulamadığım zamanlar oldu. Bu yüzden yaşadığım sorunları ve çözümlerini, bazen de hatıralarını sizlerle paylaşarak...

6. musyshen

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

şuan hala defenderiniz var mı?

7. musyshen

siz bence kötü bir deneyim yaşamışsınız. o yüzden defender i genelleyerek yorum yapmak yanlış diye düşünüyorum. bu arada hayırlı olsun iyi ki japon a geçmişsiniz.
  8. musyshen

üzgünüm ama defender sahibi olmadığınız için kabul edeceklerini sanmam. umarım en kısa zamanda kavuşursunuz
  9. musyshen

Crawler Batu535 Off Road & Onroad Expedition Karavan

hiçbir karavanla çamura girilmez. bu karavan dağ bayır gezmek isteyenler için yapılmış bir karavan. tabi ki ufak tefek derelerden, çamurlu geçişlerden geçer sorun olacağını da sanmam. @gurkang dediği gibi standart kampingler dışında daha özgür olmak isteyenlere yönelik yapılmış bir karavan...

10. musyshen

Crawler Batu535 Off Road & Onroad Expedition Karavan

evet çekebilirsiniz.

11. musyshen

Düz Dizel Kullanan Var Mı?

genelde değiştiriyorlar maliyeti ve kolaylığı açısından Bd 30 motoru atan çok

12. musyshen

Defender Almak Istiyorsunuz. Aracı Alırken Hangi Özelliklerine Bakarsınız?

zor bi soru! fiyat aralığı yok
  13. musyshen

Merhaba Defender Almayi Düşünüyorum. Satilik Araçlar İle İlgi̇li̇ Yardimci Olursaniz Sevi̇ni̇ri̇m.

slm hocam; iyi düşündünüz mü :) defender bi kaç farklı kasa ve bi kaç farklı motor seçeneğine sahip bir araçtır. 90 mı? 110 mu? 130 mu ? düşünüyorsunuz? ayrıca; benzinli dizel ? hangisini tercih edeceksiniz? yakıt türüne göre de bir çok motor çeşidi ve şanzıman çeşidi var tabi en önemlisi...
  14. musyshen

bu arada defenderle ilgili sorularınızı özelden yanıtlayabilirim

15. musyshen

slm; evet Türkiye genelinde bi kaç grup var Defender aldınız mı?
  16. musyshen

bana alma sakın pişman olursun çok uğraşırsın denildikten sonra inadına aldığım ve iyiki de almışım derdirten araçtır kendileri hocam; bu aracı almak istiyorsanız önce cesaretiniz olmalı, çünkü her an yolda kalabilir, olmadık arızalarla karşılaşabilirsiniz. belki de hiç sorunsuz binersiniz ama...
  17. musyshen

Defender 300 Tdi Modifikasyonu Için Ne Yapmalı

slm şahsi önerim aracın motoruyla ilgili bir sorun yok ise hiç kurcalanmaması. 300 Tdı zaten kendini kanıtlamış bir motor. gücü yeterli olacaktır. bence ona harcayacağınız parayı aracı biraz daha inceleyerek eksikleri gidermede harcamanız daha mantıklı olacaktır. mesela; kapı içi çürümeleri bu...

18. musyshen

Defender Cam Krikosu Sertliği

valla benimkide aynı pandizotları söküp baktım dişliler falan gresliydi sistem çalışıyor ama dediğiniz gibi zorluyor çözümü bilen varsa bende alırım bi fırt :wink:
  19. musyshen

valla öyleymiş hocam ben bu kadar keyifle bineceğimi sanmıyordum

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR