Arama sonuçlarınız

1. altugg

Uludağ Kocayayla Kampı Ve Gelemiç Köyü Şenliği

Arkadaşlar merhaba, uzun süredir gezenbilir'de yazamamıştım. Devamsızlığım için özürlerimi sunuyorum :) Bizim kamp keyfi ekibi durmadı geziyor, etkinliklere katılıyoruz. En son da Uludağ Kocayayla'da bir kamp yapıp, peşinden Gelemiç Köyü Şenliğine katıldık. Görüp yaşadıklarımızı blogumuzda...

2. altugg

Likya Ile Ilgili Sorularım

Doğa Yürüyüşü - Trekking > Akdeniz kısmı tamamen Likya Yolu'na adanmış galiba :D Merhaba, önce kendimi tanıtayım: 35 yaşındayım, ayda 1 çadır kamp yapıyorum ve Likya yolunu yürümek istiyorum. Tek seferde değil ama her yıl birazını yürümek şeklinde. Şimdi sorular. Lütfen link vermeden yazacak...
  3. altugg

Babalar Çocuklar Kampı

Tekrar merhaba, Organizasyonuna dışarıdan yardımcı olduğum ve 2 yaşındaki kızımla katılacağımız bir organizasyon var. Aslında bir seri organizasyon. Buradan sizle de paylaşmak isterim: Olay şu ki anneler bu kampa gelemiyor ve sadece baba - çocuk etkileşimini artırmak ve çocuklarla güzel vakit...

4. altugg

Ultralight Değilse De, Hafif Kamp Sorusu

Herkese tekrar merhaba, Mayıs başı gittiğimiz kampta çantam aşırı ağır gelmişti ve kampta kullanmayacağım şeyler de taşıdığımı farkettim. Şimdiki hedefim Temmuz'da gideceğim sonraki 2-3 günlük kamp için olabildiğince hafif bir çanta hazırlamak. Dechatlon'da satılan Quechua marka Çanta - Uyku...
  5. altugg

avatar'ımı değiştirdiğimde neden yok oluyor? sistemsel bir arıza mı var acaba? Bu mesajın yeri burası değil biliyorum ama, bir yönetici silmek için girdiğinde de cevap yazar heralde :)

6. altugg

1-3 Mayıs 2015 Kampları - Bilgi ve Fotoğraf Paylaşımları

Merhaba, forumda gördüğüm kadarıyla ben de dahil pek çok kişi 1-3 Mayıs tarihlerinde farklı yerlerde kamplar yapacağız. Bu başlığı herkesin aynı tarihte gittiği farklı kamp alanlarının tanıtımı ve fotoğraflarını paylaşabileceği bir başlık olarak paylaşalım istiyorum. Ne dersiniz? Faydaları...

7. altugg

Haskimmeryalılar Çamkoruda (1-2-3 Mayıs 2015)

http://kampkeyfi.com/event/haskimmeryalilar-camkoruda-1-2-3-mayis Kamp raporu ve fotoğrafları daha sonra bu sayfadan bildirilecektir.
  8. altugg

2016 İlkbaharı - Likya Yolu Planım

Merhabalar. Tam 1 yıl sonrası için bir plan bu ve bu başlık altında hazırlıklarımı ve sorularımı iletmek istiyorum. Katkıda bulunup, bilgi desteği verecek kişilere ihtiyacım olacak. Tahminen 2 veya 3 kişilik bir ekiple birlikte olacağım. 10-15 senelik eski ve kampçı dostlarımla yürümeyi...
  9. altugg

Kampçılık Sitesi Sponsor Arıyor - Kampkeyfi.com

Merhabalar, Sitemi KAMP KEYFİ için malzeme maddi sponsor arayışımız vardır. Sponsorumuzun temin edeceği malzemeleri, gideceğimiz kamplarda video ile tanıtımını çekip, sitemizde yayınlayabiliriz. Bu malzemeler: Çadır, Bıçak, Çakı, Balta, Mutfak malzemesi, Aydınlatma veya kamp ile ilgili...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri